Загадки. Прислів'я. Скоромовки

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 23

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 1. Скарбничка школяра. Українські легенди, прислів'я, лічилки, скоромовки, загадки
  28 грн.

  • Код товару: 1001855

  Учитися у народу, запозичувати його досвід і знання - мета сучасної школи та суспільства. Саме тому у серію «Скарбничка школяра» ввійшла збірка скарбів народної мудрості: українські народні легенди, приказки, прислів’я, загадки, народні та авторські скоромовки й лічилки, колядки, щедрівки...

 2. Веселка (Белкар). Відгадайко
  22 грн.

  • Код товару: 1006036

  До збірки ввійшли авторські загадки-добавлянки, спрямовані на те, щоб дітлахи у легкій і захоплюючій формі пізнавали оточуючий світ, були уважними, ввічливими та допитливими.

 3. Малюкам про хороше. Ладусі-ладусі! (російською мовою)
  54 грн.

  • Код товару: 1003127

  Російські народні потішки, колискові пісеньки, загадки і казки, що ввійшли в цю книгу, доставлять чимало приємних хвилин вашому малюкові. З цих творів починається його знайомство з прекрасним...

 4. 5000 прислів'їв та приказок
  46 грн.

  • Код товару: 1002353

  Пропонована збірка містить 5 000 українських народних прислів'їв та приказок, упорядкованих відповідно до тем «Природа», «Господарська діяльність людини», «Взаємини між людьми», «Недоліки та вади людини» і «Прислів'я та приказки на різні теми». Збірник адресовано усім шанувальникам народної творчості.

 5. Книжка на ізолоні (ДТ) "Чудо-техніка"
  33 грн.

  • Код товару: 1005731

  Ця книжка створена для радості і навчання дітей. Кожна яскрава картинка в книжці привертає увагу дитини. Розглядаючи картинки, дитина знайомиться...

 6. Чарівний барвінок. Хрестоматія з усної народної творчості (1-5 класи)
  29 грн.

  • Код товару: 1003541

  Чотири пори року - чотири дива, які дарує нам природа. Бурхлива весна, полум’яне літо, замріяна осінь і кришталева зима однаково прекрасні. У книжці «Чарівний барвінок» маленький читач...

 7. Книжка на ізолоні (ДТ) "Казочки-загадочки-1"
  33 грн.

  • Код товару: 1005734

  Ця книжка створена для радості і навчання дітей. Кожна яскрава картинка в книжці привертає увагу дитини. Розглядаючи картинки, дитина знайомиться...

 8. Шкільний словничок. Прислів'я та приказки. 1-4 класи
  28 грн.

  • Автор: Конобевська Ольга
  • Код товару: 1006544

  Даний словник містить близько тисячі прислів’їв, приказок та сталих виразів української мови. Користуючись виданням, школярі збагатять свій словниковий запас, навчаться правильно та доречно вживати прислів’я та приказки. Книга призначена для учнів молодших класів.

 9. Веселка (Белкар). Нумо, відгадай!
  22 грн.

  • Код товару: 1006706

  До збірки увійшли авторські загадки, спрямовані на те, щоб дітлахи у легкій і захоплюючі формі пізнавали оточуючий світ.

 10. Веселка (Белкар). Їде заєць до малечі
  22 грн.

  • Код товару: 1001461

  У книжку увійшла збірка скарбів народної мудрості: українські народні та авторські скоромовки, лічилки, вірші, пісні. Їх зміст у доступній і дотепній формі розповість дітям про життя тварин, звичаї, взаємини людей, явища природи тощо.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 23

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Корисні книги для дітей з прислів'ями, скоромовками і загадками

Багато хто знає, що загадки - це захоплююча забава. Однак насправді вони несуть велику користь, адже допомагають розвинути логічне мислення, загадки здатні впливати на всі сфери мислення. Дитячі загадки - відмінний подарунок для дитини будь-якого віку, головне підбирати дитячі книги за віком, щоб для старших загадки не опинилися занадто легкими.

Дитячі прислів'я також несуть в собі користь, вони допомагають не тільки розвинути логіку, сприяти розумовому розвитку, але і знайомлять дітей з народними цінностями, допомагають виховати повноцінну особистість. У прислів'ях завжди є виховний ефект, в них відображені мудрість народу, накопичена роками.

Дитячі скоромовки незамінні для розвитку мови, багато скоромовки сконцентровані на певних буквах. Логопеди в своїй роботі завжди використовують скоромовки, з метою закріпити правильну вимову вчинених букв. Батьки з дитинства можуть вивчати з дитиною скоромовки, якщо придбають книгу-збірник кращих скоромовок для розвитку мови, дикції, для того, щоб дитина, відправившись в школу, не мав проблем з вимовою певних звуків.