Присадибне господарство

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 18

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 1. Повна енциклопедія тваринництва
  52 грн.

  • Автор: Бойчук Юрій
  • Код товару: 1003673

  Детальна інформація про утримання великої та дрібної рогатої худоби, розведення свиней, особливості догляду за кроликами. Описано популярні породи тварин, подано рекомендації з облаштування приміщень для їх утримання, наведено поради з вирощування молодняка, раціону харчування. Велику увагу приділено лікуванню та профілактиці захворювань.

 2. Новинка Все о винограде
  60 грн.

  • Код товару: 1002004

  Книга написана на основании личного опыта автора. Рекомендации по подбору сортов, подготовке посадочного материала, способах размножения, по обрезке, прививке, хранении урожая и т.д. Секреты домашнего виноделия, консервирование, изготовление виноградных соков, виноградолечение.

 3. Перепели. Повна технологія розведення та вирощування
  47 грн.

  • Код товару: 1008272

  За рік перепілка може знести до 300 і більше смачних і корисних яєць! А утримувати перепелів можна і в приватному будинку, і навіть на балконі звичайної міської квартири. Тут ви знайдете всю необхідну інформацію по вирощуванню цих птахів.

 4. Разведение и выращивание кур обычных пород и бройлеров
  23 грн.

  • Автор: Пернатьєв Юрій
  • Код товару: 1007066

  Эта книга – для всех, кому интересно домашнее птицеводство: и для профессионалов, и для любителей. Здесь вы найдете ценные советы по разведению разных пород кур, узнаете, чем лучше их кормить – пищевыми отходами или же специальными смесями, – в каком помещении выращивать пернатых и как начать собственный домашний бизнес.

 5. Разведение и выращивание индюков, перепелок и цесарок
  23 грн.

  • Автор: Пернатьєв Юрій
  • Код товару: 1003356

  С этой книгой вы будете отлично ориентироваться в наглядно представленных породах немного необычной домашней птицы – индюков, перепелок и цесарок. Вы научитесь ее правильно содержать, откармливать и получать максимум от своего труда. Книга поможет даже начинающему птицеводу стать профессионалом!

 6. Фермерское хозяйство. Разведение и содержание семейства фазановых в родовой усадьбе
  11 грн.

  • Автор: Харчук Юрій
  • Код товару: 1004044

  Практическое руководство по разведению и содержанию семейства фазановых (перепела, кеклики, павлины, фазаны), В относительно небольшом объеме книги представлена вся необходимая и достаточная информация для успешного разведения семейства фазановых.

 7. Фермерское хозяйство. Разведение и содержание нутрий и кроликов в родовой усадьбе
  23 грн.

  • Автор: Харчук Юрій
  • Код товару: 1003360

  Практическое руководство по разведению и содержанию нутрий и кроликов. В относительно небольшом объеме книги представлена вся необходимая и достаточная информация для успешного разведения нутрий и кроликов.

 8. Фермерское хозяйство. Разведение и содержание индеек и цесарок в родовой усадьбе
  17 грн.

  • Автор: Харчук Юрій
  • Код товару: 1004166

  Практическое руководство по разведению и содержанию индеек и цесарок. В относительно небольшом объеме книги представлена вся необходимая и достаточная информация для успешного разведения индеек и цесарок.

 9. Разведение и содержание коз и овец
  5 грн.

  • Код товару: 1003362

  Содержание коз и овец в личном хозяйстве — очень выгодное занятие. Мелкий рогатый скот отличается неприхотливостью и, не требуя серьезных капиталовложений, дает весомую прибыль. В этой книге вы найдете всю необходимую информацию по выбору породы, кормлению, размножению, содержанию коз и овец. Особое внимание уделено способам получения конечных продуктов овцеводства и козоводства — молока, мяса, пуха...

 10. Енциклопедія птахівництва від А до Я. Універсальний посібник для мудрого господаря
  52 грн.

  • Код товару: 1003088

  Практичні рекомендації книжки дозволять розводити будь-яких птахів із прибутком! Ви дізнаєтеся, як вирощувати на присадибній ділянці, фермі чи подвір’ї курей, качок, гусей, індиків, цесарок, страусів тощо.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 18

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Книги про присадибне господарство

У наші дні більшість людей зацікавлене в здорової та якісної їжі без вмісту консервантів та ГМО. Гарантією екологічності є і буде присадибне господарство.

Той, хто хоча б раз спробував домашнє куряче яйце або парне молоко, назавжди запам'ятає смак «живого» продукту. Саме тому багато дачників мріють про маленькому сарайчику на своїх шести сотках. Щоб допомогти новачкам освоїтися в чудернацькому селянській праці, наш книжний магазин обзавівся додатковим відділом, де на продаж виставлена ​​література про тваринництво.

Професіоналам, так само як і початківцям, одержимим розумною часткою ентузіазму, будуть цікаві довідкові книги про присадибне господарство.

Всі представлені видання прекрасно ілюстровані і віддруковані на гарному папері, тому вони не тільки заповнять прогалини в знаннях, але і прикрасять домашню бібліотеку. А популярний стиль викладу книг про тваринництво цілком може виховати з вашого допитливого дитини майбутнього ветеринара або фермера.

Найцікавіше в тому, що є такі корисні птахи і тварини, які доступні для утримання навіть власникам міських квартир! Відкрийте для себе нове віконце в світ фауни!