Сад. Город. Розведення квітів

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

4 шт.

 1. Розумний виноградник для себе
  20 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Курдюмов Микола
  • Код товару: 1003363

  «Розумний виноградник для себе» - п'ята книга вченого-агронома, садівника-професіонала Миколи Івановича Курдюмова. Вже більше восьми років він займається раціональним формуванням садів і приводить в порядок плодові посадки на дачах Краснодара і краю. Регулярно описує свій досвід. Інтереси автора пов'язані саме з садовою...

 2. Розумний город в деталях
  22 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Курдюмов Микола
  • Код товару: 1004634

  «Розумний город в деталях» - четверта книга Миколи Курдюмова. По суті, це продовження і розвиток книги «Розумний город». Як і інші книги («Розумний сад», «Розумний сад в подробицях»), ця книга покликана донести ідеї розумного використання дачних ділянок до всіх, хто прагне поліпшити своє життя і любить рослини. Автор продовжує формувати сади і...

 3. Формування замість обрізування
  29 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Курдюмов Микола
  • Код товару: 1005986

  Головна проблема наших садів, на думку Миколи Курдюмова, - тісна посадка сильних вільнорослих дерев, до яких не застосовується низьке формування. Такі дерева швидко витягуються, і сад перетворюється на майже безплідний ліс. Однак будь-який сад можна «виправити» - привести до більш оптимального стану. Автор застосовує...

 4. Розумна теплиця
  16 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Курдюмов Микола
  • Код товару: 1005991

  Розумна теплиця дуже проста. Без всякої електроніки вона самостійно вирощує овочі, в будь-яку погоду створюючи їм оптимальні умови, а господарі в цей час можуть займатися своїми справами. Мої теплички саме такі: я допомагаю їм всього двічі на тиждень. Пропоную вам свої напрацювання.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

4 шт.

Книги з садівництва та городництва

Процес урбанізації не могла не позначитися на бажанні людини повернутися до своїх першовитоків. Книги з садівництва користуються зараз особливим попитом саме тому, що городянину, що живе в джунглях з кам'яних дерев, так не вистачає пряного запаху землі після дощу і квітучою яблуневої гілочки навесні!

Книги з городництва, з якими можна ознайомитися на полицях «Ерудит», стануть відкриттям навіть для бувалого дачника, оскільки багато хто з них містять нові методики обробітку овочевих культур.

Тим, хто захоплюється ландшафтним дизайном і квітникарством, виявляться корисними книги про сад, квітучий від ранньої весни і до пізньої осені. А Микола Курдюмов на сторінках своїх книг ділиться успішним досвідом розумного вирощування плодових дерев і винограду.

Як захистити посадки від шкідників і хвороб розкажуть книги про город. Уникнути помилок в процесі навчання майстерності щеплення «зеленим» практикантам допоможе уважне вивчення літератури з садівництва.

Не залишилися без уваги і любителі кімнатного квітництва: актуальна інформація про вирощування розсади і догляді за рослинами-квартирантами доступна на сторінках ілюстрованих видань.