Менеджмент. Управління підприємством

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

 1. Витисни з персоналу все! Мотивація продавців в роздрібному магазині
  88 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1003731

  Якщо ви хапаєтесь за голову, не знаючи, як збільшити продажі, тому що ваші клієнти йдуть до конкурентів, задумайтеся: з ким ви працюєте? Зніміть, нарешті, рожеві окуляри і розберіться в тому, як ефективно управляти своїми продавцями...

 2. Мерчандайзинг. Курс управління асортиментом в роздрібі (CD в комплекті)
  156 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Сисоєва Світлана
  • Код товару: 1003730

  Мерчандайзинг - система заходів, що проводяться в мікросвіті магазину і спрямованих на те, щоб покупцям було зручно, приємно і вигідно здійснювати покупку. Автори докладно розглядають трирівневу...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

Книги з менеджменту

Економічна освіта не гарантує того, що людина зможе грамотно побудувати ієрархічний ланцюжок на своєму місці роботи таким чином, щоб ефективність і продуктивність були на вищому рівні. Навичок спілкування і теорій керування не достатньо для отримання миттєвого результату і досягнення поставленої мети. Книги з менеджменту будуть не тільки корисним підмогою в освітньому процесі, а й дозволять новачкові розкрити в собі потенціал керівника.

Література з менеджменту може бути рекомендована в якості наукового посібника з метою розробки стратегічного поведінки в таких напрямках:

 •         кадровий або управлінський менеджмент;
 •         управління інноваціями (інноваційний);
 •         фінансове планування (фінансовий).

За допомогою інтернет-магазину просто купити книги з менеджменту, які допоможуть розробити системи мотивації на підприємстві, організувати оперативну роботу роздрібної торгівлі або створити додатковий спосіб залучення потенційного клієнта із застосуванням систем мерчандайзингу. Купити літературу з менеджменту за прийнятними цінами доступно для кожного. Компактні CD в комплекті послужать додатковою перевагою в отриманні знань.