Школярам і абітурієнтам

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

 1. ДПА: 11 клас. Економіка. Відповіді до всіх завдань
  5 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1004077

  У виданні наведені відповіді з розв’язаннями до всіх завдань посібника «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з економіки. 11 клас» (автори Бицюра Ю. В., Горленко Г. О., Капіруліна С. Л.). Книга побудована за наступним принципом: номер варіанту контрольної роботи - вірні відповіді на тестові завдання - докладне розв’язання задач...

 2. Весела таблиця множення в картинках і віршах (палітурка)
  75 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Зав'язкін Олег
  • Код товару: 1003121

  Використовуючи цей чудовий посібник, діти легко і швидко вивчать таблицю множення. Цікаві віршики та яскраві картинки скрасять домашнє навчання і зроблять його дійсно захоплюючим...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

Навчальні книги для школярів і для абітурієнтів

Кожному, у кого є діти, іноді потрібно купити книги для школи. Навчання - дуже складний процес, який крім стандартної навчальної програми, вимагає самостійне поглиблене вивчення деяких дисциплін.

Серед книг для школярів найчастіше потрібні підручники з різних предметів, контурні карти, книги з рішеннями. Однак найбільшою затребуваністю користуються книги з підготовки до ЗНО. Не всі вчителі точно слідують програмою, також не всі учні ретельно вивчають кожен предмет. Однак перед випускними іспитами варто купити книги для школярів, щоб поповнити запас знань, дізнатися точно, що потрібно для того, щоб скласти ЗНО на відмінно.

Багато батьків також люблять купувати книги, в яких є готові домашні завдання. Це полегшує процес підготовки уроків зі школярем. Не всі з віком пам'ятають шкільну програму, тому іноді такі книги з рішеннями стають відмінною підмогою для батьків.

Часто потрібно купити книги для абітурієнтів, вони можуть бути з різних предметів. Якщо ваша дитина визначився з майбутньою професією, то можливо йому буде потрібно купити книги для абітурієнтів, що допомагають гідно скласти вступні іспити за необхідними дисциплін.