Вірші для дітей

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 202

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Детский Кобзарь (на украинском языке) - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  146 грн.

  • Автор: Шевченко Тарас
  • Код товару: 999786

  Як залучити дитину до класичної української поезії? У цьому вам допоможе «Дитячий Кобзар» від Видавництва Старого Лева. Безсмертні твори Тараса Шевченка, прекрасні ілюстрації Марини Михайлошиної, якісний папір цього видання не залишать байдужою вашу дитину і поманять її в світ класики української літератури.

 2. Вухолапохвіст. Вірші
  84 грн.

  • Автор: Куліш-Зіньків Леонід
  • Код товару: 999913

  Вам пропонується нова чудова добірка яскравих дитячих віршиків, загадок та лічилок про наших вусатих і хвостатих друзів - котиків і песиків. Веселі й дотепні, вони нікого не залишать байдужими.

 3. Олівець-малювець
  84 грн.

  • Автор: Забіла Наталя
  • Код товару: 1000056

  Ювілейне видання найкращих віршів і казок для дітей відомої української письменниці Наталі Забіли. Книгу видано до 100-річчя від дня народження письменниці.

 4. Вереда
  84 грн.

  • Автор: Бойко Григорій
  • Код товару: 1000053

  Грицько Бойко - улюблений поет української малечі. Діти не тільки знають його вірші, а й залюбки декламують їх, бо вони випромінюють тепло й доброту, цікаві й смішні, легко запам’ятовуються. Кращі з віршів зібрано в цій книжці.

 5. Віршаки-розбишаки
  46 грн.

  • Автор: Костецький Анатолій
  • Код товару: 1004137

  Видання, яке легко спростує впевненість дорослих у тому, що поезія не дуже цікава школярам, а особливо хлопчикам, для самостійного читання. Досить прочитати кілька рядків смішних віршів і лише кинути оком на веселі і динамічні ілюстрації ― і будь-якого розбишаку-нечитайка до книжки притягне...

 6. Конек-Горбунок (Махаон)
  59 грн.

  • Автор: Єршов Петро
  • Код товару: 1008489

  Віршована казка Петра Єршова повна чарівництва і захоплюючих пригод.

 7. Идет бычок, качается
  50 грн.

  • Автор: Барто Агнія
  • Код товару: 1002947

  До книги увійшли вірші "Бичок", "Слон", "Молодший брат", "Свєта думає", "Брязкальце", "Розмова з мамою", "Купання", "Чепчик", "Будинок прокинувся на світанку", "Ось так захисник!", "Вірьовочка", "Примхливі йоржі", "Любитель-рибалка" і багато-багато інших - всього 38 творів.

 8. Сонечко (Пегас). Хто це?
  31 грн.

  • Автор: Томашевська Наталія
  • Код товару: 1000063

  Ось і настав цей радісний час для знайомства зі справжніми друзями. Друзі тут найвідданіші та найщиріші. І кожен з них здолав довгий шлях, аби опинитися на сторінках цієї чудової книжки для знайомства з маленькими читачами. Вони теж маленькі — ці звірята з різних кінців світу. «Будемо рости разом!» — вітають вони своїх нових маленьких друзів. Крокодил, тигреня, левенятко, біле ведмежа, носоріжок, півник, жирафеня, качечка з качатами...

 9. Чунга-чанга
  50 грн.

  • Автор: Ентін Юрій
  • Код товару: 1005856

  До книги увійшли кращі дитячі вірші найвідомішого поета-пісняра Юрія Ентіна: "Чунга-чанга", "Антошка", "Розкажи снігуронька, де була ...", "Якби не було зими", "Пісенька водяного", "Ми ррраз -бо-бо-ой-ойнікі! "," Край, в якому ти живеш "і багато інших ...

 10. Промінець (Белкар). Абетка безпеки
  38 грн.

  • Код товару: 1001786

  Ця чудова книжка допоможе дітям навчитися дотримуватися правил безпеки та належної поведінки вдома, на вулиці, у дитсадку або в школі, у громадських місцях або на річці. Веселі віршики, головними героями яких є тварини, та яскраві ілюстрації допоможуть дітям легко засвоїти правила поведінки, щоб малюки росли добрими, ввічливими...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 202

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Користь і переваги збірок дитячих віршів

Вірші для дітей незамінні, адже вони несуть у собі велику користь для розвитку. Вірші корисні для дітей з самого маленького віку. Вони допомагають розрізняти однакові звуки, слова, вони починають вловлювати постійно повторювані звуки, це відмінно розвивається сприйняття мови на слух. На розвиток слуху позитивний вплив робить саме рима. Також позитивно впливає на розвиток слуху ритмічність віршів. Ритміка відмінно впливає в цілому на розвиток дитини, розвиває музичний слух, дозволяє навчитися читати з виразом.

Для дітей старшого віку, дошкільного віку, такі книги дітям необхідні для розвитку пам'яті. Чим більше в дитинстві віршів знає дитина, тим швидше буде розвиватися пам'ять. Розповідаючи вірші, дитина тренує пам'ять. Для дитини треба вибирати веселі вірші, ритмічні, які зможуть підняти настрій дитині. Дуже часто діти готові запам'ятовувати навіть незрозумілі їм слова, які звучать смішно на їх погляд. Збірка віршів для дітей може бути іноземною мовою, такі вірші допомагають розвивати пам'ять, а також закладають навички вивчення іноземної мови в подальшому.