Плакати і навчальні посібники

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 182

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Плакат "Державний Прапор України" А3 (ПіП)
  13 грн.

  • Код товару: 1000847

  Плакат «Державний Прапор України» формату А3 - невід'ємний елемент декору куточків патріотичного виховання в дитсадках, школах та інших навчальних закладах. Плакати з символікою України також використовуються при оформленні інтер'єру приміщень різних державних установ та організацій.

 2. Плакат "Портрет президента" А4
  3 грн.

  • Код товару: 1007934

  Портрет п’ятого Президента України Петра Порошенка.

  Формат А4.

 3. Плакат "Державні символи України" А2+ (Ранок)
  12 грн.

  • Код товару: 1007575

  На плакаті видавництва «Ранок» зображені державні символи України...

 4. Плакат "Державний Герб України" А3 (ПіП)
  13 грн.

  • Код товару: 1000849

  Плакат «Державний Герб України» формату А3 - невід'ємний елемент декору куточків патріотичного виховання в дитсадках, школах та інших навчальних закладах. Плакати з символікою України також використовуються при оформленні інтер'єру приміщень різних державних установ та організацій.

 5. Плакат "Державний Гімн України" А3 (ПіП)
  13 грн.

  • Код товару: 1000851

  Плакат «Державний Гімн України» формату А3 - невід'ємний елемент декору куточків патріотичного виховання в дитсадках, школах та інших навчальних закладах. Плакати з символікою України також використовуються при оформленні інтер'єру приміщень різних державних установ та організацій.

 6. Плакат "Портрет президента" А3
  5 грн.

  • Код товару: 1007935

  Портрет п’ятого Президента України Петра Порошенка.

  Формат А3.

 7. Плакат "Державні символи України" А3 (Ранок)
  10 грн.

  • Код товару: 1007576

  На плакаті видавництва «Ранок» зображені державні символи України...

 8. Плакат с молитвой "Молитва о детях"
  4 грн.

  • Код товару: 991541

  Плакат з молитвою "Молитва про дітей" розмір 21х32 см

 9. Плакат "Свійські та дикі тварини" (ПіП)
  21 грн.

  • Код товару: 999950

  Плакат "Свійські та дикі тварини". Формат В2.

  Видавництво Підручники і посібники.

 10. Плакат "Пори року. Дні тижня" (Ранок)
  19 грн.

  • Код товару: 1008833

  Навчальний посібник допоможе перетворити процес вивчення часу на захопливу та цікаву гру, а також надасть можливість познайомити дитину з назвами сезонів, місяців та днів тижня англійською мовою. Починайте з простого: назвіть подію (наприклад, розквітають сади) і попросіть малюка перевести стрілочку на пору року, коли вона відбувається...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 182

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Без плакату складно уявити суспільне життя. Всі плакати можна розділити на кілька категорій. Плакати з державною символікою містять Герб, Гімн і Прапор України, портрет Президента України.

 

Навчальні посібники-плакати користуються попитом у вихователів дитячих садків і вчителів молодшої школи: порівняння, одиниця виміру, частини доби, час, фрукти, азбука.

 

Портрети українських письменників, карти знадобляться в середній і старшій школі. Простір кабінету або групи дитячого садка допоможуть організувати плакати «З днем ​​народження», «Класний куточок», плакати про права дитини, «Куточок для батьків», «Календар погоди», «Розклад уроків».

 

Деякі плакати стануть в нагоді і в приватному житті. Великий вибір надано для православних: молитва «Дванадцять чеснот», молитва про сім'ю, молитва оптинських старців, символ віри, молитва про дітей.

 

Безпеку на виробництві та в навчальних закладах забезпечать плакати з телефонами служб порятунку, правилами безпечного користування газом та електроприладами, правилами купання в водоймах, допомоги потопаючому і тим, хто провалився під лід. Окремої уваги заслуговують демонстраційні картки для дітей на різні теми: домашні тварини, азбука, цифри і знаки, професії, геометричні фігури.