Релігія

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

5 шт.

 1. Защитная книга. Заговоры. Обереги. Молитвы
  45 грн.

  • Код товару: 1005910

  І в радості, і в печалі ми звертаємося до Бога з молитвою. Виконані поезії молитви-обереги, молитви-захисниці і звернення до Ангела-хранителя допомагають нам долати перешкоди і захищають від сил зла.

 2. Изображение товара Библия иллюстрированная - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  185 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1001547

  Книгою книг називають Біблію, священну для всіх християн. Протягом тисячоліть вона захищає людство від зла і вчить мудрості. До уваги читачів пропонуються книги Старого Завіту «Буття», «Вихід» і «Книга притч Соломонових»...

 3. -14% Библия (КСД)

  Звичайна ціна: 395 грн.

  Special Price 340 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1005462

  Біблія - це книга на все життя. Кожна людина, читаючи і перечитуючи її, відкриває для себе все нові і нові духовні цінності. Ця священна книга принесе у ваш будинок благополуччя і Світло! Покажчик євангельських і апостольських читань церковних, послідовність подій за...

 4. Коран. Перевод смыслов (подарочный)
  291 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1006973

  Переклад смислу Корану - настільна книга кожного мусульманина, який прагне вивчати Святе Письмо, постійно слідувати велінням Всемогутнього Аллаха і осягати мудрість і красу Слова Всевишнього. У будь-якому куточку Землі і в усі часи аяти Корану - ключ до серця брата по вірі, нитка, що пов'язує народи і покоління...

 5. Антологія мудрості. Тибетська книга мертвих
  16 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1000049

  Книга містить докладний опис станів-етапів (бардо), через які, згідно з тибетською буддійською традицією, проходить свідомість людини починаючи з процесу фізичного вмирання і до моменту наступного втілення (реінкарнації) у новій формі. Для кожного етапу наводяться спеціальні рекомендації.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

5 шт.

Як стати ближче до релігії: корисні поради для читача

Релігія живе в багатьох з нас. Людина бажає бути ближче до Бога, намагаючись вдосконалюватися, не порушувати Заповіді. Книгою серед усіх книг справедливо вважають Біблію - священну книгу кожного православного християнина. Протягом двох тисячоліть Біблія убезпечує людство то зла. З Біблією кожна людина стає більш мудрим, вчиться ставитися до світу, природи, оточуючих людей по-іншому, правильно і мудро. Людина, яка читає релігійну літературу, розставляє пріоритети по-іншому, забуваючи про матеріальні блага.

На нашому сайті книжного магазина зібрані книги про релігію видавництв БАО та Клуб сімейного дозвілля. Книги з релігії, наявні на сторінках нашого ресурсу, випускаються російською мовою, в твердій палітурці. Щоб стати володарем ілюстрованої Біблії або іншої релігійної літератури, досить відвідати відповідну сторінку нашого інтернет магазина, де розташований каталог.

Ця опція особливо актуальна для людини, що бажає наблизитися до релігії, але не що займає достатню кількість часу для відвідування торгової точки для здійснення покупки. Для того щоб купити книгу, знадобиться зробити вибір, після чого провести оплату будь-яким підходящим способом безготівкового розрахунку, що є загальноприйнятим у багатьох країнах.