Полювання. Риболовля

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 14

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 1. Рибальські снасті і мисливське спорядження своїми руками. Виготовлення та ремонт (російською мовою)
  105 грн.

  • Код товару: 1000474

  Якщо Ви захоплюєтеся риболовлею чи полюванням, то посібник "Рибальські снасті і мисливське спорядження своїми руками. Виготовлення та ремонт" стане незамінним Вашим помічником у цій справі. Ця книга навчить Вас завжди повертатися додому з хорошому уловом і здобиччю! Тут Ви дізнаєтеся, на які приманки і насадки клюють найпопулярніші...

 2. Довідник майстра-рибалки (російською мовою)
  57 грн.

  • Код товару: 1004030

  У книзі розкриваються секрети успішної риболовлі. Автор ділиться знаннями про те, як підготувати снасті, приманки, підгодовування тощо, як домогтися максимального улову в умовах різних водойм в будь-який час року. Окремий розділ присвячений опису способів обробки і зберігання риби, наведені оригінальні рецепти приготування рибних страв.

 3. Зимова рибалка. Особливості лову. Снасті. Техніка (російською мовою)
  37 грн.

  • Код товару: 1007411

  Керуючись цією книгою, любителі зимової риболовлі зможуть похвалитися чудовим уловом! Універсальний посібник з підлідного лову допоможе зловити ляща і миня, окуня і судака, щуку і карася... Тут висвітлені всі аспекти вудіння на блешню, балансир, мормишку, жерлицу, дані цінні рекомендації по принаджуванню і підгодовуванню риби, докладно описані прості...

 4. Охотничьи собаки. Легавые, спаниели, таксы
  29 грн.

  • Код товару: 1000015

  Эта книга является продолжением вышедшей ранее книги с одноименным названием. В нее вошли описания таких пород, как легавые, спаниели и таксы. Автор книги - кинолог-профессионал с большим стажем работы. Им накоплен богатый опыт обращения с собаками разных пород, подчинения человеку их скрытых потенциальных возможностей. В этой книге изложение материала основывается не только на опыте собственных наблюдений автора...

 5. Ловля хижої риби круглий рік (російською мовою)
  24 грн.

  • Автор: Пишков Олександр
  • Код товару: 1002637

  Довідник розрахований на широкі верстви любителів риболовлі. У книзі детально, на сучасному рівні розбираються способи, прийоми і тонкощі лову найпоширеніших риб Європейської частини Росії протягом року, обґрунтовується правильний вибір снастей і рибальських приладь.

 6. Дорогоцінна енциклопедія мисливця (російською мовою)
  25 грн.

  • Код товару: 1002069

  Ви вирішили стати мисливцем? Вітаємо! Вам не доведеться шкодувати про свій вибір, адже це - найбільш захоплююче на світлі хобі. Вибір і підготовка спорядження і зброї, види боєприпасів, різновиди полювання на звіра і птицю, секрети дресирування мисливських собак - про все це зі знанням справи розповідає автор книги, досвідчений мисливець.

 7. Ловимо з льоду. Всі секрети зимової риболовлі (російською мовою)
  99 грн.

  • Код товару: 1006158

  Дана монографія складена в допомогу рибалкам, що захоплюються зимовою ловлею на льоду. Автор навчить Вас секретам зимової ловлі на окуня, щуку, судака, миня, плотву, карася, йоржа, ляща та ін. Ви дізнаєтеся за якими критеріями вибирати водойму для риболовлі на льоду, як правильно одягнутися, щоб не замерзнути, які пристосування мати, а також...

 8. Щука. 50 способів і прийомів лову
  65 грн.

  • Код товару: 1008267

  Різноманіття прийомів лову. Поради досвідчених рибалок. Хитрощі і секрети. Щука - улюблена здобич рибалок! У даній книзі кожен рибалка зможе знайти корисні поради для підвищення улову та вилову особливо великих екземплярів. Описано безліч способів лову!

 9. Російська риболовля. Життя і ловля прісноводних риб (російською мовою)
  99 грн.

  • Автор: Сабанєєв Леонід
  • Код товару: 1002289

  До книги увійшли перша і частково друга частини фундаментальної праці відомого російського вченого, рибалки, мисливця і письменника Леоніда Павловича Сабанєєва (1844-1898) «Риби Росії». У книзі в популярній формі викладаються спосіб життя, звички і способи лову майже всіх відомих в Росії прісноводних риб. У додатках даються короткі...

 10. Як спіймати велику рибу
  65 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1008266

  Подарунок для справжніх чоловіків! З цією книгою ви зможете ловити рибу навіть там, де вона попадалася на гачок лише іноді. Причому не просто рибу, а суперрибу - щуку, сома, голованя, жереха і інших хижаків!

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 14

Сторінка:
 1. 1
 2. 2

Книги по риболовлі та полювання для початківців і професіоналів

Всім відомо, що книги - джерело знань, вони містять багато корисної інформації, не тільки художня література користується популярністю, але і різні енциклопедії та інші книги з корисною інформацією. Книги по рибалці допоможуть розібратися з різними снастями і підгодували.

Досвідчені рибалки поділяться своїм досвідом, розкажуть, коли і як краще ловити певний тип риб. Кожна риба має свої особливості, мешкає в певних місцях. Снасті мають масу відмінностей, тому огляд спінінгів, який представляє література по рибалці, виручить початківця рибалки. Такі тонкі нюанси знають тільки досвідчені рибалки, вони діляться своїми знаннями в книгах.

Книги по полюванню також містять корисні поради для тих, хто вирушає на полювання на різних звірів. Полювання може відбуватися на різних територіях, різною зброєю. Вирушаючи на полювання, краще скористатися порадами досвідчених фахівців, які не один рік займаються полюванням, знають правила поводження зі зброєю, з тваринами. Література по полюванню може стати відмінним подарунком для тих, хто захоплюється даними хобі, він допоможе розібратися в методах полювання і виборі місця.