Пазли об'ємні 3D

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

Об'ємні пазли для дітей

Не всі батьки маленьких дітей знають, що таке 3d пазли. Якщо до цього дитина збирав лише звичайні пазли, причому заняття це його дуже захоплювало, йому точно сподобаються ще й об'ємні пазли. Вони являють собою сучасні конструктори, які вийде скласти в єдине ціле із застосуванням тривимірного виміру, тоді як у класичних пазлах використовується тільки два виміри.

Пазли об'ємні вважаються універсальної розвиваючою грою, яка сподобається не тільки дітям, а й дорослим. Вона має різні рівні складності, тому придбати таку іграшку можна і малюкові, і людині старшого віку, який захоплюється створенням фігур з деталей. Пазли об'ємні 3d можна використовувати і в сімейному колі, разнообразив таким чином своє дозвілля.

Об'ємні пазли для дітей збираються без використання ножиць і клею. Транспортні засоби, архітектурні будови, тварини, знаки зодіаку, планети - якщо ви шукайте пазли об'ємні, купити їх в різних варіаціях можна в інтернет-магазині «Ерудит». Зазвичай вони виготовляються з картону, м'яких полімерів або дерева. Така гра розвиває працьовитість, кмітливість і дрібну моторику рук, тренуючи посидючість і увагу.