Румунська мова

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

Книги категорії «Румунська мова» видавництва «Арій» призначені для тих, хто хоче володіти мінімальним набором слів і виразів для поїздки в країну, хто самостійно збирається вивчати мову або кому потрібна допомога у вивченні румунського з викладачем.

 

«Російсько-румунський розмовник» і «Українсько-румунський розмовник» - книжки в м'якій обкладинці кишенькового формату, об'ємні і зручні в користуванні. Для їх використання не потрібно знати правила читання або граматику, тому що слова мають транскрипцію російськими або українськими літерами. Мета розмовника - допомогти в усній бесіді, ним може скористатися навіть школяр. Незамінний він і для мандрівників. Зручність у виборі мови перекладу (російська чи українська, в залежності від вподобань) дозволяє уникнути подвійного перекладу.

 

Книга українською мовою «Вивчаємо самі. Румунський за 6 тижнів» допоможе швидко освоїти важку мову, займаючись, як обіцяє автор, 35 хвилин в день. На допомогу тим, хто вивчає аудіодиск для правильної вимови слів і виразів, експрес-картки для вивчення і перевірки знань. У книзі є необхідна для розмовної мови граматика. Як і всі розмовники, книга спрямована на освоєння розмовної мови.