Сучасні книги для дітей

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 196

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Книга сказок В. Сутеева
  340 грн.

  • Автор: Сутєєв Володимир
  • Код товару: 1002883

  Багатьом речам потрібно вчитися з пелюшок. А саме: Вмиватися вранці і ввечері, тому що "нечистим сажотрусам - сором і ганьба!"; НЕ БОЯТИСЯ (особливо тарганів і всяких там комашок), тому що для кожної комашки знайдеться свій голодний Воробей, вчитися бути ввічливим, щоб не "рости невігласом"!

 2. Лучшие друзья (Издательство Старого Льва) - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  79 грн.

  • Автор: Лущевська Оксана
  • Код товару: 1000951

  Коля не розуміє, чому його літній друг, дядь Мирон, не хоче завести пса. Невже він їх не любить? А може, він застарий для таких клопотів? Одного дня хлопчик знаходить покинутого собаку й приводить його до самотнього сусіда. На що готовий його літній друг, аби врятувати чотирилапого?

 3. Ракета на четырех лапах (на украинском языке) - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  69 грн.

  • Автор: Стронг Джеремі
  • Код товару: 999988

  Ви спитаєте, хто ж така ця Стрілка? Стрілка - це така собі чотирилапа ракета, суміш торнадо, гепарда і боліда «Феррарі». Усе б байдуже, аби не її надприродна здатність втаскувати у різні халепи Тревора і Тіну, які і без Стрілки мають чимало проблем через обридливого сержанта Смага і його гидкого синочка Чарлі...

 4. Приключения шахматного солдата Пешкина
  167 грн.

  • Автор: Чеповецький Юхим
  • Код товару: 1001975

  На сторінках цієї книги юні читачі познайомляться з Колею Пижиковим і його другом Петром Петушковим - завзятими гравцями в шахи - і всі разом зможуть поспостерігати за захоплюючим шаховим світом, в якому відбувається...

 5. Невгамовна Кейті
  59 грн.

  • Автор: Кулідж Сьюзен
  • Код товару: 1000009

  Любителька фантазувати Кейті Карр має чуйне серце і непосидючу вдачу. Серед своїх братиків та сестричок вона є беззаперечним лідером. Кейті постійно вигадує чудернацькі забави та ігри, своїми витівками іноді завдаючи великого клопоту своїй тітці. Та раптом з Кейті трапилося нещастя, яке цілковито змінило її життя...

 6. Кіра й таємниця бублика
  98 грн.

  • Автор: Шефер Бодо
  • Код товару: 1004123

  Життя Кіри зазнало суттєвих змін після того випадку, коли вона врятувала чудового пса. Лабрадор Мані умів розмовляти і навчив дівчинку уміло заощаджувати гроші і розпоряджатися ними. Незабаром повинна здійснитися мрія Кіри – і вона полетить до Каліфорнії. Та на шляху до мети неочікувано виникають перешкоди...

 7. Борошняні немовлята
  58 грн.

  • Автор: Файн Енн
  • Код товару: 998721

  Незабаром щорічний конкурс наукових досліджень. Проте розбишакам з класу пана Картрайта не пощастило працювати над такими крутими проектами, як мильна фабрика, личинкова ферма чи кремові вибухівки. Натомість їм дістаються борошняні немовлята — симпатичні шестифунтові мішки, з яких ні на мить не можна спускати очей. Чи не забракне...

 8. Танок Чугайстра
  59 грн.

  • Автор: Дерманський Олександр
  • Код товару: 1008632

  Уночі, посеред лісових нетрів, ти стоїш і з останніх сил стискаєш у долоні квітку папороті. А довкола все кричить, виє, насуває… Саме така ніч випала Іванкові, Лільці й Васькові, коли вони пішли до лісу рятувати… знайомого чугайстра.

 9. Канікули з близнятами
  78 грн.

  • Автор: Стронг Джеремі
  • Код товару: 1007510

  А чи знаєте ви, хто така Василина-Капустина? А який стосунок має чубатий кінь до курчат? А хто переможе в двобої – коза чи велетенський пес? А як готувати кроликів до кролячих перегонів? Ні? То мерщій беріться читати нову книжку про пригоди Ніколаса та його невгамовної сімейки.

 10. Подвійний капкан
  53 грн.

  • Автор: Кокотюха Андрій
  • Код товару: 991543

  Вірні друзі Денис Черненко й Максим Білан, уже восьмикласники, черговий раз потрапляють у вир несподіваних пригод. Читач дізнається про подорож Максима одеськими катакомбами, про те, як друзі знову допомогли Денисові виплутатися зі складної ситуації, про непрості стосунки з директором школи у світлі нових обставин, про зустріч зі справжніми озброєними злочинцями й багато інших захопливих подій.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 196

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Сучасна дитяча література йде в ногу з часом

Читати твори, що входять в загальноосвітню шкільну програму, необхідно, а й сучасні книги для дітей дуже важливі. Перед дітьми щодня встає тисячі різних питань - з ким дружити, ким стати, як домогтися успіху в однолітків і безліч інших. Сучасні дитячі книги, написані під впливом теперішнього часу, авторами, які прекрасно бачать світ навколо, для сучасних дітей та підлітків, дають відповіді на ці питання.

Створені письменниками образи героїв часто здаються ближчими підростаючому поколінню, ніж герої класиків. Що цілком закономірно, адже хлопчики, дівчатка і дорослі на друкованих сторінках живуть тим самим життям, що й ми з вами, стикаються з тими ж актуальними проблемами і труднощами.

Дитячі книги сучасних авторів - це оповідання не тільки про нашу звичайному житті, але і фантастичні, казкові, неймовірні історії, головними учасниками яких є самі звичайні, на перший погляд, люди. Наш магазин познайомить вас з творчістю самих різних письменників, про яких ви ще навіть не чули, адже усі книжкові новинки потрапляють відразу ж в асортимент нашого магазину!