Присадибне господарство

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 19

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 1. Разведение и содержание коз и овец
  5 грн.

  • Код товару: 1003362

  Зміст кіз і овець в особистому господарстві - дуже вигідне заняття. Дрібна рогата худоба відрізняється невибагливістю і, не вимагаючи серйозних капіталовкладень, дає вагомий прибуток. У цій книзі ви знайдете всю необхідну інформацію по вибору породи, годівлі, розмноженню, змістом кіз і овець. Особливу увагу приділено способам отримання кінцевих продуктів вівчарства та козівництва - молока, м'яса, пуху, вовни, шкір...

 2. Бройлерные куры для себя и на продажу
  71 грн.

  • Автор: Бойчук Юрій
  • Код товару: 900979

  Порода бройлерів була спеціально виведена для отримання якісної м'ясної продукції в короткі терміни. Ця порода побила всі рекорди за своїми розмірами, масою та якістю м'яса. З книги ви дізнаєтеся все про умови утримання, розведення та годівлі курей і зможете отримати продукцію високої якості і в потрібному обсязі...

 3. Великий ветеринарний довідник
  53 грн.

  • Автор: Бойчук Юрій
  • Код товару: 1000421

  Надійний помічник фермерів і тваринників! У довіднику подано рекомендації з лікування і профілактики захворювань великої та дрібної рогатої худоби, свиней, коней, кролів, домашньої птиці. Детально описане лікування травм і ран, отруєнь, хвороб органів дихання, травлення, шкірних, інфекційних захворювань тощо...

 4. Справочник по животноводству и ветеринарии. Все, что нужно знать
  61 грн.

  • Автор: Пернатьєв Юрій
  • Код товару: 1006076

  Надійний порадник для всіх, хто вирішив зайнятися розведенням домашніх тварин, мріє про власну овечу міні-сироварню або високоудійну корову. Найважливіші відомості для початківця і досвідченого тваринника.

 5. Разведение и выращивание уток, индоуток и гусей обычных пород и бройлеров
  29 грн.

  • Автор: Пернатьєв Юрій
  • Код товару: 999682

  Розведення і вирощування качок, видові особливості птиці, м'ясні і яєчні породи качок, облаштування приміщень для птахів і все, що вам потрібно знати і вміти, щоб стати справжнім професіоналом у своїй справі. Практичні рекомендації та покрокове керівництво допоможуть вам в цьому.

 6. Разведение и содержание крупного рогатого скота
  4 грн.

  • Код товару: 1008478

  Розведення великої рогатої худоби в наш час може стати прибутковим сімейним бізнесом. Досвід європейських тваринників показує, що при правильному виборі породи і дотриманні прогресивних методів вирощування навіть невелике поголів'я швидко окупає всі витрати і починає приносити прибуток. У цій книзі популярно викладені основні відомості, що стосуються вибору, годівлі, утримання, розмноження і лікування великої...

 7. Фермерское хозяйство. Разведение и содержание свиней и коров в родовой усадьбе
  18 грн.

  • Автор: Харчук Юрій
  • Код товару: 1003361

  Практичний посібник з розведення та утримання свиней і корів. У відносно невеликому обсязі книги представлена вся необхідна і достатня інформація для успішного розведення свиней і корів.

 8. Фермерское хозяйство. Разведение и содержание кур и уток в родовой усадьбе
  18 грн.

  • Автор: Харчук Юрій
  • Код товару: 1003359

  Практичний посібник з розведення та утримання курей і качок. У відносно невеликому обсязі книги представлена вся необхідна і достатня інформація для успішного розведення курей і качок.

 9. Фермерское хозяйство. Разведение и содержание гусей в родовой усадьбе
  18 грн.

  • Автор: Харчук Юрій
  • Код товару: 1003358

  Практичний посібник з розведення та утримання гусей. У відносно невеликому обсязі книги представлена вся необхідна і достатня інформація для успішного розведення гусей.

 10. Бройлеры. Выращивание кур и уток мясных пород
  51 грн.

  • Код товару: 1001606

  Утримувати бройлерів дуже вигідно! Вирощуючи птицю самостійно, ви зможете забезпечити сім'ю м'ясом і заробити на його продажу. Автор - професіонал з багаторічним досвідом - описує повний цикл по догляду: від інкубування яєць до переробки птиці.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 19

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Книги про присадибне господарство

У наші дні більшість людей зацікавлене в здорової та якісної їжі без вмісту консервантів та ГМО. Гарантією екологічності є і буде присадибне господарство.

Той, хто хоча б раз спробував домашнє куряче яйце або парне молоко, назавжди запам'ятає смак «живого» продукту. Саме тому багато дачників мріють про маленькому сарайчику на своїх шести сотках. Щоб допомогти новачкам освоїтися в чудернацькому селянській праці, наш книжний магазин обзавівся додатковим відділом, де на продаж виставлена ​​література про тваринництво.

Професіоналам, так само як і початківцям, одержимим розумною часткою ентузіазму, будуть цікаві довідкові книги про присадибне господарство.

Всі представлені видання прекрасно ілюстровані і віддруковані на гарному папері, тому вони не тільки заповнять прогалини в знаннях, але і прикрасять домашню бібліотеку. А популярний стиль викладу книг про тваринництво цілком може виховати з вашого допитливого дитини майбутнього ветеринара або фермера.

Найцікавіше в тому, що є такі корисні птахи і тварини, які доступні для утримання навіть власникам міських квартир! Відкрийте для себе нове віконце в світ фауни!