Українська, російська класика

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 159

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Господа Головлевы (м)
  25 грн.

  • Автор: Салтиков-Щедрін Михайло
  • Код товару: 1001719

  Творчість Михайла Євграфовича Салтикова-Щедріна займає особливе місце в історії російської літератури. Його сатира відгукувалася на всі значні явища суспільного життя, безжально висміюючи пороки, викриваючи брехню і моральний занепад в Росії епохи «великих реформ». Його талант отримав...

 2. Малое собрание сочинений В. Шукшина
  176 грн.

  • Автор: Шукшин Василь
  • Код товару: 1001594

  Творчість Василя Шукшина (1929-1974) - видатне явище 1960-1970-х років. Талант цієї особистості проявився в акторській, режисерській, сценарній майстерності, проте саме літературні твори принесли Шукшину всенародну славу. Повісті та оповідання письменника перекладені більш ніж двадцятьма мовами і по праву вважаються надбанням російської літератури ХХ століття.

 3. Доктор Живаго (Азбука) м
  59 грн.

  • Автор: Пастернак Борис
  • Код товару: 1001714

  «Доктор Живаго» став в кінці п'ятдесятих причиною грандіозного довколалітературного скандалу і, може бути, коштував поетові життя. «Я весь світ змусив плакати над красою землі моєї», - написав про свою книгу сам Пастернак. І додамо: чи не для того явлена світу історія життя і смерті Юрія Живаго, щоб ще раз «таємний струмінь страждання зігрів холод буття»?

 4. Изображение товара Гранатовый браслет (обложка) - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  25 грн.

  • Автор: Купрін Олександр
  • Код товару: 1001588

  У даний збірник увійшли повісті і розповіді про кохання. Хвилююча, відверта, містично пофарбована проза Купріна послужила основою для фільмів «Чаклунка» («Олеся») з Мариною Владі в головній ролі і «Гранатовий браслет». У збірник включено також повість «Суламіф» та оповідання.

 5. Белый Бим Черное Ухо (м)
  44 грн.

  • Автор: Троєпольський Гавриїл
  • Код товару: 999989

  Зустрілися і подружилися самотній старий чоловік і ласкаве щеня. «Тепла дружба і відданість ставали щастям, бо кожен розумів кожного, і кожен не вимагав від іншого більше того, що він може дати». Але сталося горе - і собака залишилася одна, хоча і серед людей, і відправилася на пошуки улюбленого господаря...

 6. Река жизни
  30 грн.

  • Автор: Купрін Олександр
  • Код товару: 1003424

  У 1894 році Олександр Купрін, поручик піхотного Дніпровського полку, вийшов у відставку. Протягом семи років, що послідували за цим, він змінив безліч професій: вирощував тютюн, служив керуючим на будівництві будинку, був землеміром, псаломщиком і актором, вивчав зуболікарську справу, працював репортером... Ці різноманітні заняття дали Купріну багатий матеріал для творчості: його оповідання подібні яскравим картинкам, в яких відбилося...

 7. Петербургские повести
  69 грн.

  • Автор: Гоголь Микола
  • Код товару: 1005240

  Пропонуємо увазі читачів збірку творів видатного російського письменника і драматурга Н. В. Гоголя. До книги увійшли дивовижні, створені в неповторній манері письменника «Петербурзькі повісті», а також п'єси, повні забавних і комічних ситуацій, за якими нерідко проглядається сумна серйозність автора.

 8. Повести Белкина
  35 грн.

  • Автор: Пушкін Олександр
  • Код товару: 1001623

  Звернення Пушкіна до прози було обдуманим кроком, якому передували роздуми про природу словесного мистецтва. І цілком можливо, що інтерес першого російського поета до прози грунтувався на відчутті небувалою серйозності завдань, що стоять перед російською літературою...

 9. В круге первом
  95 грн.

  • Автор: Солженіцин Олександр
  • Код товару: 999794

  Грудень 1949 року. Хтось повідомив в посольство США, що радянська розвідка має намір викрасти документи, пов'язані з розробкою атомної бомби. За наказом МГБ розшифрувати запис повинні в «шарашці» - секретному інституті, де ув'язнені інженери створюють апарат секретної телефонії. Ця робота - під особистим контролем Сталіна...

 10. Все лучшее. Лирика. Переводы. Сатира. Сказки. Воспоминания
  129 грн.

  • Автор: Маршак Самуїл
  • Код товару: 1006509

  Чудовий поет, перекладач Самуїл Маршак за своє довге творче життя написав для дітей і для дорослих багато творів, що стали класикою. У нашій книзі представлені вибрані твори майже всіх жанрів, в яких працював С. Маршак - вірші, пісеньки, казки, загадки, балади, переклади, а також спогади поета "На початку життя" і стаття В. Смирнової про життя і творчість С.Я. Маршака.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 159

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Розбираємо з полиць книги російських і українських класиків!

Сумуєте за старими часами, коли люди ще читали книги? Тоді не втрачайте свій шанс! Лев Толстой, Олександр Солженіцин, Федір Достоєвський, Салтиков-Щедрін, Борис Пастернак, а також класики української літератури вже чекають вас.

Пройдіть важкі життєві випробування з Білим Бімом, пізнайте таємниці військових перемог разом з Олександром Суворовим, розгадайте секрет гранатового браслета, прочитайте одну з перших книг про нічні фей, написану Купріним, - відчуйте дух справжньої літератури! Для поетичних гурманів є особливі пропозиції: збірки віршів Ахматової і Мандельштама.

Ви все це читали? Не біда! Для вас знайдуться не настільки широко відомі, але настільки ж проникливі, що викликають то сміх, то смуток розповіді Бабеля Ісаака, Івана Нечуй-Леквіцкого та інших письменників.

Українська класична проза характеризується незвичайним колоритом. Не треба вірити нам на слово - упевніться в цьому самі! Не знаєте, з чого почати? Візьміть збірну солянки - ряд українських творів в одній книзі.

На просторах нашого магазину ви зможете купити книги російських класиків та українських письменників за вигідними цінами і з зручною доставкою.

Залишилися питання? Заощаджуйте гроші і замовте зворотній дзвінок!