Сад. Город. Розведення квітів

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 46

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Все о комнатных растениях
  45 грн.

  • Автор: Хессайон Девід
  • Код товару: 1001599

  «Все про кімнатні рослини» - черговий бестселер доктора Д.Г. Хессайона продовжує і доповнює надпопулярний довідник по кімнатним рослинам, що отримав визнання у всьому світі. Наведені описи понад 200 видів рослин, які увійшли до кімнатної культури за останнє десятиліття. Окремі статті...

 2. Комнатные растения. 250 видов. Практические рекомендации
  28 грн.

  • Код товару: 1000459

  Олена Сергієнко - флорист, ландшафтний дизайнер, власниця успішного квіткового бізнесу. Кожен її букет і квіткова композиція - це маленьке диво, створене для того, щоб радувати очі і серце. Величезний практичний досвід робить її рекомендації по догляду за квітами унікальними. Використовуючи їх на...

 3. Нова енциклопедія кімнатних рослин
  61 грн.

  • Код товару: 999954

  І квіти, і люди бувають дуже різними. Деякі рослини потребують ретельного і щоденного догляду, інші можуть чудово почуватись, якщо їх поливають усього лише раз на тиждень. Хтось із квітникарів має змогу присвячувати своїм плеканцям багато часу, а хтось через особливості своєї вдачі або надмірну...

 4. Любимые домашние цветы - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  20 грн.

  • Автор: Ганичкіна Октябрина
  • Код товару: 1000400

  Про те, які чудові декоративні рослини можна виростити у себе вдома, як правильно доглядати за ними, як уберегти їх від шкідників і хвороб, як створити у своїй квартирі міні-садок, який буде радувати вас цілий рік, розповідають відомі садівники Октябрина і Олександр Ганичкіни. Ця книга адресована самому широкому колу читачів.

 5. Универсальный календарь садовода-огородника
  46 грн.

  • Автор: Костіна-Кассанеллі Наталя
  • Код товару: 1005078

  Календар робіт в саду і городі складений з урахуванням фаз Місяця, що допоможе розібратися, коли можна сіяти і пересаджувати, а коли краще утриматися від активної роботи з рослинами.

 6. Сад и огород по-новому
  57 грн.

  • Автор: Курдюмов Микола
  • Код товару: 1001284

  Чим сад і город по-новому відрізняються від саду і городу по-старому? В першу чергу тим, що догляд за ними не вимагають тих трудових витрат, на які у сучасної людини немає ні часу, ні сил. Знаючи закони природного землеробства, можна вирощувати прекрасний урожай, не вдаючись до хімії і «не вбиваючись» на грядках. Ви дізнаєтеся, як оновити грунтову родючість, як швидше отримати плоди від молодого дерева...

 7. Мой сад. Максимальный урожай легко и просто
  57 грн.

  • Автор: Курдюмов Микола
  • Код товару: 1001287

  Як поліпшити сад, який вже є, що означає гарне місце для саду і чи існують насправді «згубні» зони, як захистити дерева від морозів, про те, як виглядає розумне добриво і про багато іншого розповідає відомий автор, популяризатор природного (в тому числі і органічного) землеробства Микола Курдюмов.

 8. Картошка. Умные советы для богатого урожая
  15 грн.

  • Автор: Удовицький Андрій
  • Код товару: 1008989

  Автор книги - кандидат сільськогосподарських наук, автор-першовідкривач декількох нових сортів картоплі, доцент, поет і журналіст Андрій Степанович Удовицький. У новій книзі, невеликій за обсягом, але дуже цікавій, багато дивовижних знахідок і відкриттів іменитого автора, порад і відповідей на злободенні...

 9. Плоскорез Фокина и другие дачные инструменты и техника, облегчающие жизнь
  53 грн.

  • Автор: Курдюмов Микола
  • Код товару: 992316

  Нова серія книг Миколи Курдюмова, найвідомішого в нашій країні популяризатора органічного землеробства - довгоочікуваний подарунок для мільйонів шанувальників садового майстра, як він сам себе називає. Тут ви знайдете як матеріали з вже улюблених видань, так і нові, про відкриття і прийоми, що дозволяють збирати екологічно чистий урожай, причому без особливих зусиль...

 10. Умный виноградник без хлопот
  52 грн.

  • Автор: Анісімов Микола
  • Код товару: 998820

  Всі поради даються для вирощування винограду в нашому кліматі! Особлива увага приділяється формуванню куща за допомогою обрізки, що дозволяє регулювати його плодоношення.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 46

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Книги з садівництва та городництва

Процес урбанізації не могла не позначитися на бажанні людини повернутися до своїх першовитоків. Книги з садівництва користуються зараз особливим попитом саме тому, що городянину, що живе в джунглях з кам'яних дерев, так не вистачає пряного запаху землі після дощу і квітучою яблуневої гілочки навесні!

Книги з городництва, з якими можна ознайомитися на полицях «Ерудит», стануть відкриттям навіть для бувалого дачника, оскільки багато хто з них містять нові методики обробітку овочевих культур.

Тим, хто захоплюється ландшафтним дизайном і квітникарством, виявляться корисними книги про сад, квітучий від ранньої весни і до пізньої осені. А Микола Курдюмов на сторінках своїх книг ділиться успішним досвідом розумного вирощування плодових дерев і винограду.

Як захистити посадки від шкідників і хвороб розкажуть книги про город. Уникнути помилок в процесі навчання майстерності щеплення «зеленим» практикантам допоможе уважне вивчення літератури з садівництва.

Не залишилися без уваги і любителі кімнатного квітництва: актуальна інформація про вирощування розсади і догляді за рослинами-квартирантами доступна на сторінках ілюстрованих видань.