Словацька мова

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

 1. Разговорник. Словацкий язык в картинках
  19 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 900459

  Кишенькові візуальні розмовники нового покоління дозволять відразу почати розмовляти іноземною мовою, просто читаючи слова російською мовою. Кольорові ілюстрації роблять процес спілкування легким і захоплюючим. Ніяких запам'ятовування, нудної граматики і утомливих вправ. Розмовники носять практичний характер і розраховані на широке коло читачів: туристів, учнів курсів іноземних мов, а також всіх, хто бажає самостійно спілкуватися з іноземцями.

 2. Розмовник. Словацька мова в малюнках
  19 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 998878

  Кишенькові візуальні розмовники нового покоління дозволять відразу почати розмовляти іноземною мовою, просто читаючи слова українською мовою. Кольорові ілюстрації роблять процес спілкування легким і захоплюючим. Ніяких запам'ятовування, нудної граматики і утомливих вправ. Розмовники носять практичний характер і розраховані на широке коло читачів: туристів, учнів курсів іноземних мов, а також всіх, хто бажає самостійно спілкуватися з іноземцями.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

Словаччина - країна, яка межує з Україною і є воротами для українців в інші європейські країни. Сьогодні подорожі до Словаччини українців почастішали, використання українсько-словацького розмовника стає актуальним як ніколи.

 

Словацька мова належить до західнослов'янської гілки. Багато слів цією мовою схожі або збігаються з чеськими, але для українця важливо, що, при схожому на українську мову звучанні, ці слова позначають інші поняття. Смішно, коли знаєш, що «вонявкі» («воняукі») - це духи. Але що робити, якщо ти хочеш свіжого хліба, а магазини пропонують тільки черствий хліб (що і означає словацькою «свіжий»)?

 

Щоб не траплялося таких казусів, туристу краще скористатися українсько-словацьким розмовником. Тоді так звані «помилкові друзі перекладача» не зможуть нікого обдурити, мандрівник знатиме, що «потравіни» - це продукти, «овоцні чай» - ягідний чай, «ягоди» - це тільки полуниця, «місце» - місто, «хата» - кімната, «сранда» - веселощі, «ходе» - пішохід , «утирки» - рушник, «ганьба» - увага, «дівало» - театр.

 

Слова в розмовнику згруповані за категоріями і темами. Деякі картинки сюжетні. Всі переклади з української дані в кириличній транскрипції і латинською мовою в оригіналі.