Присадибне господарство

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 19

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 1. Бройлеры. Выращивание кур и уток мясных пород
  51 грн.

  • Код товару: 1001606

  Утримувати бройлерів дуже вигідно! Вирощуючи птицю самостійно, ви зможете забезпечити сім'ю м'ясом і заробити на його продажу. Автор - професіонал з багаторічним досвідом - описує повний цикл по догляду: від інкубування яєць до переробки птиці.

 2. Повна енциклопедія тваринництва
  52 грн.

  • Автор: Бойчук Юрій
  • Код товару: 1003673

  Детальна інформація про утримання великої та дрібної рогатої худоби, розведення свиней, особливості догляду за кроликами. Описано популярні породи тварин, подано рекомендації з облаштування приміщень для їх утримання, наведено поради з вирощування молодняка, раціону харчування. Велику увагу приділено лікуванню та профілактиці захворювань.

 3. Перепела. Полная технология разведения и выращивания
  47 грн.

  • Код товару: 1008272

  За рік перепілка може знести до 300 і більше смачних і корисних яєць! А утримувати перепелів можна і в приватному будинку, і навіть на балконі звичайної міської квартири. Тут ви знайдете всю необхідну інформацію по вирощуванню цих птахів.

 4. Разведение и выращивание кур обычных пород и бройлеров
  23 грн.

  • Автор: Пернатьєв Юрій
  • Код товару: 1007066

  Ця книга - для всіх, кому цікаво домашнє птахівництво: і для професіоналів, і для любителів. Тут ви знайдете цінні поради з розведення різних порід курей, дізнаєтеся, чим краще їх годувати - харчовими відходами або ж спеціальними сумішами, - в якому приміщенні вирощувати пернатих і як почати власний домашній бізнес.

 5. Разведение и выращивание индюков, перепелок и цесарок
  23 грн.

  • Автор: Пернатьєв Юрій
  • Код товару: 1003356

  З цією книгою ви будете добре орієнтуватися в наочно представлених породах трохи незвичайною свійської птиці - індиків, перепілок та цесарок. Ви навчитеся її правильно утримувати, відгодовувати і отримувати максимум від своєї праці. Книга допоможе навіть починаючому птахівнику стати професіоналом!

 6. Фермерское хозяйство. Разведение и содержание семейства фазановых в родовой усадьбе
  11 грн.

  • Автор: Харчук Юрій
  • Код товару: 1004044

  Практичний посібник з розведення та утримання сімейства Фазанових (перепела, кеклики, павичі, фазани), В відносно невеликому обсязі книги представлена вся необхідна і достатня інформація для успішного розведення сімейства Фазанових.

 7. Фермерское хозяйство. Разведение и содержание индеек и цесарок в родовой усадьбе
  17 грн.

  • Автор: Харчук Юрій
  • Код товару: 1004166

  Практичний посібник з розведення та утримання індиків і цесарок. У відносно невеликому обсязі книги представлена вся необхідна і достатня інформація для успішного розведення індиків і цесарок.

 8. Разведение и содержание коз и овец
  5 грн.

  • Код товару: 1003362

  Зміст кіз і овець в особистому господарстві - дуже вигідне заняття. Дрібна рогата худоба відрізняється невибагливістю і, не вимагаючи серйозних капіталовкладень, дає вагомий прибуток. У цій книзі ви знайдете всю необхідну інформацію по вибору породи, годівлі, розмноженню, змістом кіз і овець. Особливу увагу приділено способам отримання кінцевих продуктів вівчарства та козівництва - молока, м'яса, пуху, вовни, шкір...

 9. Бройлерные куры для себя и на продажу
  71 грн.

  • Автор: Бойчук Юрій
  • Код товару: 900979

  Порода бройлерів була спеціально виведена для отримання якісної м'ясної продукції в короткі терміни. Ця порода побила всі рекорди за своїми розмірами, масою та якістю м'яса. З книги ви дізнаєтеся все про умови утримання, розведення та годівлі курей і зможете отримати продукцію високої якості і в потрібному обсязі...

 10. Великий ветеринарний довідник
  53 грн.

  • Автор: Бойчук Юрій
  • Код товару: 1000421

  Надійний помічник фермерів і тваринників! У довіднику подано рекомендації з лікування і профілактики захворювань великої та дрібної рогатої худоби, свиней, коней, кролів, домашньої птиці. Детально описане лікування травм і ран, отруєнь, хвороб органів дихання, травлення, шкірних, інфекційних захворювань тощо...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 19

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Книги про присадибне господарство

У наші дні більшість людей зацікавлене в здорової та якісної їжі без вмісту консервантів та ГМО. Гарантією екологічності є і буде присадибне господарство.

Той, хто хоча б раз спробував домашнє куряче яйце або парне молоко, назавжди запам'ятає смак «живого» продукту. Саме тому багато дачників мріють про маленькому сарайчику на своїх шести сотках. Щоб допомогти новачкам освоїтися в чудернацькому селянській праці, наш книжний магазин обзавівся додатковим відділом, де на продаж виставлена ​​література про тваринництво.

Професіоналам, так само як і початківцям, одержимим розумною часткою ентузіазму, будуть цікаві довідкові книги про присадибне господарство.

Всі представлені видання прекрасно ілюстровані і віддруковані на гарному папері, тому вони не тільки заповнять прогалини в знаннях, але і прикрасять домашню бібліотеку. А популярний стиль викладу книг про тваринництво цілком може виховати з вашого допитливого дитини майбутнього ветеринара або фермера.

Найцікавіше в тому, що є такі корисні птахи і тварини, які доступні для утримання навіть власникам міських квартир! Відкрийте для себе нове віконце в світ фауни!