Пазли об'ємні 3D

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

 1. Пазлы 3D ''Мой любимый домик'' XY-1533 - Книжный интернет магазин - "Эрудит"
  71 грн.

  • Код товару: 1006993

  Crystal puzzle - це об'ємні головоломки з напівпрозорого пластику. Деталі головоломок збираються разом без клею, утворюючи об'ємні...

 2. Пазлы 3D ''Авианосец Constellation CV-64'' - Книжный интернет магазин - "Эрудит"
  12 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1006048

  Об'ємні 3D-пазли - це сучасні конструктори. Їх елементи з'єднуються між собою в трьох вимірах.

 3. Пазлы 3D ''Мой любимый домик'' XY-1533 - Книжный интернет магазин - "Эрудит"
  82 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1006996

  Crystal puzzle - це об'ємні головоломки з напівпрозорого пластику. Деталі головоломок збираються разом без клею, утворюючи об'ємні конструкції. Якщо буде потрібно рішення, загляньте...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

Об'ємні пазли для дітей

Не всі батьки маленьких дітей знають, що таке 3d пазли. Якщо до цього дитина збирав лише звичайні пазли, причому заняття це його дуже захоплювало, йому точно сподобаються ще й об'ємні пазли. Вони являють собою сучасні конструктори, які вийде скласти в єдине ціле із застосуванням тривимірного виміру, тоді як у класичних пазлах використовується тільки два виміри.

Пазли об'ємні вважаються універсальної розвиваючою грою, яка сподобається не тільки дітям, а й дорослим. Вона має різні рівні складності, тому придбати таку іграшку можна і малюкові, і людині старшого віку, який захоплюється створенням фігур з деталей. Пазли об'ємні 3d можна використовувати і в сімейному колі, разнообразив таким чином своє дозвілля.

Об'ємні пазли для дітей збираються без використання ножиць і клею. Транспортні засоби, архітектурні будови, тварини, знаки зодіаку, планети - якщо ви шукайте пазли об'ємні, купити їх в різних варіаціях можна в інтернет-магазині «Ерудит». Зазвичай вони виготовляються з картону, м'яких полімерів або дерева. Така гра розвиває працьовитість, кмітливість і дрібну моторику рук, тренуючи посидючість і увагу.