Польська мова

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 34

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 1. Русско-польский разговорник (Арий)
  25 грн.

  • Автор: Таланов Олег
  • Код товару: 1005591

  Розмовник призначений передусім для громадян України та громадян інших країн, які виїжджають до Польщі, а також для школярів, студентів і всіх тих, хто вивчає польську мову самостійно. Книга містить найуживаніші слова та словосполучення, а також корисну інформацію пізнавального характеру.

 2. Розмовник. Польська мова в малюнках
  19 грн.

  • Код товару: 998873

  Кишенькові візуальні розмовники нового покоління дозволять відразу почати розмовляти іноземною мовою, просто читаючи слова українською мовою. Кольорові ілюстрації роблять процес спілкування легким і захоплюючим. Ніяких запам'ятовування, нудної граматики і утомливих вправ. Розмовники носять практичний характер і розраховані на широке коло читачів: туристів, учнів курсів іноземних мов, а також всіх, хто бажає самостійно спілкуватися з іноземцями.

 3. Польща. Країнознавство
  70 грн.

  • Код товару: 1001322

  "Польща. Країнознавство" - видання призначене для тих, хто прагне більш дізнатися про визначні історичні події Польщі та біографією її відомих громадян. Видання повністю на польській мові, що буде цікаво "істинним гурманам" польської мови. В кінці книжки є невеликий словничок - польсько-український. Автори цього видання доклали чимало зусиль, щоб розповісти вам про історію і культуру Польщі.

 4. Історія Польщі (Historia Polski)
  32 грн.

  • Код товару: 998735

  Метою цього навчального посібника є ознайомлення широкого коло читачів з історією Польщі. Посібник містить курс лекцій з історії Річ Посполитої Польщі від моменту її заснування до сучасності. Після кожного розділу передбачено вправи, які допоможуть читачеві закріпити прочитаний матеріал. Можна рекомендувати учням загальноосвітніх шкіл, студентам гуманітарних спеціальностей та усім бажаючим, що цікавляться історією сусідньої держави.

 5. Вивчаємо самі. Польська мова за 6 тижнів (книга + CD)
  99 грн.

  • Код товару: 1006094

  Сучасна методика дозволяє навчитися спілкуватися іноземною мовою без запам’ятовування нудної граматики. Лідер у системі самонавчання! Чи хочете ви навчитися розмовляти польською мовою, витративши на це мінімум зусиль? Займаючись лише по 35 хвилин щодня за методом швидкого навчання, вже через 6 тижнів ви знатимете найуживаніші...

 6. Разговорник. Польский язык в картинках
  19 грн.

  • Код товару: 1005995

  Кишенькові візуальні розмовники нового покоління дозволять відразу почати розмовляти іноземною мовою, просто читаючи слова російською мовою. Кольорові ілюстрації роблять процес спілкування легким і захоплюючим. Ніяких запам'ятовування, нудною граматики і утомливих вправ. Кожен розмовник містить 750 корисних слів і словосполучень.

 7. Вивчаємо польську (Арій). Граматика польської мови
  17 грн.

  • Код товару: 900464

  Кишеньковий довідник призначений для широкого кола осіб. Основні граматичні правила польської мови подано у вигляді схем і таблиць, які упроводжуються прикладами та їхнім перекладом українською мовою. Книга адресована учням, студентам, слухачам курсів, а також усім, хто вивчає польську мову.

 8. Польсько-український, українсько-польський словник. 35 000 слів (Арій)
  36 грн.

  • Код товару: 1009472

  Словник призначений для всіх, хто вивчає польську мову, виконує польсько-українські та українсько-польські переклади. Він розрахований на широке коло читачів. Словником можуть користуватися школярі, студенти та всі, хто у своїй роботі має...

 9. Українсько-польський розмовник (Арій)
  25 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Таланов Олег
  • Код товару: 1005339

  Українсько-польський розмовник призначений передусім для громадян України та українців інших країн, що виїжджають до Польщі, а також для школярів, студентів і всіх, хто вивчає польську мову. Розмовник включає найуживаніші слова та словосполучення, а також корисну для туристів...

 10. Українсько-польський розмовник (Кристал Бук)
  37 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1008585

  Щороку Польща все ефективніше інтегрується в Європу. І щороку збільшується кількість наших співгромадян, які відвідують Польщу з діловою або туристичною метою. Пропонований увазі читачів розмовник уміщує тематичну лексику, що...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 34

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4

Підручники і книги для вивчення польської мови

Самостійне вивчення іноземної мови цілком можливо, і звертати увагу на слова безініціатівность людей про неможливість реалізації такої ідеї не варто. Головне - мати бажання, мотивацію! На сторінках нашого каталогу Ви завжди знайдете друковану навчальну літературу для вивчення іноземних мов світу.

Вивчаючи польську мову, підручник купити знадобиться з великою ймовірністю. Самовчителі, книги, літературні твори, словники та компакт-диски з усною мовою - все це відноситься до числа продуктивних засобів, що допомагають заговорити на іноземній мові, зрозуміти мову носіїв мови, розібратися в граматиці. Якщо є бажання вивчити польську мову, самовчитель купити - вірне рішення!

І книги, польський словник, література та інші посібники припадуть корисними засобами на шляху вивчення іноземної мови. Приборкати спілкування і розуміння польської мови може кожна людина - школяр, студент, вчитель або простий цікавиться саморозвитком. Вибрати відповідну літературу Ви можете на сторінках каталогу нашого магазину, скориставшись спеціалізованим фільтром параметрів. Далі знадобиться лише скинути товар у кошик та оплатити його зручним способом безготівкового розрахунку.