Науково-популярна література

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

Науково-популярна література призначена для того, щоб донести до масового читача наукові відкриття. У книзі Майка Роде «Скетчноутінг. Посібник по візуалізації ідей», яка перекладена українською мовою, пояснюється, як створювати скетчі, тобто візуальні записки. Скетчі можуть перебувати в досить складних відносинах один з одним, що виражається у вигляді схем і значків. Чим гірше ви малюєте, тим більше вас здивує результат.

 

Книга «Найкоротша історія часу» (українською мовою), написана найвідомішим сучасним астрофізиком Стівеном Хокінгом в співавторстві з Леонардом Млодіновим, що вивчають квантову теорію, - це перероблене і скорочене перевидання популярної книги «Коротка історія часу». Щоб зрозуміти складні відкриття сучасної фізики (квантову механіку і теорію суперструн), дізнатися істину про виникнення всесвіту, потрібно бути просто допитливим.

 

«Три книги про простір і час» - це цикл, написаний Стівеном Хокінгом. Перша книга - «Коротка історія часу». Книга «Чорні дірки і молоді всесвіти» - це філософські автобіографічні есе. Книга «Теорія всього» - унікальна. Вона заснована на лекціях вченого. Це спроба об'єднати суперечливі фізичні теорії.