Українська мова

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

5 шт.

 1. Універсальний словник української лексики: синоніми, антоніми, омоніми
  45 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1000387

  Пропоноване видання вміщує в собі 3 складові: словники синонімів, антонімів, омонімів. В словнику синонімів української мови наведені найбільше уживані й поширені синоніми, а синонімічні ряди проілюстровані підібраними текстами-прикладами.

 2. Сучасний фразеологічний словник української мови
  64 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1000386

  У словнику відображена загальновживана фразеологія сучасної української мови. В ньому відстежується специфіка й сфера вживання фразеологічних одиниць та їх граматичне використання. Фразеологізми розміщено в алфавітному порядку, а їх значення проілюстровано цитатами, які...

 3. Словник труднощів української мови
  65 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1000383

  В цьому виданні зібрано найскладніші у вживанні слова. Пояснено правопис цих слів, особливості наголошення, словотворення, подана граматична і стилістична характеристика слів, наведені приклади можливої сполучуваності слів і керування.

 4. Универсальный словарь украинского языка. Орфоэпический, словообразовательный, этимологический - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  45 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1000384

  Дане видання вміщує в собі 3 словника: орфоепічний, словотворчий та етимологічний. Це дозволяє забезпечити комплексний підхід до слова як одиниці мови. Використовуючи цей словник, ви маєте можливість навчитися вірно вимовляти і утворювати слова...

 5. Сучасний словник іншомовних слів
  65 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1000385

  До цього видання словника увійшла загальновживана лексика, слова та термінологічні словосполучення, що останніми роками увійшли у вжиток української літературної мови і відображають сучасний ступінь розвитку економіки, екології, інформатики, науки і техніки, освіти та культури.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

5 шт.

Підручники і книги для вивчення української мови

Ділове спілкування побудоване на грамотному побудові лексики з урахуванням всіх стилістичних правил побудови пропозиції. Варто зазначити, що згідно діловому етикету співрозмовник повинен уміти спілкуватися мовою партнера, однак не завжди людина має потрібний багаж знань. Вивчення української мови може бути доступним і захоплюючим, якщо застосувати для цього розумну літературу.

Література для вивчення української мови представлена ​​у вигляді тлумачних словників, наукових посібників, що містять правила побудови речень, а також масою книг, що дозволяють усунути труднощі вимови і виробити правильну постановку наголосів. Книги для вивчення української мови включають в себе такий асортимент:

 • універсальні орфоепічні, етимологічні, освітні словники;
 • сучасні перекладачі російсько / українські;
 • універсальні словники лексики, що містять повний набір слів синонімів, антонімів і омонімів;
 • фразеологічні та орфографічні словники для детального вивчення і т.д.

Література такого рівня дозволить не тільки усунути прогалини в освіті, а й навчитися новим сучасним формам спілкування для того, щоб безпроблемно проводити ділові зустрічі або розширювати коло нових знайомих.