Нумерологія. Імена. Прикмети

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

Книги про нумерологію, імені та прикмети

Заглянути в майбутнє - давня мрія людини. Нумерологія відкриває завісу над долею, застосовуючи числа. На відміну від математики, де числа мають кількісне значення, нумерологія пов'язує числа з якісними характеристиками. Об'єктом нумерології може бути не тільки людина, а будь-яке явище або об'єкт. У давні часи математика і філософія були тісно пов'язані між собою. Числа вирішували завдання філософії, а житейські істини намагалися описати в допомогою числових методів.

Книги з нумерології захоплюючі для будь-якої аудиторії. Закінчені прагматики будують свої прогнози на основі чисел, граючи на біржі. Зворушливі мрійники використовують цифрові значення для з'ясування рис характеру майбутнього супутника життя. Для невіруючих в передбачення література з нумерології представляє нескінченний предмет дотепів. Купити книги по нумерології захочуть всі цікаві читачі.

Поважні вчені, любителі каббали і тлумачі біблії писали книги з нумерології. Купити в інтернет магазині різноманітні книги можна, задавши тему нумерології в пошуку. Захоплююче читання дасть поживу для роздумів вдумливому читачеві. Струнку теорію числових залежностей можна перевірити на рідних і близьких. Купити літературу з нумерології можна в подарунок будь-якій людині.