Книги

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 7729

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Альбом "Наш малюк" (жовтий)
  79 грн.

  • Код товару: 1001074

  Альбом «Наш малюк» допоможе вам зробити незабутнім перший рік життя вашої дитини. У ньому ви зафіксуєте появу перших зубиків, запишете перші слова, вклеїте фотографії, зробите відбиток ручки і ніжки, відзначите зріст вашої крихти в різні періоди, внесете дані про родичів і ще багато потрібної...

 2. ЗУ "Про статус депутатів місцевих рад", "Про службу в органах місцевого самоврядування" та ін.
  25 грн.

  • Код товару: 993405

  ЗУ "Про статус депутатів місцевих рад", "Про службу в органах місцевого самоврядування" та ін.

   

  Чинне законодавство. Офіційний текст.

 3. Любимые забавы папы Карло (Виола Тараканова)
  42 грн.

  • Автор: Донцова Дар'я
  • Код товару: 1000528

  Писати детективи важко, але ось шукати для них сюжети - ще важче! До мене з'явилася подруга Кіра та розповіла жалісну історію. Вона закохалася в якогось Едуарда із солодким прізвищем Малина і вирішила піти від чоловіка. Але возз'єднатися з коханим заважала «маленька деталь» - хвора дружина Едіка, на лікування якої Кіра позичила подароване їй чоловіком діамантове кольє з величезним смарагдом. Ну а далі Малина розтанув разом...

 4. ЗУ "Про іпотеку", "Про заставу", "Про оцінку майна", "Про іпотечне кредитування" та ін.
  22 грн.

  • Код товару: 1001799

  ЗУ "Про іпотеку", "Про заставу", "Про оцінку майна", "Про іпотечне кредитування" та ін.

   

  Чинне законодавство. Офіційний текст.

 5. ЗУ "О местном самоуправлении в Украине", "Об ассоциациях органов местного самоуправления" - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  33 грн.

  • Код товару: 993406

  Закони України  "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про добровільне об'єднання територіальних громад", "Про асоціації органів місцевого самоврядування". Чинне законодавство. Офіційний текст.

 6. Словник труднощів української мови
  45 грн.

  • Код товару: 1000383

  В цьому виданні зібрано найскладніші у вживанні слова. Пояснено правопис цих слів, особливості наголошення, словотворення, подана граматична і стилістична характеристика слів, наведені приклади можливої сполучуваності слів і керування.

 7. Анкета ''Улетные девчонки''
  16 грн.

  • Код товару: 1000211

  Ты любишь заполнять анкеты? Собираешь фотографии своих любимых артистов? У тебя много друзей? Хочешь узнать больше о себе и окружающих? Тогда этот альбом для тебя! Пусть твои друзья напишут в альбоме свои пожелания. Заполнив этот альбом, сохрани. Фотографии, записи и...

 8. ЗУ "О прокуратуре" - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  11 грн.

  • Код товару: 1000201

  ЗУ "Про прокуратуру".

   

  Чинне законодавство. Офіційний текст.

 9. ЗУ "Про судовий збір", "Про доступ до судових рішень" та ін.
  18 грн.

  • Код товару: 1001796

  Закони України "Про судовий збір", "Про доступ до судових рішень", "Про граничний розмір компенсації витрат на правову допомогу у цивільних та адміністративних справах", Декрет Кабінету Міністрів України "Про державне мито".

 10. Немезида (Мисс Марпл)
  61 грн.

  • Автор: Крісті Агата
  • Код товару: 999445

  Міс Марпл отримала звістку з того світу - лист від старого друга, містера Рейфаєла, відомого читачам за романом «Карибська таємниця». У своєму заповіті багач просить міс Марпл розкрити жорстокий злочин. Хоча злочин і було скоєно багато років тому, знаменита леді сищик сміливо береться за справу...

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 7729

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Замовити книги онлайн з доставкою

У сучасному світі з'явилося дуже багато різноманітних розваг, які багато часу не займають і швидко набридають. А погодьтеся, нічого немає краще і приємніше, ніж сидіти вдома з чашкою чаю або кави і читати цікаву книгу, поринаючи при цьому в світ прекрасної літератури. У нас у книгарні «Ерудит» ви зможете замовити і придбати літературу на будь-який смак.

Як говоритися не буває людей самотніх, так само як і не буває одиноких книг. У всіх людей свої інтереси і переваги або навіть краще сказати потреби, наприклад в написанні хорошої роботи для навчання. Різноманітність стилів дуже широко, у нас на сайті ви знайдете книги по художній літературі, дізнаєтеся багато цікавої інформації про ваше улюблене хобі або домашньому побуті, ознайомитеся з магією і передбаченнями, дізнаєтеся детально про мистецтво, не залишиться без уваги і вивчення іноземних мов.

Завдяки нашому магазину ви зможете знайти улюблених авторів класики, зануритися у світ захоплюючих пригод і романтичних історій, побувати при палаці короля або взяти участь у розслідування злочину.

Дорослі та діти зможуть замовити книги з мистецтва, дізнатися більш детально про майстрів різних напрямків і століть. Кому цікава кулінарія - зможуть замовити книги з приготування різноманітних страв. Магія і передбачення занурять вас в світ загадок і таємничості. Але якщо комусь треба вивчити іноземні мови - наш сайт обов'язково надасть цю можливість.