Календарі

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 30

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 1. Календарь отрывной "Домашний доктор"
  15 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1002316

  На листках видання ви знайдете поради по лікуванню багатьох захворювань травами, різними домашніми засобами. Прихильники народної медицини, здорового харчування, фітотерапії, а також ті, хто прагне до оздоровлення за допомогою стародавніх медичних знань народу, - усі зможуть прочитати в календарі цікаві для них матеріали.

 2. Календарь отрывной "Советы огородникам"
  15 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1000738

  Календар містить інформацію про вирощування овочів, їх корисні властивості, поради по боротьбі з шкідниками та хворобами городніх культур, рецепти домашніх заготовок.

 3. Календарь отрывной "Сад и огород"
  15 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1002124

  Календар адресований не тільки численним городянам, які освоюють земельні ділянки, але і досвідченим в садово-городній справі сільським жителям. Крім традиційних для подібних видань тем, таких як вирощування, зберігання, переробка овочів, фруктів і ягід, читачі знайдуть в календарі відомості про землеробську астрологію і про переваги того чи іншого сорту.

 4. Календарь отрывной "Духовная обитель"
  15 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1001650

  Тематика календаря - основи православної культури, перлини духовної поезії, розповідь про церковні свята, пости, монастирі, земне життя Богоматері, а також святих Православної Церкви.

 5. Календарь отрывной "Траволечение"
  15 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1002168

  Теми календаря - цілющі властивості рослин, лікарські чаї, лікування різних захворювань за допомогою фітотерапії.

 6. Календарь отрывной "Святое слово"
  15 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1002318

  На листках календаря - розповідь про церковні свята, тексти православних молитов, рецепти пісної кухні, духовні повчання святих отців, православна лірика.

 7. Календарь отрывной "Для селян"
  15 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1002314

  У календарі зібрані поради та рекомендації щодо садівництва та городництва, присадибного господарства, переробки сільськогосподарських продуктів, розведення бджіл, утримання домашньої худоби.

 8. Календарь отрывной "Зеленая аптека"
  13,50 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1001605

  У календарі описані лікарські трави, городні та дикорослі рослини, найбільш часто використовувані в народній медицині. Описано їх цілющі властивості, вплив на організм людини, показання до застосування. Наведено способи приготування лікарських фітопрепаратів.

 9. Календарь отрывной "Для вас, хозяйки"
  15 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1000585

  Якщо ви хочете, щоб домашні справи з важкої повинності перетворилися в добре організований процес, що навіть приносить задоволення, - візьміть на озброєння поради та рекомендації календаря «Для вас, господині». На його листках розповідається про те, як готувати різні страви, сервірувати стіл, наводити порядок в домі, вирощувати квіти, займатися присадибним господарством.

 10. Календар відривний "Дім і хазяїн" (російська мова)
  15 грн.

  Відсутній на складі

  • Код товару: 1006879

  Видання містить найрізноманітнішу інформацію: природа і погода, народна медицина, домоведення, світ захоплень.

Список Таблиця

Сортувати у порядку зменшення

1-10 з 30

Сторінка:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

У категорії «Календарі» представлені календарі на будь-який смак. Головна мета календаря - щодня надавати необхідну і цікаву інформацію. Календарі читають не лише пенсіонери.

 

Є кілька календарів для православних: «Дорога до храму» з православними молитвами, «Духовна обитель», «Врятуй і збережи». Для любителів астрології цікаві календарі «Астрологія і гороскопи», «Місяць і зірки».

 

Деякі календарі висвітлюють певний вид хобі («Календар кулінара» з рецептами, «Смачно і корисно», «Сімейні заготовки», «Вам, садівники», «Поради городникам», «Сад і город»). Інші представляють собою просто корисні поради на всі випадки життя («Бабусині поради», з яких можна дізнатися і про певні нюанси домоводства, городні хитрощі, і рецепти здоров'я, «Для вас, господині» - маленька енциклопедія домогосподарства).

 

«Домашній лікар» відкриє секрети лікування народними методами. Для тих, хто не хоче хворіти, секрети оздоровлення подарує природа в календарі «Цілющі сили».

 

Для скептиків, які не зараховують себе ні до якої групи людей, не мають хобі, є «Загальний календар», корисні відомості з якого просто цікаво почитати.


Календарі представлені як українською, так і російською мовами.