Веселка (Белкар)

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 50

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Веселка (Белкар). Казка збирає друзів
  22 грн.

  • Код товару: 1001474

  До збірки ввійшли відомі народні і авторські казки. Вони навчать маленьких читачів бути добрими, кмітливими, сміливими, винахідливими, справедливими, поважати оточуючих, любити тварин. Дана книга може використовуватися вихователями та батьками у виховному процесі, а також буде цікава маленьким читачам особисто.

 2. Веселка (Белкар). Барвиста абетка
  22 грн.

  • Код товару: 1001469

  У «Барвистій абетці» на читачів книжки очікують цікаві вірші, скоромовки, загадки, кросворди. Пропонований літературний матеріал, поданий у дотепній формі, познайомить школяриків з творчістю кращих українських дитячих поетів. Ознайомившись з буквами, малюки зможуть почати вчитися читати слова.

 3. Веселка (Белкар). Казкова скринька
  22 грн.

  • Код товару: 1001479

  Ця книга -  золота криничка народних казок, з якої ми черпаємо скарби народної мудрості. На прикладах казкових персонажів діти можуть осягнути складний світ людських взаємин, навчаться відрізняти добро від зла, а також здійснювати гарні вчинки.

 4. Веселка (Белкар). Бути людиною
  22 грн.

  • Автор: Сухомлинський Василь
  • Код товару: 1001473

  «Ви живете серед людей. Кожен ваш вчинок, кожне ваше бажання позначаються на людях... Робіть так, щоб людям, які оточують вас, було добре», - писав відомий український педагог і письменник Василь Олександрович Сухомлинський. Твори Сухомлинського формують у дітей найголовніше - людяність. Вони вчать маленьких читачів...

 5. Веселка (Белкар). Мандрівка у казку
  22 грн.

  • Код товару: 1001464

  До збірки ввійшли відомі народні казки. Вони навчать маленьких читачів бути добрими, кмітливими, сміливими, винахідливими, справедливими, поважати оточуючих, любити тварин. Дана книга може використовуватися вихователями та батьками у виховному процесі, а також буде цікава маленьким читачам особисто.

 6. Веселка (Белкар). Таємниця золотої печери
  22 грн.

  • Код товару: 1001465

  Разом з героями захоплюючих пригодницьких історій, що ввійшли до збірки «Таємниця золотої печери», юні читачі потраплять у казковий світ добрих і злих чаклунів. Герої наших історій хоч і навчаються у молодших класах, але дуже хоробрі, винахідливі, а тому завжди виходять переможцями у боротьбі зі злом.

 7. Веселка (Белкар). Казкова країна
  22 грн.

  • Код товару: 1007952

  До збірки увійшли казки відомих українських письменників. Вони навчать юних читачів бути кмітливим і сміливими, відрізняти добро від зла, берегти природу, любити тварин.

 8. Веселка (Белкар). В гостях у казки
  22 грн.

  • Код товару: 1001477

  Збірка «В гостях у казки» включає 18 казок про тварин. Ці народні казки - для наймолодших читачів, які роблять перші кроки в читанні, тому й шрифт тут крупний, чіткий. Кожна сторінка книжки оформлена кольоровими ілюстраціями, папір білий (офсет), обкладинка тверда із золотим тисненням.

 9. Веселка (Белкар). Казки веселого лісовичка
  22 грн.

  • Код товару: 1001456

  До збірки ввійшли авторські та народні казки. Читаючи їх, малята навчаться відрізняти добро від зла, здійснювати гарні вчинки, бути сміливими, розумними, добрими і кмітливими. Дана книга може використовуватися вихователями та батьками у виховному процесі, а також буде цікава маленьким читачам особисто.

 10. Веселка (Белкар). Я все люблю в своїм краю
  22 грн.

  • Код товару: 1001458

  Ця книжка — про нашу рідну землю Україну, про її неповторну красу і національні символи. До книги увійшли твори і українських класиків, і сучасних письменників, які навчають малу дитину любові до Батьківщини, що для кожного має стати єдиною і святою.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 50

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5