Маркетинг. Реклама

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

 1. Мерчендайзинг. Мистецтво продавати (Б. Іванченко)
  28 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1004437

  У книзі розкрито і в доступній формі висвітлено прийоми мерчендайзингу - мистецтва продавати, - починаючи з передпродажної підготовки та подання товару як такого до естетично завершених правил роботи продавця з покупцем.

 2. Простое лидерство - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  29 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Шефер Бодо
  • Код товару: 1006700

  Маркетинг - это совсем просто. Его задача состоит лишь в том, чтобы найти покупателей и убедить их купить именно ваш продукт или услугу. Что для этого нужно? В новой книге Бодо Шефер делится с читателем своим многолетним опытом. Весь этот опыт сведен в емкие советы и правила, которые вы без особого труда можете применить на практике.

 3. Идеи на миллион долларов от Брюса Бартона – основателя крупнейшего мирового рекламного агентства BBDO
  29 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Вітале Джо
  • Код товару: 1008793

  В 30-х годах прошлого века имя Брюса Бартона – фантастически успешного рекламиста Америки – было у всех на слуху. Многие рекламисты современности называют его самым значительным...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

Книги з реклами та маркетингу

Проста формулювання значення слова маркетинг задає напрям пошуку знань. Якщо ви вирішили відкрити свою справу, то слід прочитати книги з реклами та маркетингу. Книги написані досвідченими авторами. Тема, незважаючи на уявну простоту, вимагає знання сучасних прийомів маркетингу. Реклама міцно увійшла в наше життя. Якщо вона зроблена якісно, ​​вона приваблює. Огидна реклама може послужити погану службу підприємцю.

Знайти і купити книги з маркетингу досить просто, складніше вибрати. Вчити як діяти можуть багато. Краще вибрати книгу, автор якої, сам пройшов шлях початківця бізнесмена і домігся результатів.

Якщо ви вирішили зайнятися мережевим маркетингом, то варто купити книги з мережевого маркетингу. Сучасні мережні групи розрослися до вражаючих розмірів. І кожен хоче виділитися. Знання вам допоможуть.

Реклама двигун торгівлі. Цю фразу ми чуємо постійно, не замислюючись над її змістом. Книги з рекламування продукту або послуги відкриють світ реклами з несподіваного боку. Ви зрозумієте, що створення реклами - це вид сучасного мистецтва. Які купити книги по рекламі вам можуть порадити друзі-бізнесмени або консультанти книгарні.