Комп'ютери і програми

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

 1. Основы компьютерных сетей - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  30 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Шиндер Дебра
  • Код товару: 992686

  Ця книга покликана допомогти читачеві зрозуміти основи, концепції та принципи реалізації комп'ютерних мереж. У книгу включено також короткий вступ до клієнтських і серверних операційних систем, що виконуються на мережевих комп'ютерах. У книзі наведена історія розвитку обчислювальних мереж...

 2. Word 2010 и Excel 2010 без напряга
  49 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1003982

  Кращий самовчитель, написаний зрозуміло і доступно! Він дохідливо і захоплююче розповідає про роботу в двох найпопулярніших програмах! Кожну дію не тільки детально описано, а й проілюстровано - ви зрозумієте, що робити, і побачите, який результат повинні отримати на моніторі при цьому...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

З комп'ютером на "ти": книги для новачків і не тільки

Щороку з'являються сотні нових комп'ютерних програм. Напевно, самостійно розібратися в них під силу тільки справжнім геніям! Всім іншим на допомогу прийде література про комп'ютери. Адже сучасний світ вимагає вміння працювати з комп'ютером від представників будь-яких професій.

Комп'ютерні книги доречно поділити на дві категорії: книги про комп'ютерні програми і путівники по мережі Інтернет. Завдання перше - пояснити середньостатистичному користувачеві про загальних і спеціальних програмах, з якими регулярно доводиться працювати. Найбільш поширені книги з інструкціями про програмах Word і Excel, адже з ними стикаються представники різних спеціальностей: від викладачів до бухгалтерів.

Ну а купити книги по комп'ютерних мережах буде корисно будь-якому користувачеві! Вони навчать Вас дрейфувати в безмежному океані Інтернету, уникати шахраїв і аферистів. Тим більше, з книгами про комп'ютери, Ви зможете без зусиль знаходити будь-яку потрібну Вам інформацію.

Приділяйте подібної літературі хоча б годину в день, і вже через кілька тижнів Ви перетворитеся зі звичайного новачка-користувача у майстри з програмування мікроконтролерів.