Промінець (Белкар)

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 38

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 1. Промінець (Белкар). Віршики для малят
  38 грн.

  • Автор: Бойко Григорій
  • Код товару: 1001794

  Чудові віршики на українській мові, які перевірені часом, відомі ще батькам нинішніх малюків. У збірку увійшли вірші таких відомих поетів, як: Грицько Бойко, Платон Воронько, Микола Петренко, Петро Ребро та інші.

 2. Промінець (Белкар). Пан Коцький (читаємо по складах)
  38 грн.

  • Код товару: 1006703

  Ця збірка казок — для малюків, які роблять перші кроки в читанні. Книга призначена для вироблення в дітей навичок техніки читання текстів по складах. До збірки ввійшли відомі українські народні казки. Читаючи їх, малята навчаться відрізняти добро від зла, здійснювати гарні вчинки, бути добрими...

 3. Промінець (Белкар). Ведмежаткове сонечко
  38 грн.

  • Код товару: 1001792

  До цієї книжки увійшли казки відомих українських письменників Юрія Ярмиша та Олени Пчілки. Їх твори навчають добру, вірності, сміливості, дають змогу маленьким читачам поринути у світ неймовірних пригод. Книга барвисто ілюстрована і може використовуватися вихователями та батьками у виховному процесі, а також буде цікава маленьким...

 4. Промінець (Белкар). Мій друг - казка (читаємо по складах)
  38 грн.

  • Код товару: 1001779

  Збірка включає 9 казок (5 коротких - кожну з яких дитина в змозі прочитати самостійно, і 4 довгих - для закріплення навичок читання). Книжка призначена для наймолодших читачів, які роблять перші кроки в читанні. Книга сприятиме розвитку в дітей навичок техніки читання текстів по складах.

 5. Промінець (Белкар). Мишача рада (читаємо по складах)
  38 грн.

  • Код товару: 1001777

  Ця збірка казок — для малюків, які роблять перші кроки в читанні. Книга призначена для вироблення в дітей навичок техніки читання текстів по складах. До збірки ввійшли відомі українські народні казки. Читаючи їх, малята навчаться відрізняти добро від зла, здійснювати гарні вчинки, бути добрими...

 6. Промінець (Белкар). Солом'яний бичок
  38 грн.

  • Код товару: 1006037

  До збірки ввійшли відомі українські народні казки і пісні. Вони навчать маленьких читачів бути добрими, кмітливими, сміливими, винахідливими, справедливими, поважати оточуючих, любити тварин.

 7. Промінець (Белкар). Віршики про тварин
  38 грн.

  • Код товару: 1006039

  Гарні віршики цієї чудово ілюстрованої книжки у доступній і веселій формі познайомлять малят з найбільш відомими свійськими та дикими тваринами.

 8. Промінець (Белкар). Казковий віршограй
  38 грн.

  • Код товару: 900621

  До збірки увійшли кращі вірші та казки про тварин і природу відомих українських авторів. Для дошкільнят і дітей молодшого шкільного віку.

 9. Промінець (Белкар). Для малят про звірят
  38 грн.

  • Код товару: 1001795

  До збірки увійшли кращі зразки української гумористичної поезії про тварин. Читаючи їх, малята навчаються любити і поважати братів наших менших, робити гарні вчинки.

 10. Промінець (Белкар). Абетка безпеки
  38 грн.

  • Код товару: 1001786

  Ця чудова книжка допоможе дітям навчитися дотримуватися правил безпеки та належної поведінки вдома, на вулиці, у дитсадку або в школі, у громадських місцях або на річці. Веселі віршики, головними героями яких є тварини, та яскраві ілюстрації допоможуть дітям легко засвоїти правила поведінки, щоб малюки росли добрими, ввічливими...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 38

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Книги серії «Промінець» видавництва «Белкар» призначені для малюків, дошкільнят і молодших школярів. Народні казки та казки дитячих письменників (Олени Пчілки, Юрія Ярмиша, Василя Сухомлинського) навчать дітей загальнолюдських цінностей та ідеалів українського народу.

 

Багато книжок мають підзаголовок «Читаємо по складах». Це збірники казок, причому в одній книзі є й короткі, для самостійного читання, і довгі. Книжка «Кольоровий рік» навчить дитину орієнтуватися в часі, берегти його і дотримуватися режиму дня. І все це у веселих віршах.

 

«Уроки мудрої ведмедиці» - це правила техніки безпеки, позбавлені прямого повчання, у вигляді оповідань про пригоди лісових звірів. «Азбука безпеки» - вірші про те, як вести себе в суспільстві, будучи щасливим і здоровим. «Азбука дружби» - тематична добірка прислів'їв, приказок, казок про дружбу.

 

Для найменших є багато збірок віршів. Це і вірші про тварин, і просто веселі вірші без повчального сенсу. У підкатегорії «Пізнаємо світ разом» вийшли книжки-енциклопедії на будь-який смак. Молодших школярів зацікавлять повісті-казки сучасного дитячого письменника Анатолія Костецького, повісті класика Всеволода Нестайка.