Здоров'я. Спорт. Дієти

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

 1. Дитина і догляд за нею
  45 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Спок Бенджамін
  • Код товару: 1001597

  Американський вчений, дитячий лікар і педагог Бенджамін Спок отримав світову популярність, і вже виросло не одне покоління дітей, вихованих «по Споку». У співпраці з педіатром і дитячим психологом, професором з Бостона Стівеном Дж. Паркером доктор Спок переглянув, оновив і розширив цю книгу - «звід законів дитячого щастя і здоров'я», випробуваний...

 2. Система мінус 60. Я - їдоголік
  115 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Мириманова Катерина
  • Код товару: 1006940

  Нова книга розробника системи «Мінус 60» Катерини Міріманової, присвячена проблемі залежності від їжі - «їдоголізму». З цією бідою зіткнулася величезна кількість людей. Уже чимало років за допомогою своїх книг, семінарів, колонок в пресі допомагаючи людям знайти шлях до нормальної статури і здорового...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

Книги про здоров'я, спорт і дієти подарують над недугою радість перемоги!

Сьогоднішнє суспільство в чомусь нагадує Стародавньої Греції та Риму: культ тіла, здорового способу життя і як наслідок - захоплення силовими видами спорту укупі зі всілякими дієтами. Книжний магазин «Ерудит» не міг не відгукнутися на попит читацької аудиторії даного кола, на наших полицях покупець знайде безліч цікавої літератури подібного роду.

Книги про здоров'я умовно діляться на книги для здорових людей, охочих зберегти хороше самопочуття навіть у солідних літах, і на книги для людей з тих чи інших причин втратили цей дорогоцінний дар: ми постаралися задовольнити запити обох категорій.

Що стосується підтримки оптимальної ваги, то книги про дієти містять цінні поради фахівців, які допоможуть збалансувати харчування і підкажуть, як втілити в реальність мрію про красиву фігуру.

Наш асортимент досить різноманітний, він включає в себе і літературу для жінок, які готуються стати мамами: на сторінках барвистих видань досвідчені лікарі, педагоги і психологи діляться секретами зі своєї практики.

Книги про спорт популярні серед читачів обох статей: і якщо бодібілдинг більше до смаку молодим чоловікам, то гімнастика привертає різновікову жіночу половину людства - література такого плану також зайняла свою нішу на прилавках «Ерудит».