«LiqPay» - це система миттєвих платежів, створена «Приватбанком».

Працювати з «Liqpay» просто і зручно: не потрібно завантажувати якісь програми, зберігати в безпечному місці якісь файли, витрачати свій час і гроші, отримуючи «атестати», не потрібно запам'ятовувати паролі.

На нашому сайті оплата через систему «LiqPay» повністю автоматизована. Почніть використовувати «LiqPay», і доповніть цей список!

Для роботи з «LiqPay» не потрібна реєстрація. Ідентифікатором (номером рахунку) служить номер мобільного телефону, а високий рівень безпеки забезпечується технологією OTP (One-time Password - одноразовий пароль). Транзакції підтверджуються динамічним одноразовим паролем, який надсилається в безкоштовній СМС.

Команда «LiqPAY» має 15-річний досвід роботи у сфері управління ризиками і запобігання шахрайства. Надійність «Liqpay» підтверджена сертифікатами GoDaddy Secure Web Site, Verified by Visa і MasterCard SecureCode.

Для того, щоб сплатити за товар, після оформлення замовлення вам достатньо обрати опцію «Оплата картою на сайті» і слідувати інструкціям системи.

Пропонуємо переглянути відеоінструкцію з оплати товарів інтернет-магазину через систему «LiqPAY». Для зручності перегляду рекомендуємо розкрити відео на весь екран.

 

 

Переглянутою інструкція дає вам всі необхідні знання для оплати товару з використанням «LiqPAY».

Якщо ж ви хочете більш глибоко ознайомитися з роботою цієї популярної платіжної системи, рекомендуємо переглянути наступні ролики:

1. Реєстрація

2. Персональні дані

3. Верифікація карти

4. Поповнення гаманця

5. Переклад з гаманця на гаманець

6. Виведення коштів