Бджільництво

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 15

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 1. Типичные ошибки пчеловода
  20 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Круковер Володимир
  • Код товару: 1000681

  Про секрети вулика, проблемах зимівлі і медозбору, а також про багато іншого, що не дозволить допускати помилки при утриманні бджіл, ви дізнаєтеся з цієї книги.

 2. Пчелы и пчеловодство
  24 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1001135

  Ви цікавитеся бджільництвом, але не знаєте, з чого почати? Ви досвідчений бджоляр і шукаєте спосіб зробити свою пасіку ще більш продуктивною? Ви хочете дізнатися більше про мед і продукти бджільництва? Тоді ця книга для Вас! У ній детально в доступній формі описані всі аспекти бджільництва від порівняльної характеристики порід бджіл і опису пасічного інвентарю до організації пасіки, боротьби з шкідниками і хворобами бджіл...

 3. Советы опытного пчеловода
  39 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Поль Фрідріх
  • Код товару: 1000374

  Відповіді на будь-які питання по бджільництву завжди у вас під рукою! Книга наочно описує особливості утримання бджіл, дає поради щодо вибору місця для пасіки і крок за кроком роз'яснює всі етапи роботи з бджолами. Ясні і чіткі рекомендації, проілюстровані більш ніж 200 фотографіями, полегшать роботу починаючому бджоляру і підкажуть нові ідеї досвідченому пасічнику. Видання розповідає про...

 4. Современный справочник пчеловода
  129 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Білик Елліна
  • Код товару: 1000263

  Увазі читачів пропонується сучасний довідник бджоляра. Відомості про життя бджолиної сім'ї, облаштування пасіки, сезонні пасічні роботи, про боротьбу з хворобами та шкідниками бджіл, медозбір та отримання продуктів бджільництва - про все це...

 5. Універсальна енциклопедія практикуючого бджоляра
  33 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1008592

  Бджільництво - не тільки важлива галузь сільського господарства, але й чудове хобі для того, хто небайдужий до природи і власного здоров’я. Робота з бджолами - захоплива справа для людей різного віку. У цій книжці зібрано найціннішу інформацію, яка допоможе організувати пасіку й одержувати...

 6. Пчеловодство для дома и заработка
  20 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1000711

  Бджільництвом захоплюються люди різного віку та професії. І не тільки в сільській місцевості, але і в містах. Догляд за бджолами на невеликих пасіках - це активний відпочинок, кращий вид трудової терапії. Він покращує здоров'я, зміцнює організм людини, підвищує працездатність, а плоди цієї праці допомагають поповнити сімейний бюджет.

 7. Великий сучасний довідник бджоляра
  135 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Білик Елліна
  • Код товару: 1003753

  Вашій увазі пропонується великий сучасний довідник бджоляра. На його сторінках подаються відомості про життя бджолиної сім’ї, облаштування пасіки, сезонні пасічні роботи, про боротьбу із хворобами і шкідниками бджіл, одержання меду та інших цінних продуктів бджільництва. При створенні книжки...

 8. Календар бджоляра
  22 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1002039

  Видання присвячене двом важливим аспектам бджільництва — помісячному виконанню робіт на пасіці й створенню кормової бази для бджіл. Читач знайде у книзі детальний опис робіт на пасіці, біологічну характеристику медоносних рослин, рекомендації щодо кочівлі пасік і багато іншої корисної інформації.

 9. Пчелы. Разведение и содержание
  35 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1005230

  Як організувати пасіку? Як забезпечити високу продуктивність бджолиних сімей? Як перетворити бджільництво в високоприбуткове підприємство? Відповіді на ці та багато інших питань допоможуть і пасічнику-любителю, і професіоналу.

 10. 500 советов пчеловоду
  28 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1002671

  У цій книзі зібрані практичні поради, що стосуються утримання бджіл. Ви дізнаєтеся, як влаштовувати пасіки, утримувати і розводити бджолині сім'ї, проводити профілактику і лікування найбільш поширених хвороб бджіл і збирати продукти їх життєдіяльності.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 15

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Книги з бджільництва для початківців і професіоналів

Для розширення кругозору всім пасічникам, особливо початківцям, постійно необхідна література для бджолярів, яка здатна допомогти у вирішенні важливих і актуальних завдань. У таких книгах можна знайти відповіді на всі питання:

 • що таке бджолина сім'я;
 • хто такі трутні;
 • чи потрібно давати бджолам цукор;
 • як правильно ставити бджіл у зимівник і т.п.

Книги з бджільництва, представлені в розділі, не тільки полегшують роботу пасічника, а й роблять її більш ефективною і результативною.

Література по бджільництву умовно ділиться на кілька тематик: збір пилку, виробництво воску, утримання та розведення бджіл, збір маточного молочка, запилення рослин, виробництво товарного меду, розведення бджіл для продажу, виробництво бджолиної отрути. У нашому інтернет-магазині можна придбати книги для бджолярів як однієї конкретної тематики, так і видання, що охоплюють широкий спектр питань.

Якщо вас цікавить бджільництво, але ви не знаєте, з якого боку до нього підійти, вам варто заглибитися в читання спеціалізованих книг. Практичні поради, які можна знайти в такій літературі, відкриють завісу таємниці, як успішно займатися пасікою.