Угорська мова

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

Категорія книг «Угорська мова» включає в себе словники та підручники для тих, хто вивчає угорську мову, розмовники для туристів і мандрівників.

 

Українсько-угорський та українсько-угорський розмовники видавництва «Арій» допоможуть знайти спільну мову з місцевими жителями туристам і всім, хто приїхав в країну, але не володіє мовою. Передача звучання слова російськими або українськими літерами важлива, щоб максимально наблизитися до угорського звучання. Зручний розмовник «Угорська мова в картинках» українською мовою. Тематичне угруповання слів допомагає швидко знайти необхідне. Всі розмовники кишенькового формату, в м'яких обкладинках.

 

Для тих, хто хоче не просто порозумітися з іноземцем-угорцем, а й швидко вивчити угорську мову, призначений підручник українською мовою «Вивчаємо самі. Угорський за 6 тижнів ». Автор вважає, що при вдумливому вивченні 35 хвилин в день достатньо, щоб за 1,5 місяці освоїти загальновживану лексику і граматику, яка в угорській мові дуже складна. Для правильної вимови, практичних тренувань рекомендується використовувати аудіодиск, що додається до підручника.

 

Угорсько-український та українсько-угорський словник на 100 000 слів необхідний всім, хто вивчає мову.