Школа

Школа

Видавництво «Школа» — українське приватне підприємство, засноване в Харкові у 2002 році. Спеціалізація - друк навчальної та дитячої літератури.

 

Засновниками і директорами видавничого дому є брати Федієнки - Василь та Андрій.

 

Василь Федієнко є кандидатом педагогічних наук та автором багатьох книжок. Саме він здійснює контроль процесу видання кожної книжки — від рукопису до поліграфічного виконання.

 

Назва «Школа» відображає основний напрям роботи і тематику книг, які виходять друком у видавництві, — це література для навчання, розвитку, пізнавання нового. Історія видавництва розпочалася з публікації серії «Крок до школи», призначеної для дошкільнят . У той самий час видано знаменитий «Буквар читайлик» В. Федієнка. Його перу також належать посібники серій «Мамина школа», «Подарунок маленькому генію», «Малятко» та «Дивосвіт». За прописами В. Федієнка засвоюють навички каліграфічного письма українською, англійською та російською мовами українські школярі.

 

Усього за час існування ВД «Школа» було виготовлено більше 500 найменувань українською, англійською та російською мовами, у тому числі декілька десятків серій.

 

Книги видавництва «Школа» - посібники, книжки і зошити для дошкільнят та учнів загальноосвітніх шкіл - отримали грифи Міністерства освіти і науки України та були сертифіковані санітарно-гігієнічною службою.

 

Нині видавництво «Школа» купує авторські права у багатьох європейських, американських та російських партнерів і друкує їх українською, а іноді й російською мовами.

 

За роки діяльності вдалося здобути велике коло поціновувачів продукції видавництва.

 

Усі книги видавництва «Школа» ви можете придбати у інтернет-магазині «Ерудит».

Товари, що відповідають вибору, відсутні.