Озорные книжки

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

В серії «Озорные книжки» зібрана дитяча класика, на якій виховувалися ще мами і бабусі. Це книжки, які підтримують зв'язок між поколіннями, допомагають знайти спільне між дітьми і батьками.

 

Книжки називаються пустотливими тому, що їх герої (діти, тварини, казкові персонажі) не завжди поводяться правильно. Але вони осягають світ, набиваючи гулі, як і звичайна дитина.

 

Читачі дошкільного віку прекрасно сприймають повчання, які в тій чи іншій формі є в книгах дитячих класиків. У них реалізується і інша потреба дошкільника - пізнання навколишнього світу, себе, інших, суспільства.

 

Всі «Озорные книжки» призначені для веселощів і гарного настрою. Вірші класиків (Барто, Чуковського, Пивоварової) порадують дітей і батьків.

 

Оповідання Зощенка, Циферова, Носова, які з дитинства пам'ятають усі дорослі, на прикладі героїв вчать шукати вихід з будь-якої, навіть найскладнішої і безглуздої ситуації, відповідати за свої вчинки і виправляти наслідки. Жити в гармонії з навколишнім світом навчать казки Біанкі, оповідання Чапліної про тварин і їх пригоди. Ніколи не втратять актуальності казки братів Грімм. Для тих, хто любить співати, підійдуть книжки з віршами-пісеньками Пляцковського, відомими за радянськими мультиками.