Угорська мова

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

7 шт.

 1. Русско-венгерский разговорник (Арий)
  28 грн.

  • Автор: Таланов Олег
  • Код товару: 1003706

  Російсько-угорський розмовник напевно зацікавить російськомовних громадян України та інших країн, які збираються відвідати Угорщину. Книга також буде корисна школярам, студентам і всім, хто почав самостійне вивчення угорської мови.

 2. Українсько-угорський розмовник
  28 грн.

  • Автор: Таланов Олег
  • Код товару: 1009053

  Українсько-угорський розмовник напевно зацікавить громадян України, які збираються відвідати Угорщину. Книга також буде корисна школярам, студентам і всім, хто почав самостійне вивчення угорської мови.

 3. Розмовник. Угорська мова в малюнках
  19 грн.

  • Код товару: 1001961

  Кишеньковий візуальний розмовник нового покоління дозволить відразу почати розмовляти іноземною мовою, просто читаючи слова українською мовою. Кольорові ілюстрації роблять процес спілкування легким і захоплюючим. Ніяких запам’ятовувань, нудної граматики та складних вправ. Розмовник доволі практичний і розрахований на широке коло читачів: туристів, учнів курсів іноземних мов, а також усіх, хто бажає самостійно спілкуватися з іноземцями.

 4. Угорсько-український, українсько-угорський словник. 100 000 слів
  97 грн.

  • Код товару: 1003605

  У словнику вміщено понад 100 000 найуживаніших слів і словосполучень сучасної угорської та української мов, які охоплюють різні сфери суспільного життя. Словник містить загальновживану лексику, деякі найпоширеніші терміни, а також географічні назви.

 5. Вивчаємо самі. Угорська мова за 6 тижнів (книга + CD)
  99 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 992049

  Займаючись усього 35 хвилин в день за методом швидкого навчання, вже через 6 тижнів ви будете знати все найбільш уживані слова і вирази, для того щоб говорити впевнено. Завдяки цьому курсу ви освоїте необхідні слова і вирази, навчитеся розуміти відповіді на ваші питання, уникнете нудної і складної граматики. Експрес-картки, надруковані...

 6. Изучаем сами. Венгерский за 6 недель (книга + CD)
  118 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 999679

  Ви хочете навчитися говорити угорською мовою, витративши на це мінімум зусиль? Займаючись всього 35 хвилин в день за методом швидкого навчання, вже через 6 тижнів ви: будете знати найбільш вживані слова та вирази; навчитеся розуміти все, що вам говорять по-угорськи; вільно заговорите на угорській мові, не вивчаючи складної граматики...

 7. Разговорник. Венгерский язык в картинках
  19 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 900460

  Кишенькові візуальні розмовники нового покоління дозволять відразу почати розмовляти іноземною мовою, просто читаючи слова російською мовою. Кольорові ілюстрації роблять процес спілкування легким і захоплюючим. Ніяких запам'ятовування, нудної граматики і утомливих вправ. Розмовники носять практичний характер і розраховані на широке коло читачів: туристів, учнів курсів іноземних мов, а також всіх, хто бажає самостійно спілкуватися з іноземцями.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

7 шт.

Категорія книг «Угорська мова» включає в себе словники та підручники для тих, хто вивчає угорську мову, розмовники для туристів і мандрівників.

 

Українсько-угорський та українсько-угорський розмовники видавництва «Арій» допоможуть знайти спільну мову з місцевими жителями туристам і всім, хто приїхав в країну, але не володіє мовою. Передача звучання слова російськими або українськими літерами важлива, щоб максимально наблизитися до угорського звучання. Зручний розмовник «Угорська мова в картинках» українською мовою. Тематичне угруповання слів допомагає швидко знайти необхідне. Всі розмовники кишенькового формату, в м'яких обкладинках.

 

Для тих, хто хоче не просто порозумітися з іноземцем-угорцем, а й швидко вивчити угорську мову, призначений підручник українською мовою «Вивчаємо самі. Угорський за 6 тижнів ». Автор вважає, що при вдумливому вивченні 35 хвилин в день достатньо, щоб за 1,5 місяці освоїти загальновживану лексику і граматику, яка в угорській мові дуже складна. Для правильної вимови, практичних тренувань рекомендується використовувати аудіодиск, що додається до підручника.

 

Угорсько-український та українсько-угорський словник на 100 000 слів необхідний всім, хто вивчає мову.