Плакати і навчальні посібники

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

 1. Плакат "Державний Герб України" №152 (А3)
  5 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1005468

  Плакат «Державний Герб України» формату А3 - обов'язковий елемент декору куточків патріотичного виховання в дитячих садах, школах та інших навчальних закладах. Плакати з символікою України також використовуються при оформленні інтер'єру приміщень різних державних установ та організацій.

 2. Плакат "Державний Гімн України" №151 (А3)
  5 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1005467

  Плакат «Державний Гімн України» формату А3 - обов'язковий елемент декору куточків патріотичного виховання в дитячих садах, школах та інших навчальних закладах. Плакати з символікою України також використовуються при оформленні інтер'єру приміщень різних державних установ та організацій.

 3. Плакат "Державний Прапор України" №153 (А3)
  5 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1005469

  Плакат «Державний Прапор України» формату А3 - обов'язковий елемент декору куточків патріотичного виховання в дитячих садах, школах та інших навчальних закладах. Плакати з символікою України також використовуються при оформленні інтер'єру приміщень різних державних установ та організацій.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

Без плакату складно уявити суспільне життя. Всі плакати можна розділити на кілька категорій. Плакати з державною символікою містять Герб, Гімн і Прапор України, портрет Президента України.

 

Навчальні посібники-плакати користуються попитом у вихователів дитячих садків і вчителів молодшої школи: порівняння, одиниця виміру, частини доби, час, фрукти, азбука.

 

Портрети українських письменників, карти знадобляться в середній і старшій школі. Простір кабінету або групи дитячого садка допоможуть організувати плакати «З днем ​​народження», «Класний куточок», плакати про права дитини, «Куточок для батьків», «Календар погоди», «Розклад уроків».

 

Деякі плакати стануть в нагоді і в приватному житті. Великий вибір надано для православних: молитва «Дванадцять чеснот», молитва про сім'ю, молитва оптинських старців, символ віри, молитва про дітей.

 

Безпеку на виробництві та в навчальних закладах забезпечать плакати з телефонами служб порятунку, правилами безпечного користування газом та електроприладами, правилами купання в водоймах, допомоги потопаючому і тим, хто провалився під лід. Окремої уваги заслуговують демонстраційні картки для дітей на різні теми: домашні тварини, азбука, цифри і знаки, професії, геометричні фігури.