Праці відомих людей

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

 1. Походження сім'ї, приватної власності і держави
  40 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Енгельс Фрідріх
  • Код товару: 1005222

  Робота німецького філософа Фрідріха Енгельса «Походження сім'ї, приватної власності і держави» - з ряду найбільш знакових його творів. У ньому автор подав наукову концепцію історії людства на ранніх етапах його розвитку, показав, як сформувалося класове суспільство, і в чому полягають його характерні риси, описав особливості сімейних...

 2. Дерзость надежды - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  24 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Обама Барак
  • Код товару: 1003614

  Важко спростувати твердження, що все, що відбувається в Америці, певним чином впливає на життя кожної людини в світі. Барак Обама показав себе політичним лідером кардинально нового типу, його погляди на владу тягнуть планету в епоху глобальних змін. Це тому, що Барак Обама жадає змінити свою країну - Америку, багато чого поміняти...

 3. Трактат про воєнне мистецтво
  44 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Сунь-Цзи
  • Код товару: 1006372

  «Трактат про воєнне мистецтво» - найдавніший твір про принципи мистецтва ведення війни - є одним з найбільш значних пам'ятників старокитайської літератури. Простою, виключно зрозумілою мовою в ньому викладені основні принципи мистецтва ведення війни, які досі не втратили своєї величі і значення.

   

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

Знайомі люди під невідомим кутом: праці відомих людей

Президенти і філософи, актори і педагоги, економісти та соціологи - відомі люди цікаві не тільки своїми винаходами і досягненнями, а й думками. Іноді дуже хочеться дізнатися, як і про що міркували Обама чи Макіавеллі, Да Вінчі або Конфуцій. Незамінними помічниками в цій справі є праці відомих людей.

Це може бути історія їхнього успіху або біографія, роздуми, вислови: книги відомих людей - це скоріше не жанр, це запорука того, що автор є непростою людиною, який точно домігся успіху хоча б у чомусь, а значить, дізнатися про нього буде корисно.

Деякі книги відомих політиків відкривають перед читачами інший, альтернативний погляд на історію, змушують переглянути свої погляди або просто розширити їх. Як відомо, хто не знає про минуле, не може будувати майбутнє.

А книги відомих економістів можуть принести ще й відчутну користь: навчити аналізувати, заробляти, економити. Хто знає, може, вони надихнуть вас на те, щоб заробити ваш перший мільйон.

Нові погляди на суспільство відкривають книги відомих соціологів. Ви можете дізнатися цікаві теорії, які відкриють вам незвідані раніше сторони життя.

Не тільки вчителям знадобляться книги відомих педагогів. Кожен батько зможе дізнатися таїнства виховання дитини.