Веселка (Белкар)

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 50

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Веселка (Белкар). Таємниця золотої печери
  22 грн.

  • Код товару: 1001465

  Разом з героями захоплюючих пригодницьких історій, що ввійшли до збірки «Таємниця золотої печери», юні читачі потраплять у казковий світ добрих і злих чаклунів. Герої наших історій хоч і навчаються у молодших класах, але дуже хоробрі, винахідливі, а тому завжди виходять переможцями у боротьбі зі злом.

 2. Веселка (Белкар). Казкова країна
  22 грн.

  • Код товару: 1007952

  До збірки увійшли казки відомих українських письменників. Вони навчать юних читачів бути кмітливим і сміливими, відрізняти добро від зла, берегти природу, любити тварин.

 3. Веселка (Белкар). В гостях у казки
  22 грн.

  • Код товару: 1001477

  Збірка «В гостях у казки» включає 18 казок про тварин. Ці народні казки - для наймолодших читачів, які роблять перші кроки в читанні, тому й шрифт тут крупний, чіткий. Кожна сторінка книжки оформлена кольоровими ілюстраціями, папір білий (офсет), обкладинка тверда із золотим тисненням.

 4. Веселка (Белкар). Казки веселого лісовичка
  22 грн.

  • Код товару: 1001456

  До збірки ввійшли авторські та народні казки. Читаючи їх, малята навчаться відрізняти добро від зла, здійснювати гарні вчинки, бути сміливими, розумними, добрими і кмітливими. Дана книга може використовуватися вихователями та батьками у виховному процесі, а також буде цікава маленьким читачам особисто.

 5. Веселка (Белкар). Я все люблю в своїм краю
  22 грн.

  • Код товару: 1001458

  Ця книжка — про нашу рідну землю Україну, про її неповторну красу і національні символи. До книги увійшли твори і українських класиків, і сучасних письменників, які навчають малу дитину любові до Батьківщини, що для кожного має стати єдиною і святою.

 6. Веселка (Белкар). Блакитна кулька
  22 грн.

  • Код товару: 991480

  Детективна історія для дітей. З героями захоплюючих пригодницьких історій, що ввійшли до збірки, юні читачі потраплять у вирій карколомних подій, здійснять подорож у паралельний світ, знайдуть чарівну кульку, яка виконує бажання, познайомляться з прибульцями з майбутнього і попадуть у полон до підступного чаклуна.

 7. Веселка (Белкар). Добре зернятко - гарні сходи
  22 грн.

  • Код товару: 1001774

  Виховання дитини починається з її перших кроків у житті. Саме у дитинстві формуються основи її характеру і моральних якостей. Тому недарма говориться: «Добре зернятко - гарні сходи». До збірки увійшли найкращі твори українських і зарубіжних письменників на тему виховання дитини. Познайомившись з героями творів, діти...

 8. Веселка (Белкар). Відгадайко
  22 грн.

  • Код товару: 1006036

  До збірки ввійшли авторські загадки-добавлянки, спрямовані на те, щоб дітлахи у легкій і захоплюючій формі пізнавали оточуючий світ, були уважними, ввічливими та допитливими.

 9. Веселка (Белкар). Пригодницькі історії
  22 грн.

  • Код товару: 998649

  Разом з кмітливими і хоробрими героями пригодницьких історій, що ввійшли до цієї збірки, юні читачі потраплять у вирій захоплюючих та неймовірних подій, які навчать їх винахідливості, цілеспрямованості, взаємоповазі, доброті. З будь-яких складних ситуацій завжди можна знайти вихід, якщо поруч з вами є вірні друзі.

 10. Веселка (Белкар). Віршики-веселинки
  22 грн.

  • Код товару: 1006705

  До збірки увійшли найкращі зразки української дитячої гумористичної поезії.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 50

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5