Календарі

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

У категорії «Календарі» представлені календарі на будь-який смак. Головна мета календаря - щодня надавати необхідну і цікаву інформацію. Календарі читають не лише пенсіонери.

 

Є кілька календарів для православних: «Дорога до храму» з православними молитвами, «Духовна обитель», «Врятуй і збережи». Для любителів астрології цікаві календарі «Астрологія і гороскопи», «Місяць і зірки».

 

Деякі календарі висвітлюють певний вид хобі («Календар кулінара» з рецептами, «Смачно і корисно», «Сімейні заготовки», «Вам, садівники», «Поради городникам», «Сад і город»). Інші представляють собою просто корисні поради на всі випадки життя («Бабусині поради», з яких можна дізнатися і про певні нюанси домоводства, городні хитрощі, і рецепти здоров'я, «Для вас, господині» - маленька енциклопедія домогосподарства).

 

«Домашній лікар» відкриє секрети лікування народними методами. Для тих, хто не хоче хворіти, секрети оздоровлення подарує природа в календарі «Цілющі сили».

 

Для скептиків, які не зараховують себе ні до якої групи людей, не мають хобі, є «Загальний календар», корисні відомості з якого просто цікаво почитати.


Календарі представлені як українською, так і російською мовами.