Книги-пазли

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 121

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 1. Книга-пазл "Велика книга пазлів. Лічба" (подарункова)
  89 грн.

  • Автор: Меламед Геннадій
  • Код товару: 1002140

  Велика книга пазлів — найкращий подарунок дитині, яка почала вчитися рахувати.

 2. Книга-пазл ''Огниво, или Синяя свечка'' - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  49 грн.

  • Автор: Брати Грімм
  • Код товару: 1001113

  Яскрава картонна книга дуже сподобається вашій дитині. У ній вона знайде не тільки цікаву казку з прекрасними ілюстраціями, а й захоплюючі головоломки! У цій книзі знаходяться шість пазлів, які можна складати безпосередньо на сторінках.

 3. Книга-пазл ''Winx: Волшебницы'' - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  79 грн.

  • Код товару: 1002235

  Ця незвичайна яскрава книга допоможе розвинути пам'ять, увагу і логічне мислення. Фломастером на водній основі дитина прямо на сторінках може малювати і обводити запропоновані завдання, а потім стерти їх вологою ганчірочкою і малювати...

 4. Книга-пазл ''Winx: Секреты волшебниц'' - Книжный интернет-магазин "Эрудит"
  70 грн.

  • Код товару: 1000581

  За допомогою цієї незвичайної яскравої книги ваша дитина розвине увагу, пам'ять і логічне мислення. Фломастером на водній основі дитина на сторінках видання може малювати і обводити завдання, потім стирати їх вологою ганчіркою і малювати знову. Книга перетворить нудне навчання на захоплюючу гру.

 5. Книга-пазл "Фіксики" (російською мовою)
  83 грн.

  • Код товару: 1009405

  Книга-пазл - це не просто книга, а насамперед захоплююча гра, яка передбачає вирішення низки головоломок, відгадування найцікавіших загадок і складання найкрасивіших і яскравих пазлів. У ненав'язливій, ігровій формі ця книга-пазл...

 6. Книга-пазл "Кіт у чоботях"
  60 грн.

  • Автор: Перро Шарль
  • Код товару: 1005042

  Чудова книжка-іграшка з розвиваючими завданнями на розвиток логічного мислення, уяви, дрібної моторики рук. Містить 6 пазлів. Для дітей дошкільного віку.

 7. Книга-пазл "Перша абетка" (КБ)
  72 грн.

  • Код товару: 1001990

  Книжка ця – мов чарівна: Пазли вміщує вона! Всі частинки ти з’єднай та малюнок відгадай. Пізнавально та цікаво час із книжкою минає. Всі завдання ти зроби, щоб пишалися батьки!

 8. Книга-пазл "Кіт Василь" (російською мовою)
  89 грн.

  • Автор: Крилов Олексій
  • Код товару: 1007760

  Чудова книжка-іграшка з віршами відомого дитячого письменника Олексія Крилова та розвиваючими завданнями на розвиток логічного мислення, уяви, дрібної моторики рук. Містить 5 пазлів. Для дітей...

 9. Книжка-пазл малятам. Теремок
  34 грн.

  • Код товару: 999658

  Це дуже зручна за розмірами і практична книжка-пазл, бо може виявитися корисною в тих випадках, коли треба чимось зацікавити і розважити дитину. І стати у пригоді вона може в різних ситуаціях: удома, в гостях, навіть у черзі в поліклініці. Тепер діти не...

 10. Книга-пазл "Солом'яний бичок"
  64 грн.

  • Код товару: 1009149

  Книги-пазли із серії «Дитячий світ» - барвисті і міцні - зацікавлять вашу дитину можливістю прочитати улюблену казку і пограти, збираючи пазли.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 121

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Переваги і особливості книжок-пазлів для дітей

Хороші дитячі книги - кращі друзі дітей, адже вони допомагають зрозуміти світ, отримати перші уроки поведінки, ввічливості, дружби. Книги можуть розвинути кругозір, розвеселити і допомогти зрозуміти навколишній світ.

Книги-пазли - це не тільки корисно, але ще й захоплююче. За своєю суттю така книга - цікава гра, яка дозволить скласти цільну картинку зі шматочків. Книга містить ілюстрацію якогось книжкового сюжету, що дозволить маляті краще сприйняти написане. Однак щоб побачити цілісний малюнок, необхідно зібрати його, проявити кмітливість, уважність, акуратність і посидючість. Книги-пазли для дітей корисні для розвитку дрібної моторики, що відповідає за подальше успішне навчання письма та читання.

Дитячі книги-пазли для найменших містять всього кілька розворотів і нескладні пазли на 4 або 6 деталей, їх легко зібрати, але насправді кожна дитина задумається, як правильно вставити шматочки, деякі книги призначені для дітей з 6 місяців. Купити книгу-пазл можна з казками, віршами, вони можуть навчати рахунку за допомогою веселих загадок. Часто така книга має пазл на декількох сторінках або ж тільки на обкладинці.