Магія. Пророцтва

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

Як покращити життя за допомогою магії

Переслідують невдачі? У житті настала чорна смуга і здається, що не можливо знайти вихід? Це помилково, оскільки в книгах по чорній магії знайдуться поради на всі випадки життя. Сьогодні, звернення до змов, ритуалів і обрядів, на думку людей - приносить бажане набагато швидше, ніж будь-які інші способи. Але, до таких практик долучаються різні люди, здатні іноді завдати шкоди людині. Книги з чаклунства містять поради щодо повернення вдачі, покращення достатку, вдалого пошуку роботи та влаштування особистого життя. У них ви знайдете відповіді на хвилюючі питання і швидкі рішення.

 

Чому вам вигідно придбати книги по магії і передбаченням

  • ви знайдете вправи і ритуали, які проводяться самостійно, без сторонньої допомоги,
  • дізнаєтеся про розповсюджені гадання й заклинання,
  • оволодієте основами чорної і білої магії,
  • навчитеся виконувати ряд магічних дій і відчуєте силу для змін в житті,
  • опануєте методики зняття порчі, установки енергетичного захисту, проведення обрядів на вдачу.

 

Книги по магії допомагають вирішити проблеми в багатьох сферах життя. Прописані в них заклинання, використовують для лікування хвороб, покращення матеріального становища, приворотів, одворотів, боротьби з постійно повторюваними проблемами і невдачами. Магія - це стиль життя, управління власною долею. А ще інструмент досягнення цілей. Такі книги підходять для широкого кола читачів. Вони допоможуть самостійно навчитися освоїти таємниці цього непростого ремесла. У книгах представлені магічні дії в оригіналі та багаторічний досвід відомих чаклунів і відьом.

На сайті магазину представлені такі книги по магії і прогнозам: «Енциклопедія магічних символів і знаків» (познайомить читачів з розповсюдженими магічними зображеннями, які використовуються для проведення ритуалів) «Абракадабра. Чари, ворожіння и замовляння »(розповість про секрети магії та виконання бажань з допомогою магічних обрядів).