Я навчаюсь (Пегас)

Товари, що відповідають вибору, відсутні.

Серія книг «Я вчуся» видавництва «Пегас» українською мовою призначена для дошкільнят та їхніх батьків. Книга «Логопедія: ігри та завдання» розповість, як за допомогою систематичних занять батьки самі можуть виправити мову дитини. Книга «Азбука правил для малюків» у віршах пояснить, як потрібно себе поводити.

 

Книга «Вірші для дитячого садка» - мрія будь-якої мами дошкільника, тому що вірші, які зазвичай потрібно знайти і вивчити, розташовані в книжці по темам. Книжка незамінна для вихователів.

 

З книжкою «Азбука-казка» малюк вивчить алфавіт, подорожуючи з Вітром. Завдяки незвичайному сюжету навчання схоже на казку. З книгою «Весела арифметика» дошкільник освоїть необхідні навички усного рахунку і навчиться вирішувати веселі приклади.

 

Книжка «Азбука здоров'я» не тільки сповнена повчальними історіями про здоровий спосіб життя, а й описує рухливі ігри, пальчикову і дихальну гімнастику. «Весела абетка» легко навчить читати завдяки методичним хитрощам.

 

Книга «Азбука плюс рахунок» - універсальний підручник для дошкільнят, який реалізує навчання в грі. «Буквар для малюків» вчить не просто буквам, а читанню. Буквар не дасть батькам помилитися методологічно, а дитині - занудьгувати. Книга «Пухнасті друзі» - веселі вірші про тварин.