Веселка (Белкар)

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

Книги видавництва "Веселка" ("Белкар") - кращі книги для дітей. Сьогодні вони видаються в твердих обкладинках і містять багато сторінок улюбленого українськими дітьми читання.

 

Зміст книг приємно здивує покоління мам і бабусь, тому що вони побачать там дитячу класичну літературу, яку самі читали малюками. Поняття добра і справедливості не змінюються з часом. Так само, як і 50 років тому, актуальними будуть розповіді українського педагога Василя Сухомлинського. Не втратили свіжості вірші та оповідання українських класиків: Павличко, Стельмаха, Франко, Познанської, Воронько, Гуцало, Костенко, Грабовського, Забіли. Розповіді Вишні, Тютюнника, Гончара, Сенатович, Іваненко, Трублаїні, які вчать добру і справедливості, одна із збірок так і називається - «Добра наука».

 

Видавництво друкує тематичні збірники: «Пори року», «Небесна варта», «Лицарі волі» про вождів українських народних рухів, збірник гумористичних оповідань, розповіді про правила ввічливості, «Пригоди історії», вірші про тварин, збірник загадок, азбука ...

 

Безліч збірок присвячено казкам. Це і народні українські казки для самих маленьких, збірники чарівних казок, казки на ніч, римовані казки українських письменників.