Військова справа. Зброя. Нагороди

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 21

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 1. Рыцари - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  329 грн.

  • Автор: Школьник Юлія
  • Код товару: 1004641

  Повна енциклопедія ЛИЦАРІ від Юлії Школьник буде не зайвою в бібліотеці кожного, хто цікавиться хрестовими походами, лицарськими орденами, азбукою гербів. З цієї книги ви дізнаєтеся ряд легенд і міфів лицарства, багато почерпнете про лицарські обладунки...

 2. Тотальний опір: Інструкція з ведення малої війни для кожного. Частина 2
  63 грн.

  • Автор: Дах Ганс фон
  • Код товару: 1002971

  Оперативні, тактичні й технічні основи малої війни, її організація і ведення. Цивільний рух опору. Протидія операціям малої війни. Командування відділенням і взводом. Бойові дії у населеному пункті, лісі і горах, вночі і взимку. Боротьба за укріплення. Боротьба з переважаючими силами ворога. Відбиття диверсійних атак. Боротьба з танками на близькій віддалі.

 3. Ножи. Иллюстрированный путеводитель - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  225 грн.

  • Код товару: 1001690

  Перед вами прекрасно иллюстрированный обзор ножей всех видов : от обычных до экзотических и авангардистских, от карманных до грозного оружия войны. Здесь представлены лучшие ножи, собранные со всего мира. Наша книга - прекрасный подарок для всех, влюбленных в стальной клинок.

 4. Лицарство козацьке
  159 грн.

  • Код товару: 1000543

  Ця книжка познайомить читачів із життям запорізьких козаків - їхніми звичаями, побутом, культурою, військовими походами. Яскраві ілюстрації та панорамні розвороти допоможуть зануритися в атмосферу героїчних і славних часів козацького лицарства.

 5. Вогнепальна зброя: ілюстрований путівник
  180 грн.

  • Код товару: 1003310

  Вогнепальна зброя давно і міцно стала легендою, залишивши помітний слід в історії озброєнь людства. Неможливо уявити собі освоєння Далекого Заходу без "Кольта" і "Вінчестера", а історію XX століття без "Максима", "Маузера", і "Калашникова". Видання призначене для широкого кола читачів, колекціонерів, а також усіх тих, хто цікавиться...

 6. Танки. Від Другої світової до сучасних моделей. Ілюстрований довідник
  71 грн.

  • Код товару: 1001552

  Унікальна ілюстрована енциклопедія - одне з найбільш докладних видань про становлення світового танкобудування! Вона включає великий матеріал про історію створення, розробку, конструктивні особливості і бойове застосуванні серійних танків. Серед них такі зразки...

 7. Енциклопедія пістолетів, револьверів та автоматів
  96 грн.

  • Код товару: 1008809

  В енциклопедії представлена ​​багатовікова історія вогнепальної зброї - від винайдення пороху до сучасних зразків пістолетів, револьверів, автоматів. Путівник по більш ніж 500 зразкам бойової, поліцейської і старовинної вогнепальної зброї. Характерні особливості зразків, розглянуті...

 8. Тотальний опір: Інструкція з ведення малої війни для кожного. Частина 1
  57 грн.

  • Автор: Дах Ганс фон
  • Код товару: 1002908

  Оперативні, тактичні й технічні основи малої війни, її організація і ведення. Цивільний рух опору. Протидія операціям малої війни. Командування відділенням і взводом. Бойові дії у населеному пункті, лісі і горах, вночі і взимку. Боротьба за укріплення. Боротьба з переважаючими силами ворога. Відбиття диверсійних атак. Боротьба з танками на близькій віддалі.

 9. Усі війни ХХ сторіччя. Карти. Зброя. Тактика
  165 грн.

  • Код товару: 999715

  Атлас «Усі війни ХХ сторіччя. Карти. Зброя. Тактика» дає повне уявлення про тактику ведення бойових дій, про відатні та провальні компанії, про військове екіпірування, озброєння та бойову техніку тощо. Достовірні факти, систематизована інформація, сучасний і водночас історично точний ілюстративний матеріал, докладні карти – усе це пропонується читачеві на сторінках атласу.

 10. Енциклопедія вогнепальної зброї від 1914 року по наших днів
  88 грн.

  • Автор: Макнаб Кріс
  • Код товару: 1001550

  Ілюстроване видання містить основну технічну інформацію, характеристики понад 300 моделей вогнепальної зброї, яка була на озброєнні різних країн з початку ХХ століття і до наших днів...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 21

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

Книги про зброю, нагороди і військовій справі

Книги про військову справу регулярно оновлюються, військова справа розвивається, з'являється нова література, яка розповідає про новинки, про дані нових досліджень. Книги про нагороди містять різні дані, мемуари, бібліографічні роботи. Книги про зброю містять історію створення техніки і зброї, а також можливості застосування різного типу зброї.

Література про зброю з повнотою розповідає про масове зброю стрілецької, метальної типу, детально розписуються етапи створення зброї, вимоги, що пред'являються до пістолетів і ножів. Також описується конструкція пістолетів і патронів. Зазвичай література про військову справу розрахована на широке коло читачів, які цікавляться стрілецькою зброєю.

Література про нагороди містить безліч історичних даних спогади колишніх військових, володарів нагород різного типу. Окремі книги містять дані досліджень про військовій уніформі. Деякі книги про зброю сконцентровані на окремих періодах, деякі присвячені знаряддю, що застосовується в певній війні, які автори присвятили свої наукові праці лише знаряддя і нагород своєї країни.