Магія. Пророцтва

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

 1. Абракадабра. Чари, ворожіння і замовляння
  71 грн.

  • Автор: Трамунт Мінерва
  • Код товару: 1002836

  Хочете знайти любов усього життя? Чи мрієте про кар’єрний ріст? Ви довго чекали на удачу, яка назавжди змінить ваше життя? Нехай ваші бажання здійсняться за допомогою чудової сили білої магії. Відкрийте для себе дивовижний світ чарів, ворожіння і замовлянь, щоб отримати все, чого ви прагнете. Цей практичний посібник ґрунтується на працях і знаннях найвідоміших в історії людства мудреців, алхіміків...

 2. Книга Таро Райдера-Уэйта. Все карты в раскладах "Компас", "Слепое пятно" и "Оракул любви"
  88 грн.

  • Автор: Банцхаф Хайо
  • Код товару: 900680

  У книзі ви знайдете всю необхідну інформацію, щоб за допомогою Таро самостійно відповісти на ваші запитання, що стосуються найрізноманітніших сфер життя: професійної діяльності, романтичних відносин, пізнання свого внутрішнього світу і ін.

 3. Энциклопедия магических символов и знаков
  32 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1008594

  Шановний читачу, перед вами популярна енциклопедія магічних символів і знаків. Вона познайомить вас з різноманітними зображеннями, які використовуються для магіко-релігійних дій прихильниками різних окультних систем. Лаконічний виклад матеріалу робить видання незамінним...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

Як покращити життя за допомогою магії

Переслідують невдачі? У житті настала чорна смуга і здається, що не можливо знайти вихід? Це помилково, оскільки в книгах по чорній магії знайдуться поради на всі випадки життя. Сьогодні, звернення до змов, ритуалів і обрядів, на думку людей - приносить бажане набагато швидше, ніж будь-які інші способи. Але, до таких практик долучаються різні люди, здатні іноді завдати шкоди людині. Книги з чаклунства містять поради щодо повернення вдачі, покращення достатку, вдалого пошуку роботи та влаштування особистого життя. У них ви знайдете відповіді на хвилюючі питання і швидкі рішення.

 

Чому вам вигідно придбати книги по магії і передбаченням

 • ви знайдете вправи і ритуали, які проводяться самостійно, без сторонньої допомоги,
 • дізнаєтеся про розповсюджені гадання й заклинання,
 • оволодієте основами чорної і білої магії,
 • навчитеся виконувати ряд магічних дій і відчуєте силу для змін в житті,
 • опануєте методики зняття порчі, установки енергетичного захисту, проведення обрядів на вдачу.

 

Книги по магії допомагають вирішити проблеми в багатьох сферах життя. Прописані в них заклинання, використовують для лікування хвороб, покращення матеріального становища, приворотів, одворотів, боротьби з постійно повторюваними проблемами і невдачами. Магія - це стиль життя, управління власною долею. А ще інструмент досягнення цілей. Такі книги підходять для широкого кола читачів. Вони допоможуть самостійно навчитися освоїти таємниці цього непростого ремесла. У книгах представлені магічні дії в оригіналі та багаторічний досвід відомих чаклунів і відьом.

На сайті магазину представлені такі книги по магії і прогнозам: «Енциклопедія магічних символів і знаків» (познайомить читачів з розповсюдженими магічними зображеннями, які використовуються для проведення ритуалів) «Абракадабра. Чари, ворожіння и замовляння »(розповість про секрети магії та виконання бажань з допомогою магічних обрядів).