Румунська мова

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

6 шт.

 1. Русско-румынский разговорник (Арий)
  45 грн.

  • Автор: Таланов Олег
  • Код товару: 1005328

  Російсько-румунський розмовник напевно зацікавить російськомовних громадян України та інших країн, які збираються відвідати Румунію. Книга також буде корисна школярам, студентам і всім, хто почав самостійне вивчення румунської мови.

 2. Українсько-румунський розмовник (Арій)
  31 грн.

  • Автор: Таланов Олег
  • Код товару: 1009058

  Українсько-румунський розмовник напевно зацікавить громадян України, які збираються відвідати Румунію. Книга також буде корисна школярам, студентам і всім, хто почав самостійне вивчення румунської мови.

 3. Розмовник. Румунська мова в малюнках
  19 грн.

  • Код товару: 998879

  Кишенькові візуальні розмовники нового покоління дозволять відразу почати розмовляти іноземною мовою, просто читаючи слова українською мовою. Кольорові ілюстрації роблять процес спілкування легким і захоплюючим. Ніяких запам'ятовування, нудної граматики і утомливих вправ. Розмовники носять практичний характер і розраховані на широке коло читачів: туристів, учнів курсів іноземних мов, а також всіх, хто бажає самостійно спілкуватися з іноземцями.

 4. Разговорник. Румынский язык в картинках
  19 грн.

  • Код товару: 999694

  Кишенькові візуальні розмовники нового покоління дозволять відразу почати розмовляти іноземною мовою, просто читаючи слова російською мовою. Кольорові ілюстрації роблять процес спілкування легким і захоплюючим. Ніяких запам'ятовування, нудної граматики і утомливих вправ. Розмовники носять практичний характер і розраховані на широке коло читачів: туристів, учнів курсів іноземних мов, а також всіх, хто бажає самостійно спілкуватися з іноземцями.

 5. Изучаем сами. Румынский за 6 недель (книга + CD)
  99 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 998875

  Ви хочете навчитися говорити на румунській мові, витративши на це мінімум зусиль? Займаючись всього 35 хвилин в день за методом швидкого навчання, вже через 6 тижнів ви: будете знати найбільш вживані слова та вирази; навчитеся розуміти все, що вам говорять по-румунськи; вільно заговорите на румунській мові, не вивчаючи складної граматики...

 6. Вивчаємо самі. Румунська мова за 6 тижнів (книга + CD)
  99 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 992505

  Займаючись усього 35 хвилин в день за методом швидкого навчання, вже через 6 тижнів ви будете знати все найбільш уживані слова і вирази, для того щоб говорити впевнено. Завдяки цьому курсу ви освоїте необхідні слова і вирази, навчитеся розуміти відповіді на ваші питання, уникнете нудної і складної граматики. Експрес-картки, надруковані...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

6 шт.

Книги категорії «Румунська мова» видавництва «Арій» призначені для тих, хто хоче володіти мінімальним набором слів і виразів для поїздки в країну, хто самостійно збирається вивчати мову або кому потрібна допомога у вивченні румунського з викладачем.

 

«Російсько-румунський розмовник» і «Українсько-румунський розмовник» - книжки в м'якій обкладинці кишенькового формату, об'ємні і зручні в користуванні. Для їх використання не потрібно знати правила читання або граматику, тому що слова мають транскрипцію російськими або українськими літерами. Мета розмовника - допомогти в усній бесіді, ним може скористатися навіть школяр. Незамінний він і для мандрівників. Зручність у виборі мови перекладу (російська чи українська, в залежності від вподобань) дозволяє уникнути подвійного перекладу.

 

Книга українською мовою «Вивчаємо самі. Румунський за 6 тижнів» допоможе швидко освоїти важку мову, займаючись, як обіцяє автор, 35 хвилин в день. На допомогу тим, хто вивчає аудіодиск для правильної вимови слів і виразів, експрес-картки для вивчення і перевірки знань. У книзі є необхідна для розмовної мови граматика. Як і всі розмовники, книга спрямована на освоєння розмовної мови.