Психологія впливу

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

Книги з психології впливу

Психологія впливу - це одна з галузей популярної психології, якій щодня користуються на практиці мільйони людей. Купити книгу з психології впливу найчастіше прагнуть люди, які мріють побудувати хорошу і міцну кар'єру, зайняти провідне місце в колективі. Не завадять подібні знання і у відносинах з родичами. Якщо Ви не хочете потрапляти під поганий вплив, самому стати господарем свого життя і при цьому зберігати здорові взаємини з близькими людьми, - рекомендуємо зацікавитися літературою з психології впливу.

Авторами запропонованих книг стали найуспішніші люди планети, і вони поспішають поділитися з Вами своїми знаннями! Успішні бізнесмени, письменники, політики - секрети їхнього успіху тепер будуть у Вашому розпорядженні. Особливу цінність представляють книги з психології впливу Чалдини. Роберт Чалдини - визнаний у всьому світі майстер переконання, який створив унікальну методику впливу на людей. Його книги покликані допомогти всім, чия робота пов'язана безпосередньо з спілкуванням: юристам, психологам, керівникам підприємств і т. п.

Придбавши книгу з психології впливу, Ви зможете не тільки бачити людей наскрізь, але і передбачити їх поведінку наперед!