Українська, російська класика

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 13

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 1. Зібрання творів В. Шукшина в одній книзі
  75 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Шукшин Василь
  • Код товару: 1001594

  Найбільш яскраві твори улюбленого письменника під однією обкладинкою. До збірки увійшли самі душевні і життєві творіння Василя Шукшина: «Калина червона» про те, як любов може змінити долю, сімейна сага «Любавіни» та історичний роман про повстання отамана Степана Разіна «Я прийшов дати вам волю».

 2. Чайка
  25 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Чехов Антон
  • Код товару: 1002804

  Чехов-драматург був і залишається відомий багато більше Чехова-прозаїка. За кількістю постановок, інсценівок, інтерпретацій і екранізацій автор «Чайки» не поступається жодному з загальновизнаних класиків драматургії. А текст «Чайки» залишається більше і глибше будь-якої з її інтерпретацій.

 3. Шум часу
  25 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Мандельштам Осип
  • Код товару: 1006350

  В дане видання увійшли вибрані твори видатного російського поета «срібного століття» О. Е. Мандельштама - спогади, есе, нариси, критичні статті з історії російської та європейської культури.

   

 4. Біси (російською мовою)
  49 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Достоєвський Федір
  • Код товару: 1001716

  Вже були написані «Записки з Мертвого дому», «Записки з підпілля», «Злочин і кара», «Ідіот», а Достоєвський все ще відчував гостре почуття незадоволеності і, за власним визнанням, тільки підбирався до головного свого твору, перед яким вся «колишня літературна кар'єра була тільки дрянь і введення». Однак у політичному житті Росії...

 5. Від двох до п'яти (російською мовою)
  49 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Чуковський Корній
  • Код товару: 1002806

  Читачі знайомляться з Чуковським в дитинстві, на все життя запам'ятовуючи його вірші, але для багатьох це знайомство в дитинстві і закінчується. Тим часом всіма улюблений класик дитячої літератури був і критиком, перекладачем, прозаїком, лінгвістом, літературознавцем, мемуаристом... Чуковський-перекладач подарував російському...

 6. Гранатовий браслет (палітурка) російською мовою
  79 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Купрін Олександр
  • Код товару: 1005782

  В дане видання чудового російського письменника О. І. Купріна включені такі визнані шедеври, як «Молох», «Олеся», «Поєдинок», «Гранатовий браслет» і «Суламіф». Кожен з них - один з кращих у світовій літературі творів про кохання. «Не в силі, не в спритності, не в розумі, не в таланті... виражається індивідуальність. Але в любові... » - розмірковував...

 7. Таємниця і спокуса
  33 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Ахматова Анна
  • Код товару: 1003288

  Книгу «Таємниця і спокуса», п'яту в циклі «Справжня Ахматова», відкривають уривки з автобіографічної прози Ахматової, рідкісні зразки прози, написаної великим поетом. Мемуарна проза представлена ​​в книзі спогадами про художника Амедео Модільяні, поетів А. Блока, О. Мандельштама, перекладача і поета М. Лозинського. У невеликій розділ виділені виступи Ахматової: «Слово про Данте», «Слово про...

 8. Один день Івана Денисовича. Оповідання 60-х років (російською мовою)
  39 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Солженіцин Олександр
  • Код товару: 1002800

  В дане видання увійшли оповідання, написані Олександром Солженіциним в 60-і роки: «Один день Івана Денисовича», «Мотронин двір», «Захар-Калита» та інші.

 9. Безприданниця
  17 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Островський Олександр
  • Код товару: 1001023

  А. Н. Островський і донині є найпопулярнішим російським драматургом. Його екранізують, за його п'єсами ставлять спектаклі. Здається, тільки з'явившись на світ, п'єси Островського приречені були стати російською класикою: настільки яскраві і одночасно узагальнені характери його героїв. Така доля і його п'єси «Безприданниця», написаної саме...

 10. Ідіот (російською мовою)
  49 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Достоєвський Федір
  • Код товару: 1006377

  Роман «Ідіот» (1868) був задуманий і написаний Достоєвським у Швейцарії, на батьківщині великого просвітителя Руссо, а тому доречно згадати і його сучасника Вольтера, автора «Простодушного» - книги, яка стала однією з перших спроб показати «ідеальну людину» в цьому недосконалому світі. «Головна ідея... - писав Достоєвський про свій...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 13

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Розбираємо з полиць книги російських і українських класиків!

Сумуєте за старими часами, коли люди ще читали книги? Тоді не втрачайте свій шанс! Лев Толстой, Олександр Солженіцин, Федір Достоєвський, Салтиков-Щедрін, Борис Пастернак, а також класики української літератури вже чекають вас.

Пройдіть важкі життєві випробування з Білим Бімом, пізнайте таємниці військових перемог разом з Олександром Суворовим, розгадайте секрет гранатового браслета, прочитайте одну з перших книг про нічні фей, написану Купріним, - відчуйте дух справжньої літератури! Для поетичних гурманів є особливі пропозиції: збірки віршів Ахматової і Мандельштама.

Ви все це читали? Не біда! Для вас знайдуться не настільки широко відомі, але настільки ж проникливі, що викликають то сміх, то смуток розповіді Бабеля Ісаака, Івана Нечуй-Леквіцкого та інших письменників.

Українська класична проза характеризується незвичайним колоритом. Не треба вірити нам на слово - упевніться в цьому самі! Не знаєте, з чого почати? Візьміть збірну солянки - ряд українських творів в одній книзі.

На просторах нашого магазину ви зможете купити книги російських класиків та українських письменників за вигідними цінами і з зручною доставкою.

Залишилися питання? Заощаджуйте гроші і замовте зворотній дзвінок!