Політика. Суспільство

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

 1. Недержавні таємниці. Нотатки на берегах пам'яті
  150 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Ющенко Віктор
  • Код товару: 1005090

  НЕДЕРЖАВНІ ТАЄМНИЦІ — це відверта розповідь Віктора Ющенка, третього Президента України,  про сторінки своєї біографії: про любов і кар’єрні виверти, життя і смерть найближчих людей. В книзі він розповість, як і коли перетнулися долі батьків - Варвари і Андрія, про гіркий полиновий хліб його дитинства і диво віщих снів.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1 шт.

Хочете дізнатися, як влаштований світ? Купуйте книги про політику і владу

У всьому світі щось відбувається, а з екранів телевізора передають суперечливу інформацію. Хочете дізнатися більше? Представляємо книги про політику України - в них містяться цікаві відомості, з якими варто ознайомитися, щоб краще розуміти реальність.

Книги про політику і владу допоможуть розбиратися в дійсності. Інформація виходить від людей, які безпосередньо брали участь у подіях, що відбуваються в Україні, у тому числі пов'язаних з майданом. Книги про політику для початківців аналітиків, політологів, експертів і звичайних читачів стануть родзинкою в їх бібліотеці.

Цікаві книжки про політику можуть стати вам підмогою в дебатах. Увечері у вітальні збирається сім'я, приходять друзі. У бесіді зачіпаються серйозні теми. І тут політична література, яку ви придбали, надасть факти.

Якщо ви хочете купити політичну літературу, рекомендуємо вам поспішити, оскільки такі книги ніколи не залежуються на полицях. Це не дивно - всі хочуть знати правду про свою країну та світі. Якщо ви вирішили купити книги про політику, значить, ви теж не хочете перебувати в невіданні.

Політика й суспільство - книги на ці теми розширять ваш кругозір і світогляд, навчать розуміти справжні процеси, що відбуваються в державах і підвищать ваш інтелектуальний рівень.