Шкільна програма. Хрестоматії

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 64

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. П'ятнадцятирічний капітан. Капітан Зірвиголова
  85 грн.

  • Автор: Верн Жуль
  • Код товару: 1001749

  Книга вміщує два романи відомих французьких письменників Жуля Верна і Луї Буссенара про двох відважних, шляхетних і порядних капітанів, чиї багаточисельні пригоди і досі захоплюють уяву мільйонів читачів.

 2. Тарас Бульба. Вій. Вечори на хуторі поблизу Диканьки
  69 грн.

  • Автор: Гоголь Микола
  • Код товару: 1001110

  Славна історія запорізького козацтва, яка й досі бентежить уяву сучасників, завдячуючи безсмертній повісті М. В. Гоголя, завдяки пригодам і подвигам її героїв стала надбанням скарбниці світової пригодницької літератури. Розповідь про...

 3. Велика збірка творів Забіли Н. Проза
  130 грн.

  • Автор: Забіла Наталя
  • Код товару: 1004469

  Ця книга - перший том двотомника (проза), що містить кращі твори Наталі Забіли, яка по праву вважається корифеєм української дитячої літератури. До збірки не ввійшли деякі твори та окремі фрагменти, що зображували певні історичні та ідеологічні реалії, незрозумілі або ж нецікаві...

 4. Чарлі і шоколадна фабрика
  68 грн.

  • Автор: Дал Роальд
  • Код товару: 999995

  «Чарлі і шоколадна фабрика» - найпопулярніша книга Роальда Дала, одного з літературних батьків Джоан Ролінґ - авторки «Гаррі Поттера»... Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік - на його день народження - дарували єдиний дарунок - маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому...

 5. Голова професора Доуеля
  19 грн.

  • Автор: Бєляєв Олександр
  • Код товару: 999894

  «Голова професора Доуеля» - це перша повість Олександра Бєляєва, відомого російського письменника (1884-1942), автора великої кількості популярних творів в жанрі наукової фантастики: «Людина-амфібія», «Володар світу», «Острів затонулих кораблів» та інших. Їх цікаві, наповнені екзотикою, таємницями і романтикою сюжети привертають і читачів, і кінорежисерів: за мотивами декількох книг Олександра Бєляєва були зняті...

 6. Праздники для маленьких проказников. Хрестоматия для детского сада - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  82 грн.

  • Автор: Даль Володимир
  • Код товару: 1003146

  Вірші, пісеньки і загадки про Новий рік, найкраще і довгоочікуване свято, можна вивчити і виконати на святі в дитячому саду або вдома у ялинки, якщо Дід Мороз і Снігуронька раптом зайдуть до вас у гості.

 7. Краща книга для читання. Від 6 до 9 років
  145 грн.

  • Код товару: 1002241

  У цій книзі зібрані найкращі твори дитячої класики, призначені дітям від 6 до 9 років. У збірці є все: веселі і добрі вірші, оповідання про тварин і природу, повчальні історії і, звичайно ж, чарівні казки. Безсумнівно, книга стане відмінним подарунком вашим дітям і прикрасить домашню бібліотеку.

 8. Краща книга для читання. Від 3 до 6 років
  150 грн.

  • Код товару: 1002062

  Ця чудова книга включає в собі кращі твори дитячої класики, призначені дітям від 3 до 6 років. У цьому збірнику багато цікавих творів: веселі і добрі вірші, оповідання про тварин і природу, повчальні історії, улюблені казки. Без сумніву, книга стане відмінним подарунком вашій дитині.

 9. Приключения капитана Блада - Книжный интернет магазин - "Эрудит"
  85 грн.

  • Автор: Сабатіні Рафаель
  • Код товару: 1001748

  Відомий англійський письменник та історик Рафаель Сабатіні написав близько 40 романів, найпопулярніші з них — романи про капітана Блада. Надзвичайна доля героя-одинака, романтика і воїна, людини шляхетної і освіченої — головна тема цих творів. Описуючи багаточисельні пригоди героя на довгому шляху до свого єдиного кохання, автор віддає...

 10. Квентін Дорвард (вид. "Школа")
  20 грн.

  • Автор: Скотт Вальтер
  • Код товару: 999981

  Популярний роман Вальтера Скотта (1771-1832) - про протистояння французького короля Людовика XI, хитрого і дипломатичного політика, та його васала герцога Карла Бургундського, людини чесної і сміливої.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 64

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Хрестоматії для школярів різних класів та дошкільних закладів

Кожен школяр вивчає такий предмет, як Література. Це один з найголовніших розвиваючих предметів, який включають в себе шкільні програми будь-якої країни, адже він дозволяє познайомитися з відомими авторами, прочитати кращі твори, які відомі кілька століть в нашій країні. Багато творів залишать незабутні враження у школярів.

У підручниках зазвичай немає повних творів, тільки уривки і біографії автора. Прочитати сам твір можна в спеціальних хрестоматій, які об'єднують всі твори для програми кожного класу. Деякі хрестоматії можуть бути тематичними, об'єднують в собі казки, усна творчість народів світу.

Є хрестоматії для дітей, які мають також замітки для батьків і вчителів, що дозволяють швидше розбиратися в сенсі твори, донести до дитини суть прочитаного. Список творів, обов'язкових для вивчення затверджується міністерством освіти, але він може коригуватися регіонами. Також у розділі є дитячі хрестоматії, для тих, хто ще замалий для підручників, зазвичай вони призначені для дошкільної освіти в дитячих садах.