Комп'ютерна література

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

 1. Оптимізація і просування сайтів у пошукових системах. 3-е видання (CD в комплекті)
  285 грн.

  Відсутній на складі

  • Автор: Ашманов Ігор
  • Код товару: 1003735

  Чи можливо залучити зацікавленого відвідувача на сайт, не вкладаючи в рекламу величезні гроші? Як зробити, щоб до вас йшли саме ваші клієнти? Чому одні сайти часто знаходять через пошукові системи, а інші - зовсім не знаходять? На всі ці питання...

 2. Поштові розсилки в Інтернеті
  25 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 992309

  Мета цієї книги - узагальнити накопичений автором практичний досвід у сфері інтернет-розсилок. Перед вами - свого роду міні-енциклопедія, яка стане в нагоді всім, кому важливий контакт з масою зацікавлених людей за допомогою розсилок: і новачкам, які ще толком не знають, що це таке, і досвідченим користувачам, які вже освоїли всі основні прийоми...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

2 шт.

Література з програмування та комп'ютерам

Комп'ютери входять у наше життя поза нашою волею: в сучасному світі навіть літній людині потрібні навички взаємодії з електронними машинами, і не завжди молоде покоління готове зійти до детальних інструкцій. На виручку приходять комп'ютерні книги, які легко знайдуть статус незамінних помічників для так званих «чайників».

У цьому розділі зібрана література для різних рівнів комп'ютерної грамотності - від «А» до «Я», починаючи від самих азів взаємодії між людиною і розумним апаратом і закінчуючи вершинами осягнення таємниць жорсткого диска.

Якщо книги про програмування корисні фахівцям, то початківцям хорошим путівником у світ Windows і Microsoft Office стане докладний самовчитель, написаний доступним і зрозумілим навіть дилетанту мовою.

Книжний магазин «Ерудит» пропонує рости і розвиватися разом: і якщо першим вашим придбанням будуть довідники для «чайників», то не за горами часи, коли література з програмування займе гідне місце у вашій домашній бібліотеці.

Власники сайтів знайдуть в нашому магазині книги, які відкриють таємниці роботи пошукових систем і навчать мистецтву SEO оптимізації. Інформація подібного роду просто життєво необхідна для бізнесменів і піарників, тобто для тих, кому важливо бути на вершині інтернет-популярності.