Португальська мова

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

Підручники і книги для вивчення португальської мови

Для того щоб вивчати іноземні мови, абсолютно необов'язково витрачати великі суми грошей на прискорені курси і т. П. Вивчення португальської мови самостійно можливо за допомогою спеціалізованих друкованих видань.

Наші книги, словники та підручники дозволяють вивчити португальську мову для початківців і просунутих учнів. Дізнатися більше інформації, покращити навички спілкування та усного розуміння, вивчаючи португальську мову, самовчитель допоможе з великою ймовірністю. Португальська мова словник допомагає завдяки популярним фразам, словосполученнями і словами, уживаним носіями мови. Так Вам вдасться відправитися в країни, де розмовляють португальською мовою, при цьому не відчувати себе зайвим у розмові з місцевими жителями. Також припадуть корисними друковані видання для студентів, школярів, вчителів і тих, хто вивчає мову самостійно.

Купити літературу португальською мовою може кожен бажаючий: для цього виберіть підходящу книгу з каталогу друкованої продукції, скиньте вибраний товар в корзину, оплатіть його і отримаєте у користування. Великої уваги заслуговує доступна ціна словника. Скориставшись фільтром замовлення, вдасться скоротити час пошуку потрібної книги.