Веселка (Белкар)

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 54

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Веселка (Белкар). Бути людиною
  33 грн.

  • Автор: Сухомлинський Василь
  • Код товару: 1001473

  «Ви живете серед людей. Кожен ваш вчинок, кожне ваше бажання позначаються на людях... Робіть так, щоб людям, які оточують вас, було добре», - писав відомий український педагог і письменник Василь Олександрович Сухомлинський. Твори Сухомлинського формують у дітей найголовніше - людяність. Вони вчать маленьких читачів...

 2. Веселка (Белкар). Мандрівка у казку
  33 грн.

  • Код товару: 1001464

  До збірки ввійшли відомі народні казки. Вони навчать маленьких читачів бути добрими, кмітливими, сміливими, винахідливими, справедливими, поважати оточуючих, любити тварин. Дана книга може використовуватися вихователями та батьками у виховному процесі, а також буде цікава маленьким читачам особисто.

 3. Веселка (Белкар). Казкова країна
  33 грн.

  • Код товару: 1007952

  До збірки увійшли казки відомих українських письменників. Вони навчать юних читачів бути кмітливим і сміливими, відрізняти добро від зла, берегти природу, любити тварин.

 4. Веселка (Белкар). В гостях у казки
  33 грн.

  • Код товару: 1001477

  Збірка «В гостях у казки» включає 18 казок про тварин. Ці народні казки - для наймолодших читачів, які роблять перші кроки в читанні, тому й шрифт тут крупний, чіткий. Кожна сторінка книжки оформлена кольоровими ілюстраціями, папір білий (офсет), обкладинка тверда із золотим тисненням.

 5. Веселка (Белкар). Казки веселого лісовичка
  33 грн.

  • Код товару: 1001456

  До збірки ввійшли авторські та народні казки. Читаючи їх, малята навчаться відрізняти добро від зла, здійснювати гарні вчинки, бути сміливими, розумними, добрими і кмітливими. Дана книга може використовуватися вихователями та батьками у виховному процесі, а також буде цікава маленьким читачам особисто.

 6. Веселка (Белкар). Дарувати добро
  33 грн.

  • Код товару: 900861

  Нас скрізь оточують люди. Всі вони різні, зі своїм характером, настроєм. Не всі вони добрі і порядні. Є серед них і злі, і жадібні, є ті, що заздрять чужому успіху або багатству, є ледачі, є брехливі. Існує безліч казок і оповідань, де добро бореться зі злом і перемагає його. Одні з кращих творів для дітей на цю тему подані у пропонованій книзі.

 7. Веселка (Белкар). Я все люблю в своїм краю
  33 грн.

  • Код товару: 1001458

  Ця книжка — про нашу рідну землю Україну, про її неповторну красу і національні символи. До книги увійшли твори і українських класиків, і сучасних письменників, які навчають малу дитину любові до Батьківщини, що для кожного має стати єдиною і святою.

 8. Веселка (Белкар). Блакитна кулька
  33 грн.

  • Код товару: 991480

  Детективна історія для дітей. З героями захоплюючих пригодницьких історій, що ввійшли до збірки, юні читачі потраплять у вирій карколомних подій, здійснять подорож у паралельний світ, знайдуть чарівну кульку, яка виконує бажання, познайомляться з прибульцями з майбутнього і попадуть у полон до підступного чаклуна.

 9. Изображение товара Веселка (Белкар). Зачарована принцеса - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  33 грн.

  • Код товару: 1004745

  У цій книжці пропонуються кращі народні та авторські казки про принцес. У них добро завжди перемагає зло, а жадібність та зневага до інших карається.

 10. Веселка (Белкар). Відгадайко
  33 грн.

  • Код товару: 1006036

  До збірки ввійшли авторські загадки-добавлянки, спрямовані на те, щоб дітлахи у легкій і захоплюючій формі пізнавали оточуючий світ, були уважними, ввічливими та допитливими.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 54

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Книги видавництва "Веселка" ("Белкар") - кращі книги для дітей. Сьогодні вони видаються в твердих обкладинках і містять багато сторінок улюбленого українськими дітьми читання.

 

Зміст книг приємно здивує покоління мам і бабусь, тому що вони побачать там дитячу класичну літературу, яку самі читали малюками. Поняття добра і справедливості не змінюються з часом. Так само, як і 50 років тому, актуальними будуть розповіді українського педагога Василя Сухомлинського. Не втратили свіжості вірші та оповідання українських класиків: Павличко, Стельмаха, Франко, Познанської, Воронько, Гуцало, Костенко, Грабовського, Забіли. Розповіді Вишні, Тютюнника, Гончара, Сенатович, Іваненко, Трублаїні, які вчать добру і справедливості, одна із збірок так і називається - «Добра наука».

 

Видавництво друкує тематичні збірники: «Пори року», «Небесна варта», «Лицарі волі» про вождів українських народних рухів, збірник гумористичних оповідань, розповіді про правила ввічливості, «Пригоди історії», вірші про тварин, збірник загадок, азбука ...

 

Безліч збірок присвячено казкам. Це і народні українські казки для самих маленьких, збірники чарівних казок, казки на ніч, римовані казки українських письменників.