Сучасні книги для дітей

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 196

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Невгамовна Кейті
  59 грн.

  • Автор: Кулідж Сьюзен
  • Код товару: 1000009

  Любителька фантазувати Кейті Карр має чуйне серце і непосидючу вдачу. Серед своїх братиків та сестричок вона є беззаперечним лідером. Кейті постійно вигадує чудернацькі забави та ігри, своїми витівками іноді завдаючи великого клопоту своїй тітці. Та раптом з Кейті трапилося нещастя, яке цілковито змінило її життя...

 2. Приключения шахматного солдата Пешкина
  167 грн.

  • Автор: Чеповецький Юхим
  • Код товару: 1001975

  На сторінках цієї книги юні читачі познайомляться з Колею Пижиковим і його другом Петром Петушковим - завзятими гравцями в шахи - і всі разом зможуть поспостерігати за захоплюючим шаховим світом, в якому відбувається...

 3. Ракета на четырех лапах (на украинском языке) - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  69 грн.

  • Автор: Стронг Джеремі
  • Код товару: 999988

  Ви спитаєте, хто ж така ця Стрілка? Стрілка - це така собі чотирилапа ракета, суміш торнадо, гепарда і боліда «Феррарі». Усе б байдуже, аби не її надприродна здатність втаскувати у різні халепи Тревора і Тіну, які і без Стрілки мають чимало проблем через обридливого сержанта Смага і його гидкого синочка Чарлі...

 4. Кіра й таємниця бублика
  88 грн.

  • Автор: Шефер Бодо
  • Код товару: 1004123

  Життя Кіри зазнало суттєвих змін після того випадку, коли вона врятувала чудового пса. Лабрадор Мані умів розмовляти і навчив дівчинку уміло заощаджувати гроші і розпоряджатися ними. Незабаром повинна здійснитися мрія Кіри – і вона полетить до Каліфорнії. Та на шляху до мети неочікувано виникають перешкоди...

 5. Аннушка (на украинском языке) - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  59 грн.

  • Автор: Рутківський Володимир
  • Код товару: 1000132

  Ця повість для тих, хто не знає, що відро з колодязя можна витягти кішкою, хто не вміє відрізнити курку від квочки чи здає до металобрухту цілий бульдозер - але хто хоче відкривати нові світи, знаходити нових друзів і переконуватися в тому, що дорослих теж можна ставити в куток.

 6. Малютка Волк. Книга 3. Школа призраков и привидений Малютки Волка (на украинском языке) - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  59 грн.

  • Автор: Вайброу Іан
  • Код товару: 1004121

  Третя книжка цієї неймовірної пригодницької серії розповість нам про Маленького Вовчика, Чухлю-Нюхлю, Репетуна та Гаврика, які засновують нову школу, де удень будуть вчити таємним трюкам і фокусам-покусам, а ввечері в якості розваг штудіюватимуть страшноцікаве привидознавство...

 7. Книга сказок В. Сутеева
  340 грн.

  • Автор: Сутєєв Володимир
  • Код товару: 1002883

  Багатьом речам потрібно вчитися з пелюшок. А саме: Вмиватися вранці і ввечері, тому що "нечистим сажотрусам - сором і ганьба!"; НЕ БОЯТИСЯ (особливо тарганів і всяких там комашок), тому що для кожної комашки знайдеться свій голодний Воробей, вчитися бути ввічливим, щоб не "рости невігласом"!

 8. Малютка Волк. Книга 1. Книга безобразий Малютки Волка (на украинском языке) - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  59 грн.

  • Автор: Вайброу Іан
  • Код товару: 999990

  Сталося лихо у порядній вовчій сім’ї – Малий Вовчик росте занадто добрим та лагідним. Зганьблена уся вовча громада! Вовчика слід терміново відправити до Школи Поганців, щоб його там навчили дев’яти Капосним Правилам та зробили справжнім Злим Вовком!..

 9. Лучшие друзья (Издательство Старого Льва) - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  79 грн.

  • Автор: Лущевська Оксана
  • Код товару: 1000951

  Коля не розуміє, чому його літній друг, дядь Мирон, не хоче завести пса. Невже він їх не любить? А може, він застарий для таких клопотів? Одного дня хлопчик знаходить покинутого собаку й приводить його до самотнього сусіда. На що готовий його літній друг, аби врятувати чотирилапого?

 10. Сестричка (на украинском языке) - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  59 грн.

  • Автор: Русіна Ольга
  • Код товару: 999803

  Ой, як непросто буває з молодшою сестрою! Тим більше, коли між сестрами п’ятирічна різниця у віці. А якщо ще й в меншу сестричку Ксеню та її друзів Артема і Марту вселяються капосні бісики витівок, які дорослим навіть не снилися, старша сестра просто змушена сісти і написати про усе це книжку.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 196

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Сучасна дитяча література йде в ногу з часом

Читати твори, що входять в загальноосвітню шкільну програму, необхідно, а й сучасні книги для дітей дуже важливі. Перед дітьми щодня встає тисячі різних питань - з ким дружити, ким стати, як домогтися успіху в однолітків і безліч інших. Сучасні дитячі книги, написані під впливом теперішнього часу, авторами, які прекрасно бачать світ навколо, для сучасних дітей та підлітків, дають відповіді на ці питання.

Створені письменниками образи героїв часто здаються ближчими підростаючому поколінню, ніж герої класиків. Що цілком закономірно, адже хлопчики, дівчатка і дорослі на друкованих сторінках живуть тим самим життям, що й ми з вами, стикаються з тими ж актуальними проблемами і труднощами.

Дитячі книги сучасних авторів - це оповідання не тільки про нашу звичайному житті, але і фантастичні, казкові, неймовірні історії, головними учасниками яких є самі звичайні, на перший погляд, люди. Наш магазин познайомить вас з творчістю самих різних письменників, про яких ви ще навіть не чули, адже усі книжкові новинки потрапляють відразу ж в асортимент нашого магазину!