Малювання. Живопис

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

  1. Школа малювання
    93 грн.

    Відсутній на складі

    • Код товару: 1004548

    Ця книжка для тих дітлахів, які дуже хочуть навчитися азам малювання. Автор книжки пропонує маленькому художнику-початківцю навчитись копіювати дерева, листя, овочі та фрукти, а також виконувати складніші малюнки — зображувати будинки, тварин і людей. Згодом дитина не лише копіюватиме, а й зможе імпровізувати, поєднуючи...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Книги та посібники з малювання

Вчитися малювати ніколи не пізно: у дитинстві це нагадує веселу забаву, в більш дорослому віці стає вже серйозним хобі. Однак, щоб навчитися чогось, потрібний вчитель, а займатися з ним не всі мають можливість. Щоб вчитися малювати самому, потрібно купити книги з малювання.

У посібниках докладно і просто розписано, як приступити до малювання. Крім того, ви знайдете відповідь на питання, які матеріали вам знадобляться, як і де їх можна придбати. Основна ж їхня частина присвячена техніці малюнка.

Деякі книги присвячені питанню про те, як намалювати певні об'єкти, адже зобразити, наприклад, динозавра - завдання не з легких, тому про те, як це зробити, дійсно можна написати цілу книгу, читати яку буде пізнавально і цікаво.

Якщо ж ваше завдання - навчитися володіти деякими техніками професійно, зверніть увагу на більш спеціалізовані посібники. Вам підійдуть книги з малювання олівцем, купити також можна посібник з малювання аквареллю або гуашшю. Вибір залежить лише від того, якого результату ви б хотіли досягти. На щастя, посібники складаються з урахуванням початкового рівня, віку, а також бажань учня.