ПДР, ДАІ та інше

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

 1. Автоадвокат (юридична допомога водіям)
  20 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 990716

  Збірник законів «Автоадвокат» створений юристами на допомогу кожному, хто проводить хоча б деякий час за кермом або має у своїй власності автомобіль. Цей збірник створений на основі Конституції України, законів, нормативно-правових актів та інших підзаконних документів. У ньому можна...

 2. Сто аргументів проти штрафів ДАІ
  25 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1005333

  Після вивчення матеріалів цієї книги, водій, спілкуючись з інспектором, відчує себе...

 3. Коментарі до дорожніх знаків і дорожньої розмітки. Екзаменаційні питання
  28 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Дерех Зіновій
  • Код товару: 1005341

  У посібнику детально описано застосування дорожніх знаків і дорожньої розмітки, які передбачені ПДР, затвердженими постановою КМУ № 1306 від 10 жовтня 2001 року з усіма змінами...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

Екзаменаційні білети ДАІ від інтернет-магазину «Ерудит»

Багато хто мріє мати власний автомобіль, але щоб його водити слід отримати права, пройти курс навчання. У багатьох це питання викликає складності, тому важливо запастися хорошими навчальними посібниками. У спеціальному розділі на сайті «Ерудит» можна купити ПДР, де докладно описані всі правила дорожнього руху, де дуже зручно розписані всі правила з роз'ясненнями. Також є можливість придбати ілюстровані правила, де багато правил роз'яснюються у вигляді картинок.

 

Після курсу навчання необхідно скласти іспит, до якого варто посилено готуватися. В даному розділі можна екзаменаційні білети ДАІ купити, щоб полегшити процес навчання. Ви будете точно готуватися з тих питань, які попадуться вам під час іспиту. Всі вони розписані за пунктами з коментарями та поясненнями.

 

Квитки ДАІ купити нескладно, досить зайти на сайт «Ерудит» і ознайомитися з описом кожної книги, дізнатися подробиці про допомогу і вибрати те, яке найбільш підходить для вас. Вивчення правил дорожнього руху має величезне значення, воно допоможе уникнути аварійних ситуація надалі, допоможе розбиратися в знаках на дорозі.