Вірші для дітей

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 202

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Вереда
  84 грн.

  • Автор: Бойко Григорій
  • Код товару: 1000053

  Грицько Бойко - улюблений поет української малечі. Діти не тільки знають його вірші, а й залюбки декламують їх, бо вони випромінюють тепло й доброту, цікаві й смішні, легко запам’ятовуються. Кращі з віршів зібрано в цій книжці.

 2. Вухолапохвіст. Вірші
  84 грн.

  • Автор: Куліш-Зіньків Леонід
  • Код товару: 999913

  Вам пропонується нова чудова добірка яскравих дитячих віршиків, загадок та лічилок про наших вусатих і хвостатих друзів - котиків і песиків. Веселі й дотепні, вони нікого не залишать байдужими.

 3. Олівець-малювець
  84 грн.

  • Автор: Забіла Наталя
  • Код товару: 1000056

  Ювілейне видання найкращих віршів і казок для дітей відомої української письменниці Наталі Забіли. Книгу видано до 100-річчя від дня народження письменниці.

 4. Детский Кобзарь (на украинском языке) - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  146 грн.

  • Автор: Шевченко Тарас
  • Код товару: 999786

  Як залучити дитину до класичної української поезії? У цьому вам допоможе «Дитячий Кобзар» від Видавництва Старого Лева. Безсмертні твори Тараса Шевченка, прекрасні ілюстрації Марини Михайлошиної, якісний папір цього видання не залишать байдужою вашу дитину і поманять її в світ класики української літератури.

 5. Мамин день. Вірші та оповідання
  48 грн.

  • Код товару: 999790

  Найдорожчій і найріднішій людині на світі – мамі – присвячені зібрані в цій книжці вірші й оповідання. Прочитайте своїм дітлахам веселі, а іноді сумні, повчальні та зворушливі твори, написані чудовими дитячими письменниками!

 6. Кот и Сова. Стихи с чудесами - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  146 грн.

  • Автор: Лір Едвард
  • Код товару: 1004971

  У книзі КОТ І СОВА Едварда Ліра абсолютно все дивно і незвичайно, - чудеса, та й годі! «При світлі місяця» прогулюються свині...

 7. Школа малюка (Пегас). Вчимо кольори
  5 грн.

  • Автор: Чертова Олеся
  • Код товару: 1000101

  Ми, як видавці, дослухаємося передусім до дітей. До їхніх найскладніших на світі «дитячих» запитань. Що таке «фіолетовий»? А жовтогарячий – це який колір? Чому вночі небо чорне? Правильне колірне сприйняття – найважливіша складова пізнання навколишнього світу. Воно відбиває властивість дитячої свідомості зіставляти сприйняття предметів і значення слів, що визначають їхні характеристики...

 8. Святкова читанка
  54 грн.

  • Код товару: 991841

  Дитячі віршики – перші вправи на запам'ятовування, якими слід займати дитину дошкільного та молодшого шкільного віку. Вірші покращують пам'ять, дають дітям уявлення про навколишній світ та забавляють малюка своїм ритмом і римованими закінченнями. Ця збірка представляє собою унікальне зібрання найкращих віршованих творів вітчизняних поетів та казкарів.

 9. Было у бабушки сорок внучат (Эксмо)
  64 грн.

  • Автор: Барто Агнія
  • Код товару: 1002035

  Чудові вірші улюбленої дітлахами Агнії Барто з малюнками Віктора Чижикова.

 10. Басни Крылова И. (Самовар)
  40 грн.

  • Автор: Крилов Олексій
  • Код товару: 1002704

  До книги увійшли 35 найвідоміших байок, рекомендованих до читання в школі. Цю книгу від інших видань байок приємно відрізняє велика кількість чудових ілюстрацій, які допоможуть дітям краще зрозуміти зміст написаного в новому для них жанрі літератури - байці.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 202

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Користь і переваги збірок дитячих віршів

Вірші для дітей незамінні, адже вони несуть у собі велику користь для розвитку. Вірші корисні для дітей з самого маленького віку. Вони допомагають розрізняти однакові звуки, слова, вони починають вловлювати постійно повторювані звуки, це відмінно розвивається сприйняття мови на слух. На розвиток слуху позитивний вплив робить саме рима. Також позитивно впливає на розвиток слуху ритмічність віршів. Ритміка відмінно впливає в цілому на розвиток дитини, розвиває музичний слух, дозволяє навчитися читати з виразом.

Для дітей старшого віку, дошкільного віку, такі книги дітям необхідні для розвитку пам'яті. Чим більше в дитинстві віршів знає дитина, тим швидше буде розвиватися пам'ять. Розповідаючи вірші, дитина тренує пам'ять. Для дитини треба вибирати веселі вірші, ритмічні, які зможуть підняти настрій дитині. Дуже часто діти готові запам'ятовувати навіть незрозумілі їм слова, які звучать смішно на їх погляд. Збірка віршів для дітей може бути іноземною мовою, такі вірші допомагають розвивати пам'ять, а також закладають навички вивчення іноземної мови в подальшому.