Китайська мова

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

 1. Розмовник. Китайська мова в малюнках
  19 грн.

  • Код товару: 900564

  Цей кишеньковий візуальний розмовник нового покоління дозволить відразу почати розмовляти китайською мовою, просто читаючи слова українською. Кольорові ілюстрації зроблять процес спілкування легким і захоплюючим. Ніяких запам’ятовувань, нудної граматики та складних вправ. Розмовник доволі практичний і розрахований на широке коло читачів: туристів, учнів курсів англійської мови, а також усіх, хто бажає самостійно спілкуватися з іноземцями.

 2. Современный китайско-русский словарь разговорной лексики
  42 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1004628

  Словник містить понад 1000 слів і виразів сучасної розмовної китайської мови. Для наведених у словнику лексичних одиниць дані нормативна транскрипція і переклад. Видання забезпечене двома пошуковими системами: алфавітною і графічною. Словник стане незамінним помічником в освоєнні китайської розмовної мови, буде корисний як...

 3. Маленький геній. Китайська мова для малюків від 2 до 5 років
  37 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1005400

  Працюючи за цим посібником, ваша дитина швидко й легко опанує велику кількість китайських слів, а також навчиться правильно їх вимовляти. Додаткові завдання та яскраві авторські ілюстрації сприятимуть закріпленню знань маленького учня.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

3 шт.

Як вивчати китайську мову по книгам

Є інтерес до китайської мови? Хочете проводити час за читанням підручників? Пропонуємо придбати книги, які доповнять вашу бібліотеку. Останнім часом зростає кількість людей, охочих вивчати китайську мову. Зазначені підручники містять барвисті картинки, коментарі російською мовою, що полегшують запам'ятовування нових іншомовних слів.

 

Чому вам вигідно придбати книги з китайської мови

 • ви розберетеся в будові і функціях мови,
 • пропрацюєте завдання з читання, повторення і написання слів,
 • збільшите словниковий запас,
 • запам'ятайте ієрогліфи і чен'юй (китайські ідіоми),
 • дізнаєтеся значення слів і зрозумієте структуру їх побудови,
 • освоїте граматику,
 • поліпшите розуміння мови, читаючи тексти,
 • ознайомитеся з китайським сленгом.

 

Книга - одне з джерел додаткової інформації у вивченні китайської мови. Ви відкриєте для себе сучасні китайські ієрогліфи, які використовуються в щоденній мові, вивчите історію цієї країни за допомогою захоплюючих вправ і завдань на прикладах ситуацій з реального життя. Книги підійдуть для початківців і досвідчених знавців мови. Китайська мову з допомогою книг вивчають і з раннього дитячого віку (від 2 до 5 років). Скориставшись цими книгами, ви відразу ж почнете застосовувати отримані знання на практиці, спілкуючись з людьми.

 

На сайті магазину представлені такі книги з вивчення китайської мови: «Маленький геній. Китайська мова для малюків від 2 до 5 років »(підходить для поповнення словникового запасу, містить цікаві завдання та яскраві ілюстрації),« Сучасний китайсько-російський словник розмовної лексики »(містить поширені слова і фрази на китайській мові).

 

Хочете освоїти китайську мову? Купуйте книги на нашому сайті!