Португальська мова

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

 1. Изучаем сами. Португальский за 6 недель (книга + CD)
  91 грн.

  • Код товару: 1004505

  Займаючись всього 35 хвилин в день за методом швидкого навчання Елізабет Сміт, вже через 6 тижнів ви будете знати усі найбільш уживані слова і вирази, для того щоб говорити впевнено. Завдяки цьому курсу ви освоїте необхідні слова і вирази, навчитеся розуміти відповіді на ваші питання, уникнете нудної і складної граматики. Експрес-картки, надруковані в книзі, дозволять зробити навчання легким...

 2. Русско-португальский разговорник (Каро)
  39 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1002530

  Дана серія книг адресована тим, хто хоче опанувати розмовною мовою на іноземних мовах. Спосіб навчання за допомогою діалогів-зразків і готових мовних формул допомагає успішно спілкуватися в іншомовному середовищі в стандартних ситуаціях. Книги незмінно користуються великою популярністю і постійно перевидаються.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

Підручники і книги для вивчення португальської мови

Для того щоб вивчати іноземні мови, абсолютно необов'язково витрачати великі суми грошей на прискорені курси і т. П. Вивчення португальської мови самостійно можливо за допомогою спеціалізованих друкованих видань.

Наші книги, словники та підручники дозволяють вивчити португальську мову для початківців і просунутих учнів. Дізнатися більше інформації, покращити навички спілкування та усного розуміння, вивчаючи португальську мову, самовчитель допоможе з великою ймовірністю. Португальська мова словник допомагає завдяки популярним фразам, словосполученнями і словами, уживаним носіями мови. Так Вам вдасться відправитися в країни, де розмовляють португальською мовою, при цьому не відчувати себе зайвим у розмові з місцевими жителями. Також припадуть корисними друковані видання для студентів, школярів, вчителів і тих, хто вивчає мову самостійно.

Купити літературу португальською мовою може кожен бажаючий: для цього виберіть підходящу книгу з каталогу друкованої продукції, скиньте вибраний товар в корзину, оплатіть його і отримаєте у користування. Великої уваги заслуговує доступна ціна словника. Скориставшись фільтром замовлення, вдасться скоротити час пошуку потрібної книги.