Присадибне господарство

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 18

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 1. Енциклопедія птахівництва від А до Я. Універсальний посібник для мудрого господаря
  52 грн.

  • Код товару: 1003088

  Практичні рекомендації книжки дозволять розводити будь-яких птахів із прибутком! Ви дізнаєтеся, як вирощувати на присадибній ділянці, фермі чи подвір’ї курей, качок, гусей, індиків, цесарок, страусів тощо.

 2. Великий ветеринарний довідник
  53 грн.

  • Автор: Бойчук Юрій
  • Код товару: 1000421

  Надійний помічник фермерів і тваринників! У довіднику подано рекомендації з лікування і профілактики захворювань великої та дрібної рогатої худоби, свиней, коней, кролів, домашньої птиці. Детально описане лікування травм і ран, отруєнь, хвороб органів дихання, травлення, шкірних, інфекційних захворювань тощо...

 3. Справочник по животноводству и ветеринарии. Все, что нужно знать
  59 грн.

  • Автор: Пернатьєв Юрій
  • Код товару: 1006076

  Надійний порадник для всіх, хто вирішив зайнятися розведенням домашніх тварин, мріє про власну овечу міні-сироварню або високоудійну корову. Найважливіші відомості для початківця і досвідченого тваринника.

 4. Разведение и выращивание уток, индоуток и гусей обычных пород и бройлеров
  23 грн.

  • Автор: Пернатьєв Юрій
  • Код товару: 999682

  Розведення і вирощування качок, видові особливості птиці, м'ясні і яєчні породи качок, облаштування приміщень для птахів і все, що вам потрібно знати і вміти, щоб стати справжнім професіоналом у своїй справі. Практичні рекомендації та покрокове керівництво допоможуть вам в цьому.

 5. Разведение и содержание крупного рогатого скота
  4 грн.

  • Код товару: 1008478

  Разведение крупного рогатого скота в наше время может стать доходным семейным бизнесом. Опыт европейских животноводов показывает, что при правильном выборе породы и соблюдении прогрессивных методов выращивания даже небольшое поголовье быстро окупает все расходы и начинает приносить прибыль. В этой книге популярно изложены основные сведения, касающиеся выбора, кормления, содержания, размножения и лечения...

 6. Фермерское хозяйство. Разведение и содержание свиней и коров в родовой усадьбе
  18 грн.

  • Автор: Харчук Юрій
  • Код товару: 1003361

  Практическое руководство по разведению и содержанию свиней и коров. В относительно небольшом объеме книги представлена вся необходимая и достаточная информация для успешного разведения свиней и коров.

 7. Фермерское хозяйство. Разведение и содержание кур и уток в родовой усадьбе
  18 грн.

  • Автор: Харчук Юрій
  • Код товару: 1003359

  Практическое руководство по разведению и содержанию кур и уток. В относительно небольшом объеме книги представлена вся необходимая и достаточная информация для успешного разведения кур и уток.

 8. Фермерское хозяйство. Разведение и содержание гусей в родовой усадьбе
  18 грн.

  • Автор: Харчук Юрій
  • Код товару: 1003358

  Практическое руководство по разведению и содержанию гусей. В относительно небольшом объеме книги представлена вся необходимая и достаточная информация для успешного разведения гусей.

 9. Бройлери. Вирощування курей і качок м'ясних порід
  51 грн.

  • Код товару: 1001606

  Утримувати бройлерів дуже вигідно! Вирощуючи птицю самостійно, ви зможете забезпечити сім'ю м'ясом і заробити на його продажу. Автор - професіонал з багаторічним досвідом - описує повний цикл по догляду: від інкубування яєць до переробки птиці.

 10. Повна енциклопедія тваринництва
  52 грн.

  • Автор: Бойчук Юрій
  • Код товару: 1003673

  Детальна інформація про утримання великої та дрібної рогатої худоби, розведення свиней, особливості догляду за кроликами. Описано популярні породи тварин, подано рекомендації з облаштування приміщень для їх утримання, наведено поради з вирощування молодняка, раціону харчування. Велику увагу приділено лікуванню та профілактиці захворювань.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 18

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Книги про присадибне господарство

У наші дні більшість людей зацікавлене в здорової та якісної їжі без вмісту консервантів та ГМО. Гарантією екологічності є і буде присадибне господарство.

Той, хто хоча б раз спробував домашнє куряче яйце або парне молоко, назавжди запам'ятає смак «живого» продукту. Саме тому багато дачників мріють про маленькому сарайчику на своїх шести сотках. Щоб допомогти новачкам освоїтися в чудернацькому селянській праці, наш книжний магазин обзавівся додатковим відділом, де на продаж виставлена ​​література про тваринництво.

Професіоналам, так само як і початківцям, одержимим розумною часткою ентузіазму, будуть цікаві довідкові книги про присадибне господарство.

Всі представлені видання прекрасно ілюстровані і віддруковані на гарному папері, тому вони не тільки заповнять прогалини в знаннях, але і прикрасять домашню бібліотеку. А популярний стиль викладу книг про тваринництво цілком може виховати з вашого допитливого дитини майбутнього ветеринара або фермера.

Найцікавіше в тому, що є такі корисні птахи і тварини, які доступні для утримання навіть власникам міських квартир! Відкрийте для себе нове віконце в світ фауни!