Полювання. Риболовля

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 15

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 1. Русская рыбалка. Жизнь и ловля пресноводных рыб
  99 грн.

  • Автор: Сабанєєв Леонід
  • Код товару: 1002289

  До книги увійшли перша і частково друга частини фундаментальної праці відомого російського вченого, рибалки, мисливця і письменника Леоніда Павловича Сабанєєва (1844-1898) «Риби Росії». У книзі в популярній формі викладаються спосіб життя, звички і способи лову майже всіх відомих в Росії прісноводних риб. У додатках даються короткі...

 2. Справочник мастера-рыболова
  57 грн.

  • Код товару: 1004030

  У книзі розкриваються секрети успішної риболовлі. Автор ділиться знаннями про те, як підготувати снасті, приманки, підгодовування тощо, як домогтися максимального улову в умовах різних водойм в будь-який час року. Окремий розділ присвячений опису способів обробки і зберігання риби, наведені оригінальні рецепти приготування рибних страв.

 3. Зимняя рыбалка. Особенности ловли. Снасти. Техника
  37 грн.

  • Код товару: 1007411

  Керуючись цією книгою, любителі зимової риболовлі зможуть похвалитися чудовим уловом! Універсальний посібник з підлідного лову допоможе зловити ляща і миня, окуня і судака, щуку і карася... Тут висвітлені всі аспекти вудіння на блешню, балансир, мормишку, жерлицу, дані цінні рекомендації по принаджуванню і підгодовуванню риби, докладно описані прості...

 4. Охотничьи собаки. Легавые, спаниели, таксы
  29 грн.

  • Код товару: 1000015

  Ця книга є продовженням тої, що вийшла раніше книги з однойменною назвою. До неї увійшли описи таких порід, як лягаві, спанієлі і такси. Автор книги - кінолог-професіонал з великим стажем роботи. Їм накопичено багатий досвід поводження з собаками різних порід, підпорядкування людині їх прихованих потенційних можливостей. У цій книзі виклад матеріалу грунтується не тільки на досвіді власних спостережень автора...

 5. Ловим со льда. Все секреты зимней рыбалки
  99 грн.

  • Код товару: 1006158

  Дана монографія складена в допомогу рибалкам, що захоплюються зимовою ловлею на льоду. Автор навчить Вас секретам зимової ловлі на окуня, щуку, судака, миня, плотву, карася, йоржа, ляща та ін. Ви дізнаєтеся за якими критеріями вибирати водойму для риболовлі на льоду, як правильно одягнутися, щоб не замерзнути, які пристосування мати, а також...

 6. Щука. 50 способов и приемов ловли
  65 грн.

  • Код товару: 1008267

  Різноманіття прийомів лову. Поради досвідчених рибалок. Хитрощі і секрети. Щука - улюблена здобич рибалок! У даній книзі кожен рибалка зможе знайти корисні поради для підвищення улову та вилову особливо великих екземплярів. Описано безліч способів лову!

 7. Стань хорошим охотником
  156 грн.

  • Код товару: 1004290

  Книга допоможе підготуватися і здати іспит бажаючому стати мисливцем; молодому мисливцеві - поповнити знання у області полювання, бувалому - згадати забуте і збагатити свій досвід. Практичні викладки, рекомендації, поради підкріплені життєвими прикладами, досвідом. Знайомі, друзі, рідні зроблять мисливцеві прекрасний і корисний подарунок, вручивши таку книгу до дня його народження, ювілею.

 8. Большая иллюстрированная энциклопедия рыбалки
  105 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1000474

  Корисні поради, докладні інструкції і рибальські хитрощі для бувалих рибалок і новачків! Бонус! Календар рибалки, який підкаже час самого кращого клювання різних видів риб!

 9. Опытный рыболов. Всегда с уловом
  34 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Пишков Олександр
  • Код товару: 1002690

  Книга розрахована на широкі верстви любителів риболовлі. На її сторінках детально, на сучасному рівні розбираються способи, прийоми і тонкощі лову найпоширеніших риб Європейської частини Росії протягом року, обґрунтовується правильний вибір снастей і рибальських приладь. Прояснюються...

 10. Ваша первая энциклопедия рыбалки
  55 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1005224

  Риболовля - одне з найдавніших занять людини, яке не тільки не забулося з століттями, а й перетворилося в улюблений вид спорту, відпочинку та промислу у багатьох людей. У цій книзі ви дізнаєтеся про особливості рибальства в наші дні, які існують види промислових риб, познайомитеся з різними снастями, а також дізнаєтеся оригінальні рецепти приготування рибних страв.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 15

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Книги по риболовлі та полювання для початківців і професіоналів

Всім відомо, що книги - джерело знань, вони містять багато корисної інформації, не тільки художня література користується популярністю, але і різні енциклопедії та інші книги з корисною інформацією. Книги по рибалці допоможуть розібратися з різними снастями і підгодували.

Досвідчені рибалки поділяться своїм досвідом, розкажуть, коли і як краще ловити певний тип риб. Кожна риба має свої особливості, мешкає в певних місцях. Снасті мають масу відмінностей, тому огляд спінінгів, який представляє література по рибалці, виручить початківця рибалки. Такі тонкі нюанси знають тільки досвідчені рибалки, вони діляться своїми знаннями в книгах.

Книги по полюванню також містять корисні поради для тих, хто вирушає на полювання на різних звірів. Полювання може відбуватися на різних територіях, різною зброєю. Вирушаючи на полювання, краще скористатися порадами досвідчених фахівців, які не один рік займаються полюванням, знають правила поводження зі зброєю, з тваринами. Література по полюванню може стати відмінним подарунком для тих, хто захоплюється даними хобі, він допоможе розібратися в методах полювання і виборі місця.