Медицина. Здоров'я

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 129

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. -16% Лунный календарь 2018

  Звичайна ціна: 45 грн.

  Special Price 38 грн.

  • Автор: Семенова Анастасія
  • Код товару: 999478

  Місячний календар на 2018 рік допоможе вам побудувати своє життя відповідно до місячними ритмами. Знаючи особливості кожного місячного дня, ви зможете зміцнити своє здоров'я і матеріальне становище, гармонізувати енергетику будинку, налагодити сімейні відносини і привести в порядок інші сфери вашого життя.

 2. Секрети карпатського травника
  78 грн.

  • Автор: Середа Микола
  • Код товару: 999162

  Трава, як чоловік, корінням держиться землі, а душею тягнеться до неба. Бо звідти вона посіяна. Кожній траві свій час. І кожному хворому - своя трава. У Миколи Середи трави мають свій дух, розум, пам'ять. Бо справді лікують лікарі, а виліковує Природа.

 3. Очищение крови, сосудов, печени, суставов народными средствами
  36 грн.

  • Автор: Семенда Світлана
  • Код товару: 900646

  Кожна людина хоче бути здоровою, і одним з методів повернути здоров'я є детоксикація - очищення організму. У книзі представлені рецепти і способи очищення народними засобами крові, судин, печінки і суглобів. Запропоновані методики вже допомогли багатьом людям, спробуйте їх і ви. Увага! Всі рекомендації повинні бути узгоджені з лікарем.

 4. Здоровые сосуды, или Зачем человеку мышцы?
  34 грн.

  • Автор: Бубновський Сергій
  • Код товару: 999420

  У своїй книзі «Здорові судини, або Навіщо людині м'язи?» Доктор Бубновський пропонує читачам унікальну систему вправ для лікування судинних захворювань і пов'язаних з ними проблем серця і головного мозку (гіпертонія, тромбофлебіт, аритмія, болі в серці, атеросклероз, інфаркт та ін. ). Як пов'язана поява судинних захворювань із згасанням м'язової системи? Остеохондроз та ішемічна...

 5. Медицина Болотова
  41 грн.

  • Автор: Болотов Борис
  • Код товару: 1008927

  Основні принципи лікування по Болотову і універсальний довідник лікарських препаратів, розроблені академіком, - під однією обкладинкою! Більшість ліків, створених академіком Болотовим, засновані на використанні ферментів молочнокислого бродіння лікарських рослин. Їх приготування і застосування відрізняється простотою і доступно...

 6. -5% Цигун для начинающих (книга+DVD)

  Звичайна ціна: 185 грн.

  Special Price 175 грн.

  • Автор: Галунов Георгій
  • Код товару: 1001323

  Цигун - унікальна універсальна система оздоровлення, якою може займатися будь-яка людина, незалежно від стану здоров'я і віку і яка дає кожному свій неповторний шлях саморозвитку. Автор книги і ведучий занять, показаних на DVD диску - Георгій Галунов...

 7. Анатомия человека: большой популярный атлас
  262 грн.

  • Автор: Біліч Габріель
  • Код товару: 1006542

  Вибираючи домашній анатомічний атлас, легко розгубитися. Наукові книги лякають термінами, латиною і дрібними малюнками з нескінченними підписами. Популярні, навпаки, грішать неточностями і поверхневою подачею матеріалу. Ви тримаєте в...

 8. Очищение, восстановление, омоложение за три дня. Экспресс-программа
  14 грн.

  • Автор: Семенова Анастасія
  • Код товару: 1007716

  Унікальна експрес-програма по очищенню, відновленню й омолодженню організму від автора бестселерів Анастасії Семенової! В її книзі представлені конкретні рекомендації, як ефективно і безпечно для здоров'я очистити свій організм в домашніх умовах. Кожен день детально розписаний і збудований таким чином, що відмова від їжі не видасться болючою або виснажливою.

 9. 1000 ответов на вопросы, как вернуть здоровье
  39 грн.

  • Автор: Бубновський Сергій
  • Код товару: 990755

  Автор бестселерів «Природа розумного тіла», «Код здоров'я серця і судин» Сергій Бубновський, найвідоміший російський лікар-практик, що пройшов через випробування власним нездоров'ям, доктор медичних наук, професор, відповідає на численні запитання читачів, що стосуються не тільки остеохондрозу хребта і різних хвороб суглобів, а й таких супутніх захворювань, як сирінгомієлія...

 10. Большая книга о здоровье
  40 грн.

  • Автор: Віілма Лууле
  • Код товару: 990959

  У цій ілюстрованій енциклопедії зібрані ідеї та практичні поради великого вчителя, які допоможуть вам дізнатися, що таке здоров'я, і на практиці використовувати ці знання, допоможуть зберегти фізичне і душевне здоров'я, зрозуміти чому ви хворієте самі, ваші рідні та близькі. Ця книга про кохання - найчистішої і самої цілющої енергії з усіх існуючих і про прощення - єдиною звільняє силі у Всесвіті і засобі здобуття свободи.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 129

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Інформативність і користь книг про медицину для студентів і звичайних громадян

Вважається, то книги про медицину необхідні тільки для тих, хто вивчає медицину глибоко в спеціалізованих навчальних закладах. Часто їх купують майбутні лікарі і медсестри. Медицина - складна наука, вона охоплює різні сфери, тому деякі книги присвячені окремим захворюванням або ж конкретним органам.

Купуючи книги, ви отримаєте доступ до важливої ​​інформації, яка допоможе вам вивчити свої захворювання, симптоми, різноманітні способи лікування. Більшість книг написано досвідченими лікарями, кандидатами медичних наук. Вони повністю розкривають тему хвороб, допомагають розібратися в перебіг захворювання і зрозуміти, як довго триватиме, як можна позбутися від нього швидкими методами.

Багато книги присвячені народній медицині, а також різноманітним способам підтримки здоров'я. Медична література може бути присвячена красі та здоров'ю, а деякі допомагають позбавити від шкідливих звичок. Існує безліч способів позбавлення від куріння і алкоголізму, головне знайти відповідний для себе метод і слідувати інструкціям, розробленим досвідченими лікарями-наркологами. Кожен сам вибирає, яка галузь медицини йому цікава.