Промінець (Белкар)

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

Книги серії «Промінець» видавництва «Белкар» призначені для малюків, дошкільнят і молодших школярів. Народні казки та казки дитячих письменників (Олени Пчілки, Юрія Ярмиша, Василя Сухомлинського) навчать дітей загальнолюдських цінностей та ідеалів українського народу.

 

Багато книжок мають підзаголовок «Читаємо по складах». Це збірники казок, причому в одній книзі є й короткі, для самостійного читання, і довгі. Книжка «Кольоровий рік» навчить дитину орієнтуватися в часі, берегти його і дотримуватися режиму дня. І все це у веселих віршах.

 

«Уроки мудрої ведмедиці» - це правила техніки безпеки, позбавлені прямого повчання, у вигляді оповідань про пригоди лісових звірів. «Азбука безпеки» - вірші про те, як вести себе в суспільстві, будучи щасливим і здоровим. «Азбука дружби» - тематична добірка прислів'їв, приказок, казок про дружбу.

 

Для найменших є багато збірок віршів. Це і вірші про тварин, і просто веселі вірші без повчального сенсу. У підкатегорії «Пізнаємо світ разом» вийшли книжки-енциклопедії на будь-який смак. Молодших школярів зацікавлять повісті-казки сучасного дитячого письменника Анатолія Костецького, повісті класика Всеволода Нестайка.