Угорська мова

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

5 шт.

 1. Російсько-угорський розмовник (вид. "Арій")
  25 грн.

  • Автор: Таланов Олег
  • Код товару: 1003706

  Російсько-угорський розмовник напевно зацікавить російськомовних громадян України та інших країн, які збираються відвідати Угорщину. Книга також буде корисна школярам, студентам і всім, хто почав самостійне вивчення угорської мови.

 2. Українсько-угорський розмовник
  23 грн.

  • Автор: Таланов Олег
  • Код товару: 1009053

  Українсько-угорський розмовник напевно зацікавить громадян України, які збираються відвідати Угорщину. Книга також буде корисна школярам, студентам і всім, хто почав самостійне вивчення угорської мови.

 3. Розмовник. Угорська мова в малюнках
  17 грн.

  • Код товару: 1001961

  Кишеньковий візуальний розмовник нового покоління дозволить відразу почати розмовляти іноземною мовою, просто читаючи слова українською мовою. Кольорові ілюстрації роблять процес спілкування легким і захоплюючим. Ніяких запам’ятовувань, нудної граматики та складних вправ. Розмовник доволі практичний і розрахований на широке коло читачів: туристів, учнів курсів іноземних мов, а також усіх, хто бажає самостійно спілкуватися з іноземцями.

 4. Вивчаємо самі. Угорська мова за 6 тижнів (книга + CD)
  97 грн.

  • Код товару: 992049

  Займаючись усього 35 хвилин в день за методом швидкого навчання, вже через 6 тижнів ви будете знати все найбільш уживані слова і вирази, для того щоб говорити впевнено. Завдяки цьому курсу ви освоїте необхідні слова і вирази, навчитеся розуміти відповіді на ваші питання, уникнете нудної і складної граматики. Експрес-картки, надруковані...

 5. Угорсько-український, українсько-угорський словник. 100 000 слів
  65 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1003605

  У словнику вміщено понад 100 000 найуживаніших слів і словосполучень сучасної угорської та української мов, які охоплюють різні сфери суспільного життя. Словник містить загальновживану лексику, деякі найпоширеніші терміни, а також географічні назви.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

5 шт.