Бджільництво

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 15

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 1. Полный справочник пчеловода
  71 грн.

  • Автор: Корж Валерій
  • Код товару: 1002511

  Перевірена інформація! Корисні поради! З цим детальним довідником ви організуєте пасіку з нуля і взнаєте умови отримання багатого медозбору!

 2. Лечебная сила меда, прополиса, пыльцы и других продуктов пчеловодства
  47 грн.

  • Код товару: 1003027

  Книга розповість, як за допомогою меду зміцнити здоров'я і імунітет, нормалізувати роботу внутрішніх органів, підвищити опірність стресам. Ви знайдете тут прості рецепти використання продуктів бджільництва для лікування і профілактики кашлю, нежиті, подагри, болю в спині і суглобах, шкірних захворювань, гастриту, циститу, жіночих хвороб...

 3. Типичные ошибки пчеловода
  20 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Круковер Володимир
  • Код товару: 1000681

  Про секрети вулика, проблемах зимівлі і медозбору, а також про багато іншого, що не дозволить допускати помилки при утриманні бджіл, ви дізнаєтеся з цієї книги.

 4. Календар бджоляра
  22 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1002039

  Видання присвячене двом важливим аспектам бджільництва — помісячному виконанню робіт на пасіці й створенню кормової бази для бджіл. Читач знайде у книзі детальний опис робіт на пасіці, біологічну характеристику медоносних рослин, рекомендації щодо кочівлі пасік і багато іншої корисної інформації.

 5. Пчелы. Разведение и содержание
  35 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1005230

  Як організувати пасіку? Як забезпечити високу продуктивність бджолиних сімей? Як перетворити бджільництво в високоприбуткове підприємство? Відповіді на ці та багато інших питань допоможуть і пасічнику-любителю, і професіоналу.

 6. 500 советов пчеловоду
  28 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1002671

  У цій книзі зібрані практичні поради, що стосуються утримання бджіл. Ви дізнаєтеся, як влаштовувати пасіки, утримувати і розводити бджолині сім'ї, проводити профілактику і лікування найбільш поширених хвороб бджіл і збирати продукти їх життєдіяльності.

 7. Календарь пчеловода
  25 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1008591

  Видання присвячене двом важливим аспектам бджільництва - помісячним виконанням робіт на пасіці й створенню кормової бази для бджіл. Читач знайде в книзі докладний опис робіт на пасіці, біологічну характеристику медоносних рослин, рекомендації по кочівлі пасік і багато іншої корисної інформації.

 8. Медоносная пасека. 1000 полезных советов
  28 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1008342

  Ви любите мед? Ви вірите в цілющу силу продуктів бджільництва? Ви хочете завести пасіку? В такому випадку ця книга - для вас! У ній містяться важливі і цінні поради щодо придбання, виготовлення та облаштування вуликів, догляду за бджолами, їх розведення і лікування та багато іншого...

 9. Самый полный справочник пчеловода
  83 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1001289

  Про те, як організувати присадибну пасіку, істотно підвищити медозбір, запобігти роїння і хвороби бджіл, правильно підготувати бджолині сім'ї до зимівлі, переробляти і зберігати продукти бджільництва, дізнаються початківці і досвідчені бджолярі. Ви дізнаєтеся про головну складову пасіки - бджолиний будинок, про конструктивні особливості різних типів вуликів. Ця книга для тих, хто вирішив пов'язати своє життя з дивовижним...

 10. Пчелы и пчеловодство
  24 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1001135

  Ви цікавитеся бджільництвом, але не знаєте, з чого почати? Ви досвідчений бджоляр і шукаєте спосіб зробити свою пасіку ще більш продуктивною? Ви хочете дізнатися більше про мед і продукти бджільництва? Тоді ця книга для Вас! У ній детально в доступній формі описані всі аспекти бджільництва від порівняльної характеристики порід бджіл і опису пасічного інвентарю до організації пасіки, боротьби з шкідниками і хворобами бджіл...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 15

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Книги з бджільництва для початківців і професіоналів

Для розширення кругозору всім пасічникам, особливо початківцям, постійно необхідна література для бджолярів, яка здатна допомогти у вирішенні важливих і актуальних завдань. У таких книгах можна знайти відповіді на всі питання:

 • що таке бджолина сім'я;
 • хто такі трутні;
 • чи потрібно давати бджолам цукор;
 • як правильно ставити бджіл у зимівник і т.п.

Книги з бджільництва, представлені в розділі, не тільки полегшують роботу пасічника, а й роблять її більш ефективною і результативною.

Література по бджільництву умовно ділиться на кілька тематик: збір пилку, виробництво воску, утримання та розведення бджіл, збір маточного молочка, запилення рослин, виробництво товарного меду, розведення бджіл для продажу, виробництво бджолиної отрути. У нашому інтернет-магазині можна придбати книги для бджолярів як однієї конкретної тематики, так і видання, що охоплюють широкий спектр питань.

Якщо вас цікавить бджільництво, але ви не знаєте, з якого боку до нього підійти, вам варто заглибитися в читання спеціалізованих книг. Практичні поради, які можна знайти в такій літературі, відкриють завісу таємниці, як успішно займатися пасікою.