Махаон

Махаон

Видавництво «Махаон-Україна» розпочало свою діяльність у далекому 1997 році і відразу вийшло у лідери в галузі видання дитячої літератури.

 

Видавництво друкує лише ліцензійну літературу. Угоди щодо видання енциклопедій-бестселерів укладено з такими грандами книговидавничої справи, як  «Mondadori», «Templar», «Weldon Owen», «Kingfisher», «Larousse» та іншими.

 

На полицях книгарень з’являються яскраво оформлені, насичені інформацією унікальні енциклопедії, подарункові видання, а ще книги для розвитку, література з лічби, букварики, тести та прописи. З такими інформативними, яскравими виданнями, любимими дітлахами різних країн світу, маленьких українців регулярно знайомить саме видавництво «Махаон».

 

Неабиякою популярністю користуються у дітлашні казки видавництва «Махаон», - різноманітні, барвисті та цікаві, а також твори класиків літератури - вітчизняної й зарубіжної .

 

Один з напрямів роботи видавництва – задоволення попиту дорослих читачів – друк та розповсюдження на книжковому ринку України найкращих зразків художньої літератури - книг видавництва «Азбука» та видавничої групи «Аттикус».

 

За роки свого існування видавництво «Махаон-Україна» випустило в світ більш як дві тисячі найменувань книг. Навіть найвибагливіші читачі оцінили зусилля колективу «Махаону», і тепер книжки із знаком видавництва - барвистим метеликом - із задоволенням читають не лише діти, а й їхні батьки, як в Україні, так і поза межами нашої держави.

 

Маючи в активі найцінніший капітал – радість і вдячність дітей, видавництво «Махаон» впевнено дивиться у майбутнє.

 

Книги видавництва «Махаон» широко представлені в інтернет-магазині «Ерудит».

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 475

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Книга для записи кулинарных рецептов (Махаон) 4
  44 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: ERU-1008485

  Яка господиня обійдеться без записної книжки з перевіреними рецептами улюблених страв? Заведіть свою власну кулінарну книгу, і вона буде служити вам довгі роки!

 2. Альбом "Наша Маленькая принцесса"
  172 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: ERU-1009467

  Збережіть найважливіші моменти життя свого малятка. В оформленні цього альбому використані цитати з казки Антуана де Сент-Екзюпері...

 3. Книга для записи кулинарных рецептов (Махаон) 2
  44 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: ERU-1008484

  Яка господиня обійдеться без записної книжки з перевіреними рецептами улюблених страв? Заведіть свою власну кулінарну книгу, і вона буде служити вам довгі роки!

 4. Книга для запису кулінарних рецептів (Махаон) 3
  49 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: ERU-1008487

  Яка господиня обійдеться без записника з перевіреними рецептами улюблених страв? Заведіть свою власну кулінарну книгу, і вона слугуватиме вам довгі роки!

 5. Альбом "Наш Маленький принц"
  172 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: ERU-1009468

  Збережіть найважливіші моменти життя свого малюка. В оформленні цього альбому використано цитати з казки Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький...

 6. Аритмія почуттів
  42 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Вишневський Януш
  • Код товару: ERU-1005972

  Вперше автор самої чуттєвої книги останнього десятиліття «Самотність в Мережі» розповідає про себе, ділиться з читачами своїми потаємними думками про життя, кохання та літературу. Відповідаючи на гострі, часом провокаційні запитання популярної польської журналістки Дороти Веллман, ведучої цілого ряду телевізійних програм і ток-шоу, продюсера теле- і радіопередач, знавець жінок, чоловік-фемініст, як називає себе сам Вишневський...

 7. Энциклопедия для малышей. Динозавры
  176 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: ERU-1005889

  Ця книжка із серії енциклопедій для найменших знайомить дітей зі світом динозаврів. Малюки побачать, як виглядали ці стародавні тварини, дізнаються про їх спосіб життя.

 8. Britannica. Энциклопедия для детей. География
  215 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: ERU-1007166

  Видавництво «Махаон» представляє серію дитячих енциклопедій, створених всесвітньо відомої «Encyclopedia Britannica». Кожен том серії містить науково вивірену інформацію з основних предметів шкільної програми, відібрану спеціально для...

 9. Нова енциклопедія школяра (Махаон)
  245 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: ERU-1008492

  Ця унікальна енциклопедія нового типу - з розвивальними завданнями - стане в нагоді школярам упродовж кількох років навчання. В ній уміщено й систематизовано обширний довідковий матеріал про рослини, тварин, людину, космос...

 10. Пираты. Практический курс
  390 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: ERU-1008921

  Хочете дізнатися правду про справжніх піратів? У цій книзі розказано про захоплююче (але не завжди привабливе) і повне небезпек життя піратів. Ви дізнаєтеся, як звичайні моряки ставали піратами...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 475

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
[profiler]
Memory usage: real: 30932992, emalloc: 29784600
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem