Релігія

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

4 шт.

 1. Біблія (вид "КСД")
  399 грн.

  • Код товару: 1005462

  Біблія - це книга на все життя. Кожна людина, читаючи і перечитуючи її, відкриває для себе все нові і нові духовні цінності. Ця священна книга принесе у ваш будинок благополуччя і Світло! Покажчик євангельських і апостольських читань церковних, послідовність подій за...

 2. Антологія мудрості. Тибетська книга мертвих
  33 грн.

  • Код товару: 1000049

  Книга містить докладний опис станів-етапів (бардо), через які, згідно з тибетською буддійською традицією, проходить свідомість людини починаючи з процесу фізичного вмирання і до моменту наступного втілення (реінкарнації) у новій формі. Для кожного етапу наводяться спеціальні рекомендації.

 3. Защитная книга. Заговоры. Обереги. Молитвы
  45 грн.

  • Код товару: 1005910

  И в радости, и в печали мы обращаемся к Богу с молитвой. Исполненные поэзии молитвы-обереги, молитвы-защитницы и обращения к Ангелу-хранителю помогают нам преодолевать препятствия и защищают от сил зла.

 4. Біблія ілюстрована
  185 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1001547

  Книгою книг називають Біблію, священну для всіх християн. Протягом тисячоліть вона захищає людство від зла і вчить мудрості. До уваги читачів пропонуються книги Старого Завіту «Буття», «Вихід» і «Книга притч Соломонових»...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

4 шт.

Як стати ближче до релігії: корисні поради для читача

Релігія живе в багатьох з нас. Людина бажає бути ближче до Бога, намагаючись вдосконалюватися, не порушувати Заповіді. Книгою серед усіх книг справедливо вважають Біблію - священну книгу кожного православного християнина. Протягом двох тисячоліть Біблія убезпечує людство то зла. З Біблією кожна людина стає більш мудрим, вчиться ставитися до світу, природи, оточуючих людей по-іншому, правильно і мудро. Людина, яка читає релігійну літературу, розставляє пріоритети по-іншому, забуваючи про матеріальні блага.

На нашому сайті книжного магазина зібрані книги про релігію видавництв БАО та Клуб сімейного дозвілля. Книги з релігії, наявні на сторінках нашого ресурсу, випускаються російською мовою, в твердій палітурці. Щоб стати володарем ілюстрованої Біблії або іншої релігійної літератури, досить відвідати відповідну сторінку нашого інтернет магазина, де розташований каталог.

Ця опція особливо актуальна для людини, що бажає наблизитися до релігії, але не що займає достатню кількість часу для відвідування торгової точки для здійснення покупки. Для того щоб купити книгу, знадобиться зробити вибір, після чого провести оплату будь-яким підходящим способом безготівкового розрахунку, що є загальноприйнятим у багатьох країнах.