Студентам і аспірантам

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

 1. Довідник школяра і студента. Англійська мова
  35 грн.

  • Код товару: 1006278

  Довідник школяра і студента з англійської мови складений згідно з вимогами програми загальноосвітньої школи. Видання відзначається повнотою інформації, доступністю викладення й зручністю в користуванні. Розраховано на учнів, учителів, студентів.

 2. Довідник школяра і студента. Біологія
  27 грн.

  • Код товару: 1006281

  Біологія — один із найважливіших шкільних предметів. Вона допомагає оволодіти екологічним способом мислення, принципами здорового способу життя, осягнути красу і гармонію навколишнього світу. До книжки ввійшли довідкові матеріали з усіх галузей біології — ботаніки, зоології, анатомії і фізіології людини, загальної біології, екології. За допомогою книги учні зможуть підготуватися до уроку...

 3. Довідник школяра і студента. Хімія. 8-11 класи
  25 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1008197

  Довідник призначений для учнів і викладачів старших класів загальноосвітніх шкіл і середніх спеціальних навчальних закладів. Він допоможе узагальнити й систематизувати основні відомості з загальної, неорганічної та органічної хімії з урахуванням більш високих вимог до рівня освіти, а також...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

Книги для студентів та аспірантів навчальних закладів

Книги для студентів є відмінними помічниками в успішному навчанню і здачі іспиту. Не всі студенти встигають ходити на кожну лекцію, тим більше багато викладачів спочатку передбачають самостійну роботу студента з метою виявлення вміння працювати з літературою. Книги для студентів правників дозволяють не проводити багато часу в бібліотеках у пошуках необхідної правової інформації, а спокійно витягувати її зі спеціальної книги.

Книги для студентів медичних вузів найчастіше являють собою довідники різних захворювань в різноманітних сферах. Вони допомагають більш досконально вивчити цікавить предмет і здати його на відмінно на іспитах. Майбутні медики просто зобов'язані якомога глибше вивчати кожну дисципліну, адже від їхніх дій залежить життя і здоров'я людей.

Не менш важливі книги для студентів психологів, які також часто являють собою довідники різних захворювань, пов'язаних з психікою і емоціями. Книги для філологів часто можуть являти собою художні твори світової літератури, що належать до різних століть. Також це можуть бути книги з різноманітними граматичними правилами, книги на іноземних мовах.