Сентиментальна проза

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 180

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Лучшее во мне (м)
  73 грн.

  • Автор: Спаркс Ніколас
  • Код товару: 1002510

  Навесні 1984 року учні старшої школи Аманда та Довсон закохались одне в одного. Проте в долі були свої плани, і вона розвела їх по різних кутках. Вони зустрінуться знову 25 років потому на похороні свого старшого друга. Пристрасть, що колись запалала в їхніх серцях, не згасла з роками. Але, щоб знову...

 2. На пятьдесят оттенков темнее (м)
  55 грн.

  • Автор: Джеймс Еріка
  • Код товару: 1002018

  З ранніх років Е.Л. Джеймс мріяла складати історії, які чіпали б серця читачів, але довгий час на першому місці у неї були сім'я та кар'єра. І ось, нарешті, вона набралася сміливості, взялася за перо - і прокинулася знаменитою. Її перший досвід, трилогія «П'ятдесят відтінків сірого», «На п'ятдесят відтінків темніше» і «П'ятдесят відтінків свободи», справив ефект вибуху бомби.

 3. Крылья
  85 грн.

  • Автор: Стіл Даніела
  • Код товару: 1001189

  Це історія прекрасної дівчини, яка з дитинства жила мрією про політ і готова була на все, щоб ця мрія стала реальністю. Це історія сильного чоловіка, який умів любити і ненавидіти, боротися і ризикувати. Це історія двох людей, яких призначила один одному сама доля. Історія пристрасті і помилок, поразок і перемог. Історія важкого і довгого шляху до щастя...

 4. Чудо любви - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  73 грн.

  • Автор: Спаркс Ніколас
  • Код товару: 1004615

  Джеремі Марш, популярний американський журналіст, в різні чудеса і паранормальні явища не вірить - його спеціалізацією якраз і є викриття самопроголошених «магів», «медіумів» і «контактерів». Він отримує чергове редакційне завдання - з'їздити в невелике провінційне містечко, на місцевому кладовищі якого нібито бродять привиди...

 5. Пятьдесят оттенков свободы (м)
  55 грн.

  • Автор: Джеймс Еріка
  • Код товару: 1002019

  Це книга, яку мало хто наважується вголос похвалити, але яку всі читають. У чому секрет? В щирості Е.Л. Джеймс. І, звичайно, у щирості її героїв, насамперед Анастейші, яка з усім запалом молодості закохується в Крістіана і готова заради нього на все.

 6. Пятьдесят оттенков серого - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  55 грн.

  • Автор: Джеймс Еріка
  • Код товару: 1001726

  У цій книзі багато яскравих еротичних сцен, але не це головне. У першу чергу тут приваблює історія пристрасних стосунків, які виросли з фізичного потягу у справжнє романтичне кохання.

 7. Корабль невест
  148 грн.

  • Автор: Мойєс Джоджо
  • Код товару: 1007475

  1946 рік. «Вікторія» - авіаносець ВМФ її величності відправляється в дуже важкий і довгий шлях з Австралії до Великобританії. На його борту перебувають моряки і льотчики, які перенесли важкі воєнні випробування. Але «Вікторію», як ніби знехтувавши славне бойове минуле, називають кораблем наречених. Це тому, що на ньому до...

 8. Счастливые шаги под дождем (тв)
  146 грн.

  • Автор: Мойєс Джоджо
  • Код товару: 999067

  Незабутня і зворушлива історія жінок трьох поколінь, пов'язаних нерозривними узами. Відносини між Джой і Кейт, матір'ю і дочкою, далекі від ідеалу, і Кейт, намагаючись влаштувати особисте життя, біжить з дому. Поклявшись собі, що, якщо у неї коли-небудь буде дочка, вже вона, Кейт, стане їй найкращою подругою, і вони ніколи не розлучаться. Але історія повторюється. Сабіна, дочка Кейт, зросла впертою...

 9. Опасное притяжение
  62 грн.

  • Автор: Картленд Барбара
  • Код товару: 1007418

  Ола Мак-Ньютон, дочка шотландського вождя, відправляється в Лондон, щоб потрапити на святкування золотого ювілею правління королеви Вікторії. Дівчина видає себе за принцесу вигаданої країни. Герцог Джон Камборн зустрічає її на балу і закохується з першого погляду. Що буде, коли її обман розкриється?

 10. Записник. Сторінки нашого кохання
  80 грн.

  • Автор: Спаркс Ніколас
  • Код товару: 900653

  Ніколас Спаркс всесвітньо відомий американський письменник. Автор 18 романів, 11 із яких екранізовано. «Записник» — його дебютний роман (1996) — одразу потрапив до списку бестселерів The New York Times, а згодом увійшов до списку кращих книг TOP 100 books за версією Beter Reading. Перекладений десятками мов й екранізований...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 180

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Купити любовний роман в інтернет магазині - відкрий свої почуття

Купівля сентиментальної прози. Любовний роман як цікаве чтиво. Увага консультантів інтернет магазину. Купити любовний роман у нас.

Блукаючи по книгарні, часто хочеться купити любовний роман і насолоджуватися цікавим сюжетом. Однак не завжди за описом зрозуміло, цікава чи це книга. Не хотілося б наштовхнутися на банальну історію, про яку зовсім нецікаво читати.

А можна купити любовний роман через інтернет магазин «Ерудит». Тут до кожної книги наведено детальний опис із збереженням інтриги - майже з перших слів стає зрозуміло, чи варто робити покупку. Якщо вам щось незрозуміло, можна поставити запитання консультанту. Після такої інформації купити любовний роман в інтернет магазині стає ще простіше.

Ми пропонуємо великий вибір творів кращих письменників цього жанру. Зустрічі, побачення, розлука, любов - сторінка за сторінкою ви переживете разом з героями найяскравіші моменти їхнього життя. Купити сентиментальний роман можна не тільки собі, але своїм близьким - мамі, сестрі, подрузі. Нехай і вони відчують, що таке справжнє життя.

Даніела Стіл, Нора Робертс, Ніколас Спаркс, Еріка Джеймс - сентиментальна проза купити її в будь-який час можна в магазині «Ерудит». Заявка обробляється швидко, доставку також не доведеться довго чекати. Купуйте наші книги. Любов не змусить чекати.