Путівники

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

 1. Автопутеводитель по Украине: 12 популярных маршрутов и прогулка по Киеву
  67 грн.

  • Автор: Тичина Андрій
  • Код товару: 1001379

  Путівник по Україні для автотуристів охоплює більшість туристичних регіонів країни. 12 маршрутів включають найбільш рейтингові міста і найпопулярніші пам'ятки, а також найбільш привабливі готелі і ресторани в рекомендованих місцях привалів...

 2. 1001 місце України, яке потрібно побачити
  15 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1006599

  Перед вами унікальна книга - це енциклопедія пам'яток України і найповніший путівник по найцікавішим куточкам країни. Тут ви знайдете і цікаві історії, і легенди, і, що важливо, - точні адреси, де розташовані об'єкти, які неодмінно потрібно побачити. Навіть опинившись у відрядженні або з якоїсь іншої причини в незнайомому місті, ви з легкістю зможете дізнатися, чим славиться цей...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

Надійні путівники від магазину «Ерудит»

Купити путівник - значить зробити крок до своєї мрії. Путівник допоможе виконати маршрут по місту вашої мрії. Вирушати в подорож непідготовленим не завжди вдала ідея, особливо якщо ваша мета вивчити архітектуру міста. Якщо вам потрібно путівник купити в інтернет магазині, то знайдіть на спеціальний розділ.

Путівник допоможе сформувати потрібний вам маршрут ще вдома, щоб по приїзду, у вас був розпланований кожен день. Ви зможете не просто відпочити, а й розширити свій кругозір, зможете познайомитися з відомими пам'ятками, з культурою міста. Це зробить ваш відпустку цікавим і не забуваємо. Якщо при цьому ви будете робити фото, то зможете зафіксувати цікаві місця, що зустрічаються під час вашої відпустки.

Купити путівники можна в спеціальному розділі сайту «Ерудит», багато хто з них створені відомими видавничими компаніями, в них міститься точна карта міста, описи основних цікавих місць. В розділі інтернет-магазину «Ерудит» можна знайти відмінний путівник по містах України, з детальними рекомендаціями і з описом кращих маршрутів в різних містах.