Польська мова

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 35

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 1. Українсько-польський розмовник (Арій)
  25 грн.

  • Автор: Таланов Олег
  • Код товару: 1005339

  Українсько-польський розмовник призначений передусім для громадян України та українців інших країн, що виїжджають до Польщі, а також для школярів, студентів і всіх, хто вивчає польську мову. Розмовник включає найуживаніші слова та словосполучення, а також корисну для туристів...

 2. Учись даром! (Фолио). Польский язык: русско-польский разговорник и словарь
  45 грн.

  • Код товару: 1001789

  Розмовник складено на основі загальновживаної лексики, згрупованої за тематичними розділами: подорож автомобілем, подорож поїздом, подорож літаком, подорож кораблем, міський транспорт, велосипед, туристичне агентство, відпустка, канікули, готель, сім'я, житло, ресторан, меню, банк...

 3. Польща. Країнознавство
  70 грн.

  • Код товару: 1001322

  "Польща. Країнознавство" - видання призначене для тих, хто прагне більш дізнатися про визначні історичні події Польщі та біографією її відомих громадян. Видання повністю на польській мові, що буде цікаво "істинним гурманам" польської мови. В кінці книжки є невеликий словничок - польсько-український. Автори цього видання доклали чимало зусиль, щоб розповісти вам про історію і культуру Польщі.

 4. Українсько-польський розмовник (ПіП)
  31 грн.

  • Код товару: 992906

  Українсько-польський розмовник містить необхідний словниковий та фразеологічний запас для спілкування польською мовою на різні теми побутового характеру. Для школярів, студентів, учителів, а також усіх, хто хоче опанувати польську мову. Розмовник стане в пригоді особам, які планують подорожі до Польщі.

 5. Українсько-польський розмовник (Кристал Бук)
  37 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1008585

  Щороку Польща все ефективніше інтегрується в Європу. І щороку збільшується кількість наших співгромадян, які відвідують Польщу з діловою або туристичною метою. Пропонований увазі читачів розмовник уміщує тематичну лексику, що...

 6. Русско-польский разговорник (Арий)
  25 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Таланов Олег
  • Код товару: 1005591

  Розмовник призначений передусім для громадян України та громадян інших країн, які виїжджають до Польщі, а також для школярів, студентів і всіх тих, хто вивчає польську мову самостійно. Книга містить найуживаніші слова та словосполучення, а також корисну інформацію пізнавального характеру.

 7. Польсько-український, українсько-польський словник (100 000 слів)
  81 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Таланов Олег
  • Код товару: 1005537

  Словник призначений для всіх, хто вивчає польську мову, виконує польсько-українські та українсько-польські переклади. Він розрахований на широке коло читачів. Словником можуть користуватися школярі, студенти та всі, хто у своїй роботі має справу з перекладами. Поряд із...

 8. Польська мова. Довідничок для учнів початкових класів
  21 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Маккалоу Колін
  • Код товару: 1003555

  Посібник укладений на основі чинної програми МОН України з польської мови. Його мета - подати основи фонетики, морфології й орфографії польської мови в стислій і доступній формі.

 9. Польська мова за 4 тижні. Інтенсивний курс польської мови з компакт-диском. Рівень 2
  97 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Ковальська Мажена
  • Код товару: 1009496

  Запропонований у посібнику інтенсивний курс польської мови зацікавить не лише тих, хто починає її вивчати, а й тих, у кого виникла потреба швидко та ефективно відтворити в пам’яті польську лексику і...

 10. Книжка для читання польською мовою. 5 клас (перший рік навчання)
  26 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Мастиляк Віта
  • Код товару: 1000988

  Книжка містить тексти, які будуть формувати навички читання на середньому рівні. Вправи спрямовано не лише на засвоєння явищ польської мови, а й на розвиток творчих здібностей школярів. Також видання включає вірші, загадки, зміст яких пов’язаний з тематикою текстів.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 35

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Підручники і книги для вивчення польської мови

Самостійне вивчення іноземної мови цілком можливо, і звертати увагу на слова безініціатівность людей про неможливість реалізації такої ідеї не варто. Головне - мати бажання, мотивацію! На сторінках нашого каталогу Ви завжди знайдете друковану навчальну літературу для вивчення іноземних мов світу.

Вивчаючи польську мову, підручник купити знадобиться з великою ймовірністю. Самовчителі, книги, літературні твори, словники та компакт-диски з усною мовою - все це відноситься до числа продуктивних засобів, що допомагають заговорити на іноземній мові, зрозуміти мову носіїв мови, розібратися в граматиці. Якщо є бажання вивчити польську мову, самовчитель купити - вірне рішення!

І книги, польський словник, література та інші посібники припадуть корисними засобами на шляху вивчення іноземної мови. Приборкати спілкування і розуміння польської мови може кожна людина - школяр, студент, вчитель або простий цікавиться саморозвитком. Вибрати відповідну літературу Ви можете на сторінках каталогу нашого магазину, скориставшись спеціалізованим фільтром параметрів. Далі знадобиться лише скинути товар у кошик та оплатити його зручним способом безготівкового розрахунку.