Пошук і перегляд товару

 

Пошук товару

 

Здійснити пошук потрібного товару на сайті інтернет-магазину «Ерудит» можливо різними способами:

 

1. За допомогою вікна пошуку (у правому верхньому куті сайту).

 

У даному вікні слід ввести назву або характеристику потрібного вам товару. При введенні не поспішайте - в випадаючому вікні будуть запропоновані підказки по товарах, які найбільше відповідають пошуковому запиту. Якщо серед запропонованих у вказаному вікні товарів немає потрібного вам, натисніть клавішу «Enter» - на сторінці, що відкриється, ви побачите всі позиції, що відповідають пошуковому запиту.

 

Увага! Для кращої обробки пошукового запиту вводите слова з урахуванням відмінку - якщо в назві книги є словосполучення «Гаррі Поттер», то ввівши словосполучення «Гаррі Поттера», ви не знайдете необхідну книгу. Пробуйте вводити різні варіанти пошукових запитів («людина», «людини», «людину») або частину слова («людин»). Якщо ви не впевнені в точному закінченні кожного слова пошукової фрази, краще введіть одне слово (приклад: ввівши фразу «Гаррі Поттера», ви не знайдете книгу з назвою «Гаррі Поттер і таємна кімната» (через зайву літеру «а»), але ввівши тільки слово «Гаррі», ви знайдете всі товари, у назві яких міститься це слово.

Пам'ятайте, що пошук здійснюється за різними характеристиками товару, так що не дивуйтеся тому, що пошукове слово «Гаррі» видасть вам не тільки книги з Гаррі Поттером. У переліку ви побачите і позиції, у назві яких немає буквосполучення «гаррі», але автором яких є Гаррісон. А намагаючись знайти книгу «Слово о полку Ігоревім» за допомогою введення «слово», ви неодмінно побачите серед знайдених всі книги видавництва «Слово».

Книги можна шукати ТІЛЬКИ за назвою, автором, видавництвом, ілюстратором, кодом, ISBN, штрих-кодом. Щоб знайти товари за іншими характеристиками (наприклад, обкладинка - тверда або м'яка), користуйтеся відповідним фільтром.

При пошуку автора спочатку введіть його прізвище, а потім ім'я. Якщо ви введете ім'я перед прізвищем, пошук буде безрезультатним. По можливості, обмежтеся лише прізвищем. Але найпростіше знайти потрібного автора через пункт верхнього меню «Книги по авторам».

Запорука успішного пошуку - максимально точне і повне вказування ​​одного з вищевказаних атрибутів.

 

2. Пошук товару через меню сайту.

 

Виберіть потрібну категорію і підкатегорію в меню. У пошуку вам допоможе система фільтрів в лівій колонці сторінки (проставте галочки на потрібних позиціях: видавництво, автор, ілюстратор, мова, обкладинка). Врахуйте, що у деяких фільтрах ви бачите скорочений список його позицій. Для того, що побачити УСІ позиції, необхідно натиснути на посилання «Показати» внизу кожного блоку фільтрів. За допомогою повзунка фільтра ціни ви можете виділити потрібний ціновий діапазон товару.

 

3. Пошук по автору, видавництву, ілюстратору.

 

Якщо ви шукаєте книги певного автора або видавництва, а також книги, проілюстровані відомим художником, зробити це ви можете, використовуючи спеціальні пункти головного меню у верхній частині сайту.

Крім того, в пошуку товару вам можуть бути корисні розташовані в нижній частині сайту посилання на популярні пошукові запити і мапу сайту.

 

Перегляд товару

 

Знайшовши потрібний товар, увійдіть на сторінку картки товару, натиснувши на його фото або назву. У картці товару ви можете прочитати його опис, побачити всі характеристики (наприклад, книги - автор, співавтор, видавництво, код, ISBN, мова, рік видання, обкладинка, розмір і кількість сторінок). Більша частина інформації про товар буде видна після натискання на посилання «Детальніше», розташовану в блоці під назвою товару. Деякі характеристики товару є клікабельними (при натисканні на них, ведуть на сторінку з товарами, що відповідають даній характеристиці, наприклад, всі книги зазначеного автора або видавництва).

При натисканні на фотографію товару, його збільшене зображення відкриється у спливаючому вікні. Якщо фотографій товару декілька, натискаючи на праву сторону вікна, ви будете переглядати їх по порядку. Для повернення до попереднього зображення натисніть на ліву сторону вікна. Ту ж процедуру можна зробити натисканням клавіш «Праворуч» і «Ліворуч» на клавіатурі. Щоб закрити вікно, натисніть хрестик в правому нижньому кутку вікна або клавішу «Esc».

У картці товару ви можете дізнатися умови доставки та оплати товару і задати про нього питання, а також відправити товар у кошик, зробити покупку в один клік (за спрощеною процедурою), додати товар до списку бажань (тільки для зареєстрованих користувачів).

Якщо товар відсутній, відвідувач побачить напис «Підпишіться для отримання повідомлення, коли цей продукт знову поступить на склад». Після появи товару на складі, покупець буде проінформований про це по e-mail (тільки для зареєстрованих користувачів).

Користувачі соціальних мереж можуть поділитися посиланням на товар на своїй сторінці, використовуючи відповідний блок кнопок. Користувачі «Facebook» можуть залишити відгук про товар (посилання «Відгуки» біля блоку з описом товару).