Захоплення. Хобі

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

 1. Енциклопедія вогнепальної зброї
  234 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Шульц Вальтер
  • Код товару: 1004439

  У цій чудовій, багато оформленій енциклопедії вогнепальної зброї читач побачить знакові в історії збройової справи екземпляри, їх тактико-технічні дані і близько тисячі відмінних ілюстрацій.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Подарункові видання: захоплення та хобі

«Знаходьте своє хобі» - кричать психологи з обкладинок журналів і екранів телевізорів. І не даремно. Захоплення допомагають дитині відволіктися від шкільних стресів і вирощувати любов до майбутньої професії. Хобі для керівників і співробітників - відмінний привід для відпочинку, джерело натхнення для майбутніх досягнень. Сильний інтерес у пенсіонерів до подорожей і картинам продовжує життя. І наші книги в цьому допоможуть!

На віртуальних полицях інтернет-магазину гордо красуються подарункові видання захоплення різної спрямованості. В'язання, зброя, танці, психологія, рибалка, гірські лижі, фотографія. А ще комп'ютер, йога, живопис, садівництво, флористика. Дізнайтеся більше інформації з енциклопедій і книг. Покажчики, схеми, карти, довідки, фото зроблять процес читання незабутнім. А короткий і простий виклад теми підігріє інтерес до хобі.

Нелегко знаходити час для улюбленої справи, але вкрай необхідно. Захоплення допоможуть вам і вашим друзям зарядитися енергією і якісно відпочити. Саме тому в переддень свят та ювілеїв подарункові видання хобі згуртують колектив і зміцнять узи дружби. А поки дерев'яні картини, підробки та орхідеї радують глядачів на полицях ярмарків і магазинів, столах в будинку і офісі, ви зможете теж винайти шедевр. Заходьте до нас на вогник. Простий пошук книг та консультації онлайн-маркету подарують радість і посмішку.